ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

9 میلیون یورو برای قصر سلین دیون

نویسنده: علی باستانی

9 میلیون یورو برای قصر سلین دیون

 

قصر سلن دیون,قصر سیلین دیون,سلین دیون,سلین دیون all by myself,سلین دیون power of love,سلین دیون تایتانیک,سلین دیون,خانه های گران قیمت تهران,خانه های گران قیمت,خانه های گران قیمت در تهران,خانه های گران قیمت ایران,خانه های گران قیمت علی دایی,خانه های گران قیمت در ایران,خانه های گران قیمت در اصفهان,خانه های گران قیمت جهان,خانه های گران قیمت بازیگران ایرانی,خانه های گران قیمت مشهد,خانه های لوکس,خانه های لوکس تهران,خانه های لوکس شمال تهران,خانه های لوکس اصفهان,خانه های لوکس دنیا,خانه های لوکس تبریز,خانه های لوکس و مدرن,خانه های لوکس لواسان,خانه های لوکس در مشهد,خانه های لوکس تهران,

 

شش ماه از مرگ «رنه آنجلیل» می گذرد و «سلین دیون» کم کم به زندگی عادی باز می گردد. او کارهای زیادی انجام داده و تنها مانده یک کار: خلاص شدن از خانه مجللش در «لاوال» کِبِک.
آنجیل 14 ژانویه گذشته درگذشت و همه ثروت خود را برای دیون گذاشت. این خانه- که بهتر است برایش نام قصر را انتخاب کنیم- نیز بخشی از همان ارثیه است. آن طور که «پاری مچ» نوشته این قصر دو هزار و 230 مترمربعی دست کم 10 میلیون یورو قیمت دارد اما به کمتر از این فروخته شده است.  ظاهرا آژانسی که سلین دیون مسئولیت فروش این قصر را به آن واگذار کرده توانسته مشتری ای بیابد که حاضر است 8.8 میلیون یورو برای آن بپردازد. این خانه در جزیره ای خصوصی قرار دارد و با همه وسایل آن به فروش خواهدرفت.

گفته می شود رنه و سلین به وسایل عتیقه دوره لوئی پانزدهم علاقه بسیاری داشته اند و خانه پر از اشیای آن دوره است. این خانه شش اتاق دارد، سه حمام، سه دستشویی و سه زیرزمین. گفته می شود میز عتیقه سالن غذاخوری این خانه برای 18 نفر مناسب است.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت