ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

5 کتاب الهام بخش درباره آینده بشریت

نویسنده: علی باستانی

5 کتاب الهام بخش درباره آینده بشریت

 

تل ماسه,فیلم تل ماسه,دانلود فیلم تل ماسه,کتاب تل ماسه,رمان تل ماسه,هایپریون,هایپریون چیست,هایپریون دن سیمونز,تصاویر هایپریون,درخت هایپریون,باطری هایپریون,قمر هایپریون,تصویر هایپریون,کتاب هایپریون,ماهواره هایپریون,بازی اندروید,بازی اندروید جدید,بازی اندروید دخترانه,بازی اندروید کم حجم,بازی اندروید hd,بازی اندروید تفنگی,بازی اندروید جنگی,بازی اندروید رایگان,بازی اندروید گرافیک بالا,بازی اندروید بدون دیتا,راهنمای مسافران کهکشان – داگلاس آدامز,راهنمای مسافران کهکشان,راهنمای مسافران مجانی کهکشان,راهنمای مسافران مجانی کهکشان,راهنمای مسافران مجانی کهکشان دانلود,دانلود کتاب راهنمای مسافران کهکشان,کتاب راهنمای مسافران مجانی کهکشان,

 

کهکشان دنیایی است وسیع و پیچیده. ما انسان ها برای کشف تمام اسرار آن بسیار کوچک هستیم. اما با این حال نویسندگانی هستند که با قوه تخیل حیرت انگیز خود می توانند رویای زندگی در سیارات دیگر و آینده بشریت را بپرورانند.

در اینجا ۵ کتاب که دانش شما را توانگر ساخته و قوه تخیل تان را درباره تمام آنچه که در کهکشان وسیع و بی نظیر وجود دارد و همچنین درباره آینده بشریت بیدار می کند.

هایپریون اثر دن سیمونز

دن سیمونز دنیای آینده را در قالب هژمونی (حکومت) بین ستاره ای بر صدها سیاره، زائرین کیهانی، هوش های مصنوعی، آرامگاه زمان و موجود ظالم و قدرتمندی به نام شرایک فرشته مرگ به تصویر کشیده است. این دنیا دنیایی است که زندگی و سرنوشت یک سرباز و یک کشیش، یک پژوهشگر و یک شاعر، یک کاراگاه و یک کنسول به طور پیچیده ای در هم تنیده است.


بازی اندر اثر اورسون اسکات کارد

5 کتاب الهام بخش درباره آینده بشریت

تمدن در تهدید است. قرن هاست که بشریت با نژاد بیگانه مقابله می کند و اکنون شانس برنده شدن رو به کاهش است. در این ناامیدی کودکی متولد می شود. یک نابغه که می تواند نژاد بیگانه را شکست دهد. اما این پیروزی به قیمت جان هزاران نفر تمام می شود.


راهنمای مسافران کهکشان اثر داگلاس آدامز

5 کتاب الهام بخش درباره آینده بشریت

اولین کتاب از مجموعه پنج کتاب علمی تخیلی راهنمای مسافران کهکشان به نظر می آید درباره فضا باشد اما در واقع درباره انسان های عادی، زمان معاصر و پوچی زندگی و ماشین بورکراسی است. طنز ظریف و منحصر به فرد آدامز را به کتابخانه خود اضافه کنید تا شاهد نشاط بخش ترین پایان برای دنیا باشید. هنگام خواندن این رمان پتو، خوراکی و جوراب های گرم فراموش نشود. و در نهایت این که عدد ۴۲ را فراموش نکنید. عددی که پاسخ سوال حیات، کهکشان و همه چیز است.


بیداری لویاتان اثر جیمز اس آ کوری

5 کتاب الهام بخش درباره آینده بشریت

انسان ها توانسته اند تمام کهکشان را به استعمار خود در آورده و مسکونی کنند. اما امکان دسترسی به فضای بین ستاره ای را ندارند. مریخ، ماه و کمربند سیارک ها هم اکنون مسکونی و دارای جمعیت هستند اما ستارگان نه. حامل آب “کانتربری” زمانی که یخ ها را از حلقه های زحل به ایستگاه کمربند سیارک ها انتقال می دهد متوجه اخطاری نگران کننده از سفینه فضایی Skopuli می شود. این کتاب ترجمه فارسی ندارد.


تل ماسه اثر فرانک هربرت

5 کتاب الهام بخش درباره آینده بشریت

فرانک هربرت تصویر دنیا را پر از سرنوشت های دراماتیک به تصویر می کشد.در حالیکه تحلیل یک سیستم فلسفی کاملا جدید نیز در تصویر این رمان وجوددارد. او بسیاری از مسائل معاصر را در این کتاب به میان آورده است. مسائلی چون: عشق، بلوغ، خیانت. در این رمان شخصیت هایی هستند که هرگز برای بقا و کسب پول تلاش نمی کنند اما حاضرند خودشان وقف یک ایده و نظریه کنند. اکنون که ۵۰ سال از نگارش این کتاب می گذرد هنوز هم در میان مردم سراسر دنیا محبوب و معروف است.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت