ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

5 نیاز اساسی برای پرورش ایده‌های مربوط به کسب‌ و کار

نویسنده: علی باستانی

5 نیاز اساسی برای پرورش ایده‌های مربوط به کسب‌ و کار

 

 

کسب و کار اینترنتی,کسب و کار,کسب و کار خانگی,کسب و کار جدید,کسب و کار کوچک,کسب و کار موفق,کسب و کار با سرمایه کم,کسب و کار الکترونیک,کسب و کار در منزل,کسب و کار نوین ایرانیان,کسب و کار خانگی,کسب و کار خانگی چیست,کسب و کار خانگی+مقاله,کسب و کار خانگی پردرآمد,کسب و کار خانگی در ایران,کسب و کار خانگی در چین,کسب و کار خانگی با سرمایه کم,کسب و کار خانگی موفق,کسب و کار خانگی اینترنتی,کسب و کار خانگی خیاطی,کسب و کار جدید,کسب و کار جدید در ایران,کسب و کار جدید در تهران,کسب و کار جدید با سرمایه کم,کسب و کار جدید خانگی,کسب و کارهای جدید,کسب و کارهای جدید در دنیا,کسب و کارهای جدید در ایران,کسب و کارهای جدید اینترنتی,ایده کسب و کار جدید,کسب و کار کوچک,کسب و کار کوچک با سرمایه کم,کسب و کار کوچک خانگی,کسب و کار کوچک در ایران,کسب و کار کوچک چیست,کسب و کار کوچک در منزل,کسب و کار کوچک+مقاله,کسب و کارهای کوچک در کانادا,کسب و کارهای کوچک,کسب و کارهای کوچک در ایران,کسب و کار موفق,کسب و کار موفق در ایران,کسب و کار موفق در دوران رکود,کسب و کار موفقیت,کسب و کار موفق خانگی,کسب و کار موفق اینترنتی,راهنمای کسب و کار موفق,کسب و کارهای موفق,کسب و کارهای موفق در ایران,کسب و کارهای موفق اینترنتی,کسب و کار با سرمایه کم,کسب و کار با سرمایه کم سود بسیارعالی,کسب و کار با سرمایه کم,کسب و کار با سرمایه کم در منزل,کسب و کارهای با سرمایه کم,کسب و کار با کمترین سرمایه,کسب و کار با سرمایه اندک,ایجاد کسب و کار با سرمایه کم,کسب و کار کوچک با سرمایه کم,بهترین کسب و کار با سرمایه کم,کسب و کار الکترونیک,کسب و کار الکترونیکی چیست,کسب و کار الکترونیک چیست,کسب و کار الکترونیکی در ایران,کسب و کار الکترونیکی مقاله,کسب و کار الکترونیک+pdf,کسب و کار الکترونیک در ایران,کسب و کار الکترونیکی ایساکو,کسب و کار الکترونیک ppt,کسب و کار الکترونیکی ppt,کسب و کار در منزل,کسب و کار اینترنتی در منزل,انواع کسب و کار در منزل,کسب و کار کوچک در منزل,فهرست کسب و کار در منزل,معرفی کسب و کار در منزل,کسب درآمد و کار در منزل,کسب کار در منزل,راه اندازی کسب و کار در منزل,کسب و کار پر درآمد در منزل,کسب و کار نوین ایرانیان,شرکت کسب وکار نوین ایرانیان

 

 

یک باغبان مشتاق و باانگیزه، زمان بسیاری را برای پرورش یک باغ صرف می‌کند تا بتواند به یک چشم انداز زیبا و مدیریت شده از باغی دست پیدا کند که همه‌ی ما آن را تحسین می‌کنیم.

هر فردی که چنین تمایلی داشته باشد می‌بایست این روال سخت و پرزحمت را طی کند تا بتواند به نتایج مشابهی دست پیدا کند. یک باغ مناسب نیاز به کشت خاک، آب‌دهی، تغذیه، وجین کردن و سایر فعالیت‌هایی دارد که به رشد گیاهان منجر می‌شود.

همین اصول پرورشی در مورد ایده‌های شما نیز صدق می‌کند. چه شما در مرحله‌ی پیش از شروع استارتاپ یا خود استارتاپ و یا مرحله‌ی توسعه‌ی کسب‌وکار خود باشید، پرورش دائم ایده‌های جدید، برای رشد کسب‌و کار شما لازم است. شما نمی‌توانید هر زمانی که خواستید به پرورش ایده‌های خود بپردازید، این شرایط باید دائم و هدفمند باشد تا در نهایت بتوانید به هدف واقعی و نهایی خود دست پیدا کنید.

فرض کنیم مدتی است که ایده‌ای در ذهن شما شکل گرفته است. شاید این ایده دو سال است که در ذهن شما وجود دارد، و شما هیچ کاری در مورد آن انجام نداده‌اید. بنابراین ایده‌ی شما رشد نخواهد کرد.

اما در صورتی که ایده‌ی خود را بر روی کاغذ پیاده کرده باشید، به آن شکل داده باشید، در جستجوی دریافت توصیه و پیشنهاد بوده و به انجام کمی تحقیقات در مورد ایده‌ی خود پرداخته باشید، مطمئنا تاکنون پیشرفت‌هایی را مشاهده کرده‌اید.

به منظور رشد ایده‌ی خود و رساندن آن به مرحله‌ی بعد، در این جا به ۵ نیاز اساسی برای پرورش موثر ایده‌های شما اشاره می‌کنیم:

۱- محیط مناسب

درست مانند یک گیاه، هر ایده‌ای نیاز به محیط مناسب برای پرورش یافتن دارد. اگر شما در محیط مناسبی قرار نگرفته باشید که بتواند به ارتقا و رشد شما منجر شود، ایده‌ی شما به منظور دست یافتن به روشنایی، تقلا می‌کند. این محیط مناسب شامل افراد مناسب، عادت‌ها و اطلاعات می‌باشد . شما باید از منطقه‌ی امن خود بیرون بیایید و افرادی را پیدا کنید که در رشد ایده‌ی شما، به شما کمک کنند.

به عنوان مثال، باید در جلسه‌های شبکه‌سازی شرکت کنید حتی اگر نیاز باشد تا برای ورود به این جلسات مبلغ و یا حق عضویتی را پرداخت کنید. بهتر است تا یک قدم جسورانه بردارید و یک یا دو فرد موفق در صنعت خود را برای صرف قهوه دعوت کنید و از هوش و ذکاوت آن‌ها استفاده کنید. شما باید تمایل داشته باشید تا آن چه را که لازم است انجام دهید تا بتوانید در محیط مناسب، برای رشد بیشتر قرار بگیرید.

۵ نیاز اساسی برای پرورش ایده‌های مربوط به کسب‌وکار

۲- ابزار مناسب

آیا ابزار باغبانی در اختیار دارید؟ کاری که یک شن‌کش انجام می‌دهد با کاری که یک بیل انجام می‌دهد متفاوت است. حتی اگر شما از یکی از این ابزار برای انجام هر دو کار استفاده کنید، به نتایج یکسانی دست پیدا نمی‌کنید. شما به ابزار مناسبی برای پرورش ایده‌های خود نیاز دارید. از ابزارهایی که نیاز دارید برای خود یک لیست تهیه کنید.

به جای این که آرزو کنید که همه‌ی این ابزار به یکباره در اختیار شما قرار بگیرند، با اولین مورد در لیست خود شروع کرده و راه خود را پیش ببرید. حتی اگر همه‌ی سرمایه مورد نیاز را برای تهیه‌ی این ابزار در اختیار ندارید، می‌توانید با افرادی کار کنید که توانایی پرداخت برای این ابزار را دارند و بدین ترتیب به سمت جلو حرکت کنید.

۳- توصیه‌های مناسب

اگر نیاز به توصیه و مشورتی در مورد کشت یک گیاه دارید، بهتر است به مرکز کاشت گل و گیاه مراجعه کنید تا به یک پمپ بنزین. مراقب باشید که چه کسی در مورد ایده‌ی شما، اطلاعاتی را به ذهن شما وارد می‌کند . اگر برخی از دوستان یا اعضای خانواده‌ی شما به مسموم کردن افکار شما می‌پردازند، از رویاهای خود در برابر آن‌ها محافظت کنید.

به آن‌ها اجازه ندهید تا رویاهای شما را قبل از جوانه زدن نابود کنند. سعی کنید از یک شریک حسابگر و قابل اعتماد حمایت دریافت کرده و یا از او مشورت و راهنمایی بگیرید تا بدین ترتیب به کشف رویاهای خود و تمرکز بر روی آن‌ها بپردازید. با افراد همفکر و هم عقیده‌ی خود ارتباط برقرار کنید تا بتوانید رشد مورد نیاز را برای ایده‌ی خود فراهم کنید.

۴- تغذیه‌ی مناسب

همه‌ی گیاهان به تغذیه‌ی مناسب نیاز دارند، ما انسان‌ها نیز به تغذیه‌ی مناسب نیاز داریم. تغذیه‌ی نادرست می‌تواند به مرگ گیاهان یا ایده‌های شما منجر شود. ذهن شما بر روی چه چیزی ساکن می‌شود؟ مسیری به سمت موفقیت یا ترس یا شکست؟ این مسئله از اهمیت بسیاری برخوردار است که شما ذهن خود را با افکار و اطلاعاتی که به رشد شما منجر می‌شود تغذیه کنید.

طرز فکر و نگرش شما یکی از مهم‌ترین مواد مغذی برای ایده‌ها و رویاهای شما محسوب می‌شود. اگر شما ذهن خود را دائما بر روی نشانگرهای مثبت تنظیم کنید، در این صورت حتی اگر برنامه‌های شما با شکست روبرو شوند، شما دوباره به جایگاه خود باز می‌گردید.

۵ نیاز اساسی برای پرورش ایده‌های مربوط به کسب‌وکار

۵- فصل مناسب

برای هر چیزی در زیر آفتاب زمانی وجود دارد. برخی از گیاهان در تابستان رشد می‌کنند در حالی که برخی دیگر از گیاهان در ماه‌های سرد به بهترین شکل خود دست پیدا می‌کنند . آگاهی از فصل مناسب، شما را قادر می‌سازد تا اقدام مناسبی را در زمان مناسب انجام دهید. فصل‌ها را با یکدیگر اشتباه نگیرید، به ایده‌ی خود شانس خوبی برای بقا در تمامی شرایط بدهید.

به کار بردن اصول پرورش مناسب، به شما در مورد رشد موثر ایده‌های تجاری اطمینان می‌بخشد. شما نمی‌توانید با قرار گرفتن در یک حالت ایستا با انجام دادن کارهایی که نیاز دارید، رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنید. امروز به خود متعهد شوید تا بتوانید به رشد آن چه که به شما الهام شده است بپردازید تا جادویی برای شما اتفاق بیافتد. تجارت شما لیاقت این رشد را دارد.

برچسب ها : انواع کسب و کار در منزل،ایجاد کسب و کار با سرمایه کم،ایده کسب و کار جدید،ایده‌های مربوط،بهترین کسب و کار با سرمایه کم،پرورش ایده‌،راه اندازی کسب و کار در منزل،راهنمای کسب و کار موفق،شرکت کسب وکار نوین ایرانیان،فهرست کسب و کار در منزل،کسب درآمد و کار در منزل،کسب کار در منزل،کسب و کار،کسب و کار الکترونیک،کسب و کار الکترونیک ppt،کسب و کار الکترونیک چیست،کسب و کار الکترونیک در ایران،کسب و کار الکترونیک+pdf،کسب و کار الکترونیکی ppt،کسب و کار الکترونیکی ایساکو،کسب و کار الکترونیکی چیست،کسب و کار الکترونیکی در ایران،کسب و کار الکترونیکی مقاله،کسب و کار اینترنتی،کسب و کار اینترنتی در منزل،کسب و کار با سرمايه کم،کسب و کار با سرمایه اندک،کسب و کار با سرمایه کم،کسب و کار با سرمایه کم در منزل،کسب و کار با سرمایه کم سود بسیارعالی،کسب و کار با کمترین سرمایه،کسب و کار پر درآمد در منزل،کسب و کار جدید،کسب و کار جدید با سرمایه کم،کسب و کار جدید خانگی،کسب و کار جدید در ایران،کسب و کار جدید در تهران،کسب و کار خانگی،کسب و کار خانگی اینترنتی،کسب و کار خانگی با سرمایه کم،کسب و کار خانگی پردرآمد،کسب و کار خانگی چیست،کسب و کار خانگی خیاطی،کسب و کار خانگی در ایران،کسب و کار خانگی در چین،کسب و کار خانگی موفق،کسب و کار خانگی+مقاله،کسب و کار در منزل،کسب و کار کوچک،کسب و کار کوچک با سرمایه کم،کسب و کار کوچک چیست،کسب و کار کوچک خانگی،کسب و کار کوچک در ایران،کسب و کار کوچک در منزل،کسب و کار کوچک+مقاله،کسب و کار موفق،کسب و کار موفق اینترنتی،کسب و کار موفق خانگی،کسب و کار موفق در ایران،کسب و کار موفق در دوران رکود،کسب و کار موفقیت،کسب و کار نوین ایرانیان،کسب و کارهای با سرمایه کم،کسب و کارهای جدید،کسب و کارهای جدید اینترنتی،کسب و کارهای جدید در ایران،کسب و کارهای جدید در دنیا،کسب و کارهای کوچک،کسب و کارهای کوچک در ایران،کسب و کارهای کوچک در کانادا،کسب و کارهای موفق،کسب و کارهای موفق اینترنتی،کسب و کارهای موفق در ایران،معرفی کسب و کار در منزل،نیاز اساسی

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت