ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

2 برادر بلژیکی، یکی تروریست یکی قهرمان تکواندو (+عکس)

نویسنده: احمد اعجازی

2 برادر بلژیکی، یکی تروریست یکی قهرمان تکواندو (+عکس)

اخبار داعش,اخبار داعش فی العراق,اخبار داعش الیوم,اخبار داعش الیوم مباشر,اخبار داعش در سوریه,اخبار داعش فی الموصل,اخبار داعش فی الاردن,اخبار داعش الان,اخبار داعش در ایران,اخبار داعش فارسی,

تاریخ انتشار : دوشنبه, 03 خرداد

 نجیم الشعراوی برادر بزرگتر مراد، 2 ماه پیش یکی از دو نفری بود که به فرودگاه بین المللی بروکسل حمله تروریستی کرد.

“مراد الشعراوی ” برادر کوچک ” نجیم الشعراوی” یکی از 3 تروریستی که حملات تروریستی 22 مارس در شهر بروکسل را انجام داده بود، قرار است به نمایندگی از کشور بلژیک در رشته تکواندو در مسابقات المپیک 2016 ریو حضور یابد.

به گزارش عصر ایران مراد 21 ساله پنج شنبه گذشته در مسابقات قهرمانی تکواندو اروپا به مدال طلا دست یافت و سهمیه حضور در المپیک ریو را کسب کرد. او در مسابقات قهرمانی اروپا در سوییس در وزن منهای 54 کیلو عنوان نخست را کسب کرد.

نجیم الشعراوی برادر بزرگتر (24 ساله) مراد، 2 ماه پیش یکی از دو نفری بود که به فرودگاه بین المللی بروکسل حمله تروریستی کرد. یک نفر دیگر نیز در همان روز به یک ایستگاه مترو در بروکسل حمله کرد که در مجموع این حملات 32 نفر کشته و دهها نفر زخمی شدند.

برادر تکواندو کار تروریست بلژیکی گفته است خانواده او از فوریه سال 2013 یعنی زمانی که نجیم به سوریه سفر کرده است با او هیچ ارتباطی نداشته اند. نجیم پس از دو سال حضور در سوریه در سال 2015 با نامی مستعار وارد بلژیک شده بود.

مراد الشعراوی نماینده بلژیک در المپیک ریو در رشته تکواندو

 

 اخبار بین الملل ,خبرهای بین الملل,حملات تروریستی بروکسل

 نجیم الشعراوی

 اخبار بین الملل ,خبرهای بین الملل,حملات تروریستی بروکسل

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت