ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

25 فیلم خوشمزه با اکشن های اشتهاآور

نویسنده: علی باستانی

25 فیلم خوشمزه با اکشن های اشتهاآور

 

 

اکشن فتوشاپ,اکشن فتوشاپ چیست,اکشن فتوشاپ,اکشن فتوشاپ روتوش,اکشن فتوشاپ برای عکاسان,اکشن فتوشاپ دانلود,اکشن فتوشاپ جدید,اکشن فتوشاپ حرفه ای,اکشن فتوشاپ دانلود رایگان,اکشن فتوشاپ آموزش,اکشن فیگور,اکشن فیگور خرید,اکشن فیگور فروش,اکشن 2016,اکشن 2016,اکشن 2016 مترجم,اکشن 2016 افلام,action 2016,action 2016 movies,action 2016 campaign,action 2016 full movie,action 2016 imdb,action 2016 full movie english,اکشن های فتوشاپ,اکشن های فتوشاپ,اکشن های فتوشاپ برای عکاسان,اکشن های فتوشاپ چیست,اکشن های فتوشاپ دانلود,اکشن های فتوشاپ 2016,action های فتوشاپ,جدیدترین اکشن های فتوشاپ,اکشنهای جدید فتوشاپ,اکشن های آماده فتوشاپ,اکشن امریکایی,فیلم اکشن امریکایی,فیلم اکشن امریکایی کامل,سریالهای اکشن امریکایی,دانلود فیلم امریکایی اکشن,فیلمهای اکشن امریکایی,سریال اکشن امریکایی,فیلم اکشن امریکایی 2016,فیلم اکشن امریکایی دانلود,دانلود فیلم اکشن امریکایی 2016,اکشن ترین فیلم 2016,دانلود اکشن ترین فیلم 2016,اکشن ترین فیلم های 2016,جدیدترین فیلم اکشن 2016,جدید ترین فیلم های اکشن 2016,دانلود جدید ترین فیلم اکشن 2016,دانلود اکشن ترین فیلمهای 2016,پر فروش ترین فیلم اکشن 2016,اکشن فیلم,اکشن فیلم 2016,اکشن فیلم دانلود,اکشن فیلم 2016,فیلم اکشن جدید,اکشن فیلم,فیلم اکشن 2013,فیلم اکشن خارجی,فیلمهای اکشن,فیلم اکشن خارجی 2016,اکشن ترین فیلم 2016,اکشن ترین فیلم 2016 دوبله فارسی,دانلود رایگان اکشن ترین فیلم 2016,دانلود اکشن ترین فیلم 2016,اکشن ترین فیلم سال 2016,دانلود اکشن ترین فیلمهای 2016,اکشن ترین فیلم های سال 2016,معرفی اکشن ترین فیلم های 2016,جدیدترین فیلم اکشن 2016,جدیدترین فیلم های اکشن 2016,اکشن ترین فیلم جهان,اکشن ترین فیلمهای جهان,اکشن ترین فیلم دنیا,دانلود اکشن ترین فیلم جهان,دانلود اکشن ترین فیلمهای جهان,دانلود اکشن ترین فیلم جهان دوبله فارسی,دانلود رایگان اکشن ترین فیلم جهان,دانلود اکشن ترین فیلم دنیا,جدید ترین فیلم های اکشن جهان

 

 

مشتاق تماشای فیلم های لذیذ و خوش آب و رنگ با اکشن های اشتهاآور هستید؟ در فهرست زیر با بهترین های آن ها آشنا خواهید شد.

ویلی وانکا و کارخانه شکلات سازی/ (Willy Wonka and the Chocolate Factory (1971

جانی دپ را فراموش کنید. تنها وانکایی که ارزش توجه شما را دارد وایلدر است، جین وایلدر. او کسی است که با بازی در این نقش حس کودکانه شگفت انگیزی را با نوعی تندروی گستاخانه ترکیب می کند و کارخانه شکلات سازی را به گروه برندگان خوش شانس بلیت طلایی نشان می دهد. شاید کلیت فیلم شبیه به معجونی شیرین باشد اما همان طور که در کتاب رولد دال شاهد هستیم، فیلم مل استوارت هم قلبی تاریک در سینه خود دارد.


ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی/ (Cloudy with a Chance of Meatballs (2009

25 فیلم خوشمزه با اکشن های اشتهاآور

مخترعی به نام فلینت لاک وود موفق به ساخت گجتی می شود که آب را به غذا تبدیل می کند، مدت زیادی نمی گذرد که از آسمان باران چیزبرگر، اسپاگتی و مرغ می بارد. این شاید به مذاق ما خوش بیاید اما لاک وود پیشاپیش با توفان های غذایی و یک کوفته قلقلی غول آسا و هوشیار درگیر شده و باید با آن مبارزه کند.


شام من با آندره/ (My Dinner With Andre (1981

25 فیلم خوشمزه با اکشن های اشتهاآور

والاس شاون، نویسنده و بازیگر به همراه دوستش آندره گرگوری برای مکالمه ای طولانی بر سر میز شام نشسته اند و خب تقریبا همه ماجرا همین است، آندره که حرفه اش را به عنوان کارگردان تئاتر رها کرده و در همین حین والی در تلاش برای حفظ عمل گرایی خود است. فیلمی برای آنان که شام خود را در کنار یک عنوان هنری می پسندند.


پیش خدمت/ (Waitress (2007

25 فیلم خوشمزه با اکشن های اشتهاآور

جان با بازی کری راسل در درام کمدی آدرین شلی در مدیوم کیک های لذیذ ابراز وجود می کند، روح و جانش را در اختیار پخت و پز می گذارد و در عین حال با شوهر نابه کارش سروکله می زند. متاسفانه روحیه کلی فیلم با عواقب تراژیکی که بعدتر آن را احاطه کرد در تضاد است.

شلی نویسنده/ کارگردان/ بازیگر کمی پیش از نمایش افتتاحیه فیلم به قتل رسید.


سویلنت سبز/ (Soylent Green (1973

25 فیلم خوشمزه با اکشن های اشتهاآور

در سال 2022 جمعیت کل جهان به سطوح غیرقابل کنترلی رسیده، خوشبختانه سازمان سویلنت پا پیش گذاشته تا تمام گشنگان سراسر جهان را با دقت و توجه سیر کند اما چارلتون هستون در نقش یک پلیس به اشتباه وارد ماجرای تحقیق درباره حقیقت ویفر ساخته شده از پلانکتون می شود و به حقایقی ناخوشایند پی می برد. این ماجرا منجر به چرخشی می شود که تقریبا جفت مناسبی برای پایان بندی فیلم دیگر هستون، «سیاره میمون ها»ست.


سوپر سایزمی/ (Super Size Me (2004

25 فیلم خوشمزه با اکشن های اشتهاآور

مورگان اسپرلاک 30 سال است که هیچ چیز جز مک دونالد نمی خورد. این مستند درگیر کننده نشان می دهد فست فودی های زنجیره ای چه طور برای چند دلار سلامتی ما را به خطر می اندازند.

باعث تعجب نیست که بدن اسپرلاک پس از جذب پنج هزار واحد کالری پس از گذشت یک ماه دیگر ظاهر جالبی ندارد. اخطار: تماشای این فیلم دست کم به مدت یک ساعت شما را از فست فود بیزار می کند.


میلدرد پییرس/ (Mildred Pierce (1945

25 فیلم خوشمزه با اکشن های اشتهاآور

جون کرافورد برای اجرایش در این فیلم نوآر در نقش زن خانه دار و مادری غمگین که صاحب یک رستوران می شود، موفق به دریافت جایزه اسکار شد. این فیلم در اقتباسی از رمان جیمز ام کین، راز رابطه پیچیده میان مادر و دختر را ناگشوده باقی می گذارد؛ دختر میلدرد، ودا دختری جاه طلب است که چیزهای بیش تری از خانواده خود می خواهد.

راز یک قتل و مقداری کافی از درام نیز در فیلم به همراه پخت و پز در پس زمینه آن گنجانده شده.


تازه کار/ (The Freshman (1990

25 فیلم خوشمزه با اکشن های اشتهاآور

به همراه مارلون براندویی که از نقش ویتو کورلئونه در «پدر خوانده» فاصله گرفته و میتو برودریک که پسرانگی خوشایند خود را به فیلم آورده، این کمدی جنایی درواقع فرصتی برای خطا و کج روی نداشت. برودریک در نقش دانش آموخته سینما بازی می کند که درگیر چند معامله غذای مبهم شده اما این براندو است که به کمک یک اژدهای کوکودو (گونه ای مارمولک) در مرکز توجه می ایستد.


در خواب فرورفته/ (Sleeper (1973

25 فیلم خوشمزه با اکشن های اشتهاآور

وودی آلن در نقش صاحب مغازه غذاهای سالم، مایلز مونرو که پس از یک عمل جراحی کوچک منجمد می شود در این فیلم حضور دارد، مایلز بعدتر در سال 2173 توسط گروهی انقلابی بار دیگر از خواب برمی خیزد و در قالب یک روبات فرو می رود تا به قلب دولت نفوذ کند و از رازی محرمانه پرده بردارد. سکانسی که آلن با غذاهای غول پیکر از آینده رو به رو می شود بی نهایت ارزشمند است.


(Eat Drink Man Woman (1994

25 فیلم خوشمزه با اکشن های اشتهاآور

کارگردان «ببرخیزان، اژدهای پنهان»، انگ لی با این فیلم بار دیگر به صندلی کارگردانی بازگشته است. یک سرآشپز چینی در هتل بزرگ تایپی، زمانی که دخترانش وارد رابطه های مختلف می شوند، زندگی خود را در سراشیبی می یابد.


کارخانه غذا/ (Food INC (2008

25 فیلم خوشمزه با اکشن های اشتهاآور

فیلم مستند رابرت کنر تصویری منفی از مزرعه داری و تولید محصولات غذایی در آمریکا نمایش می دهد. از نظر او این صنعت تماما فاسد شده، غذاها ناسالم هستند، متدها به محیط اطراف آسیب می زنند و نه با انسان و نه حیوانات رفتار شایسته ای در این سیستمی نمی شود. «کارخانه غذا» هم چنین معتقد به اصلاح محصولات از طریق مزرعه داری پایدار و اورگانیک است.


غذای روح/ (Soul Food (1997

25 فیلم خوشمزه با اکشن های اشتهاآور

این فیلم درباره زندگی آشفته یک خانواده صمیمی اهل شیکاگو است که اعضای آن به رسم هر هفته برای شام یک شنبه شب دور یکدیگر جمع می شوند. همه چیز با وقوع حادثه ای برای مادر جویی و رفتن او به کما بدتر می شود و در همین حال شایعه ای درباره ذخیره پولی خانواده که در جایی از خانه مخفی شده در میان دیگر اعضا وقت می گیرد.


داینر/ (Diner (1982

25 فیلم خوشمزه با اکشن های اشتهاآور

چهار رفیق (از جمله میکی رورک و کوین بیکن) برای مراسم عروسی دوباره دور یکدیگر جمع می شوند. این فیلم درباره روابط دوستانه متغیری است که میان چهار مرد که در رستوران محلی مورد علاقه شان یکدیگر را ملاقات می کنند، رخ می دهد. فیلمی درباره آزمایش های سخت در مسیر بلوغ انسان.

برچسب ها : action 2016،action 2016 campaign،action 2016 full movie،action 2016 full movie english،action 2016 imdb،action 2016 movies،action های فتوشاپ،اشتها آور برای کودک،اشتها آور برای کودکان،اشتها آور قوی گیاهی،اشتها آور كودكان،اشتها آور کودکان،اشتها آور گياهي،اشتها آور گیاهی،اشتها آور گیاهی برای کودکان،اشتها اور کودک،اشتها اور گیاهی کودکان،اشتهاآور طبیعی،اكشن 2016،اكشن 2016 افلام،اكشن 2016 مترجم،اكشن فتوشاپ،اكشن فيلم،اكشن هاي فتوشاپ،اکشن 2016،اکشن امریکایی،اکشن ترین فیلم 2016،اکشن ترین فیلم 2016 دوبله فارسی،اکشن ترین فیلم جهان،اکشن ترین فیلم دنیا،اکشن ترین فیلم سال 2016،اکشن ترین فیلم های 2016،اکشن ترین فیلم های سال 2016،اکشن ترین فیلمهای جهان،اکشن فتوشاپ،اکشن فتوشاپ آموزش،اکشن فتوشاپ برای عکاسان،اکشن فتوشاپ جدید،اکشن فتوشاپ چیست،اکشن فتوشاپ حرفه ای،اکشن فتوشاپ دانلود،اکشن فتوشاپ دانلود رایگان،اکشن فتوشاپ روتوش،اکشن فیگور،اکشن فیگور خرید،اکشن فیگور فروش،اکشن فیلم،اکشن فیلم 2016،اکشن فیلم دانلود،اکشن های آماده فتوشاپ،اکشن های فتوشاپ،اکشن های فتوشاپ 2016،اکشن های فتوشاپ برای عکاسان،اکشن های فتوشاپ چیست،اکشن های فتوشاپ دانلود،اکشنهای جدید فتوشاپ،انواع غذاهای اشتهاآور،بهترین اشتها آور برای کودکان،بهترین اشتها آور گیاهی،پر فروش ترین فیلم اکشن 2016،جدید ترین فیلم های اکشن 2016،جدید ترین فیلم های اکشن جهان،جدیدترین اکشن های فتوشاپ،جدیدترین فیلم اکشن 2016،جدیدترین فیلم های اکشن 2016،دارو اشتهاآور،داروهاي اشتهاآور،داروهای اشتها آور کودکان،داروهای اشتها آور گیاهی،داروهای اشتها اور برای کودکان،داروهای اشتهاآور،داروهای اشتهاآور برای کودکان،داروهای اشتهاآور کودکان،داروهای اشتهاآور گیاهی،داروي اشتها آور كودكان،داروي اشتها آور گياهي،داروی اشتها آور کودکان،داروی اشتها آور گیاهی،داروی اشتهاآور،داروی اشتهاآور برای کودکان،داروی اشتهاآور برای نوزاد،داروی اشتهاآورکودکان،دانلود اکشن ترین فیلم 2016،دانلود اکشن ترین فیلم جهان،دانلود اکشن ترین فیلم جهان دوبله فارسی،دانلود اکشن ترین فیلم دنیا،دانلود اکشن ترین فیلمهای 2016،دانلود اکشن ترین فیلمهای جهان،دانلود جدید ترین فیلم اکشن 2016،دانلود رایگان اکشن ترین فیلم 2016،دانلود رایگان اکشن ترین فیلم جهان،دانلود فیلم اکشن امریکایی 2016،دانلود فیلم امریکایی اکشن،سریال اکشن امریکایی،سریالهای اکشن امریکایی،شربت اشتها آور برای کودکان زیر دو سال،شربت اشتها آور کودکان،شربت اشتها آور کودکان خارجی،شربت اشتها آور گیاهی،شربت اشتهاآور،شربت اشتهاآور باریج،شربت اشتهاآور باریچ،شربت اشتهاآور بزرگسالان،شربت اشتهاآور راسیب،شربت اشتهاآور راسیپ،شربت اشتهاآور کودکان،شربت اشتهاآور کیمیاگر،شربت اشتهاآور ویتامکس،شربت اشتهاآورکودک،عکس غذاهای اشتها آور،غذاها اشتهاآور،غذاهای اشتها آور برای کودکان،غذاهای اشتها آور کودکان،غذاهای اشتهاآور،غذاهای اشتهاآور برای کودکان،غذای اشتها اور برای کودکان،غذای اشتهاآور،فیلم اکشن 2013،فیلم اکشن امریکایی،فیلم اکشن امریکایی 2016،فیلم اکشن امریکایی دانلود،فیلم اکشن امریکایی کامل،فیلم اکشن جدید،فیلم اکشن خارجی،فیلم اکشن خارجی 2016،فیلمهای اکشن،فیلمهای اکشن امریکایی،قرص اشتها آور برای کودکان،قرص اشتها آور کودکان،قرص اشتها آور گیاهی،قطره اشتها آور برای کودکان،لیست داروهای اشتهاآور،معرفی اکشن ترین فیلم های 2016

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت