ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

11 مصدوم در آتش‌ سوزی برج سلمان

نویسنده: علی باستانی

11 مصدوم در آتش‌ سوزی برج سلمان

 

آتش سوزی برج سلمان مشهد,آتش سوزی برج سلمان,برج سلمان مشهد,برج سلمانشهر,برج سلمان در مشهد,برج سلمان فارسی,برج سلمان العوده,برج سلمان خان,برج تجاری سلمان,برج های سلمانشهر,برج تجاری سلمان مشهد,برج خلیج سلمان,اخبار حوادث,اخبار حوادث اصفهان,اخبار حوادث العالم الیوم,اخبار حوادث مازندران,اخبار حوادث خوزستان,اخبار حوادث امروز تهران,اخبار حوادث میاندواب,اخبار حوادث شیراز,اخبار حوادث مصر,اخبار حوادث زنجان,

 

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد جزییات عملیات امدادی اورژانس ۱۱۵ دانشگاه علوم پزشکی مشهد در آتش سوزی برج سلمان را تشریح کرد.

دکتر رضا وفایی‌نژاد با بیان اینکه آتش سوزی برج سلمان ساعت ۲۰ به اورژانس اعلام شد، افزود: بلافاصله پس از اعلام این حادثه پنج دستگاه آمبولانس، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و یک تیم تریاژ با تجربه در محل حادثه حاضر شدند.

وی با اشاره به انتقال ۱۱ نفر از مصدومان این حادثه به اورژانس عدالتیان مشهد، خاطرنشان کرد: در اورژانس عدالتیان متخصصان طب اورژانس حضور دارند و امکانات درمانی نیز مناسب است. در بین ۱۱ نفر از مصدومان هفت نفر آتش‌نشان بودند که در حین عملیات امدادی، دچار اختلال در تنفس شده بودند.

بنابر اعلام وب‌دا، وفایی‌نژاد گفت: خوشبختانه این آتش سوزی  هیچگونه تلفات جانی نداشته است.

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار داشت: هیچ یک از مصدومان علائمی از سوختگی نداشتند و همه آنها بر اثر استنشاق دود مصدوم شده بودند.

به گفته وی در حال حاضر  چند دستگاه آمبولانس به منظور اطمینان در محل حادثه مستقر هستند.

همچنین سیدمصطفی مرتضوی، سخنگوی سازمان امداد و نجات در تشریح امدادرسانی‌های انجام شده به این حادثه گفت: جهت ارایه خدمات امداد و نجات به آتش‌سوزی برج سلمان 10 تیم عملیاتی شامل 47 تن امدادگر و نجاتگر فعال بودند و 9 دستگاه خودروی عملیاتی به کار گرفته شد.

به گفته وی، این حادثه 18 مصدوم داشت که هشت تن از آنها جهت دریافت خدمات لازم به مراکز درمانی منتقل شدند (3 تن از سوی هلال احمر و 5 تن توسط اورژانس). به 10 تن نیز خدمات سرپایی ارایه شد (هشت تن از سوی هلال احمر و 2 تن از سوی اورژانس).

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت