ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

10 گیاه دارویی برای زایمانی راحت!

نویسنده: احمد اعجازی

10 گیاه دارویی برای زایمانی راحت!

,زایمان راحت,زایمان راحت در طب سنتی,زایمان راحت,زایمان راحتتر,زایمان راحت طب سنتی,زایمان راحت وبدون درد,زایمان راحت داشتن,زایمان راحت وسریع,زایمان راحت طب سنتی,زایمان راحت دعا,زایمان اسان در طب سنتی,زایمان طبیعی راحت در طب سنتی,زایمان راحت با طب سنتی,زایمان آسان طب سنتی,زایمان طبیعی راحت با طب سنتی,زایمان راحت طبیعی,زایمان راحت داشته باشیم,زایمان طبیعی راحتتر,چگونه زایمان راحتتری داشته باشیم,برای زایمان راحتتر,راهکارهایی برای زایمان راحتتر,ورزش برای زایمان راحتتر,راحتترین زایمان,راحتترین زایمان طبیعی,چگونه زایمان راحتتری داشته باشم,زایمان طبیعی راحتتره یا سزارین,زایمان طبیعی بدون درد,زایمان طبیعی بدون درد,زایمان طبیعی بدون درد چیست؟,زایمان طبیعی بدون درد چگونه است؟,زایمان طبیعی بدون درد در بیمارستان چمران,زایمان طبیعی بدون درد با گاز,زایمان طبیعی بدون درد اپیدورال,زایمان طبیعی بدون درد در بیمارستان نجمیه,زایمان طبیعی بدون درد در شیراز,داشتن زایمان راحت,کیا زایمان طبیعی راحت داشتن,دعای زایمان راحت,دعای زایمان راحت,دعاهای زایمان راحت,دعای زایمان راحت در مفاتیح,دعاجهت زایمان راحت,گیاه دارویی برای زایمان,گیاهان دارویی برای زایمان راحت,گیاهان دارویی برای زایمان,گیاهان دارویی برای زایمان طبیعی,داروهای گیاهی برای زایمان راحت,داروی گیاهی برای زایمان راحت,داروهای گیاهی برای زایمان طبیعی,داروهای گیاهی برای زایمان آسان,داروی گیاهی برای زایمان,گیاه دارویی زایمان,داروی گیاهی برای زایمان اسان,گیاهان دارویی زایمان,داروی گیاهی برای زایمان طبیعی,دارو گیاهی برای زایمان طبیعی,داروهای گیاهی زایمان طبیعی,داروی گیاهی زایمان طبیعی,داروهای گیاهی برای آسان شدن زایمان,داروی گیاهی برای زایمان زودرس,داروی گیاهی برای زایمان سریع,داروی گیاهی زایمان,داروهای گیاهی زایمان

بسیاری از خانم‌های باردار از زایمان طبیعی و دردهای آن می‌ترسند. مخصوصا که هر چه زمان زایمان نزدیک‌تر می‌شود این نگرانی‌ها و دلهره‌ها بیشتر می‌شود. طب سنتی و گیاهی ما مانند بقیه موارد پزشکی برای این موضوع نیز راه‌حل دارد و مصرف گیاهانی را به زنان باردار پیشنهاد می‌دهد که بتوانند زایمان کم دردتری را تجربه کنند.

در مورد آمادگی برای زایمان و انجام یک زایمان راحت و حتی تسکین درد بعد از زایمان، طب سنتی راهکارهای خودش را دارد. برای آماده شدن مادر و راحت‌تر شدن زایمان، در هفته‌های پایانی بارداری گیاهان مختلفی کمک‌کننده هستند که ما در این مقاله به برخی از آنها به اختصار اشاره می‌کنیم؛

1. خاکشیر
شاید ندانید که دانه خاکشیر می‌تواند به زایمان راحت شما کمک کند! الان که فصل گرماست و خوردن نوشیدنی‌های خنک بسیار متداول است، می‌توانید برای راحتی زایمان خود روزانه چند لیوان شربت خاکشیر میل کنید.

نرمش برای زایمان راحت,چه غذاهایی باعث زایمان راحت می شود

دانه خاکشیر می‌تواند به زایمان راحت کمک کند
2. گل شاه‌پسند
دم نوشی که از این گل زیبا و خوشبو به دست می‌آید باعث تسکین دردهای زایمان و انجام یک زایمان راحت می‌شود. خوردن روزانه سه فنجان از دمنوش این گل در روزهای نزدیک به زایمان برای شما بسیار مفید است.

3. رازیانه
مصرف برخی از گیاهان در دوران بارداری با احتیاط انجام می‌شود، زیرا این گیاهان با خاصیتی که دارند باعث سقط جنین می‌شوند اما همین گیاهان اگر در ماه‌های آخر بارداری مصرف شوند نه تنها دیگر خطری ایجاد نمی‌کنند بلکه باعث تجربه یک زایمان راحت توسط مادر می‌شوند. یکی از این گیاهان رازیانه است که توصیه می‌شود در ماه آخر بارداری هر روز مصرف شود.

4. زعفران
اغلب خانم‌ها این ادویه خوش عطر و خوش‌رنگ را به عنوان عاملی برای سقط جنین می‌شناسند. درست است که مصرف بی‌رویه و متناوب زعفران در دوران بارداری خطرناک است و می‌تواند باعث سقط جنین شود اما در زمان نزدیک به زایمان این طلای سرخ مانند یک درمانگر کار را برای شما آسان می‌کند؛ چای زعفران، شربت زعفران یا استفاده از آن همراه با زرده تخم‌مرغ به راحت‌تر شدن زایمان شما کمک می‌کند.

5. برگ ختمی
تهیه دمنوش از این گیاه و استفاده از آن به صورت روزانه برای زایمان راحت مفید است.

 نرمش برای زایمان راحت,چه غذاهایی باعث زایمان راحت می شود

استفاده از دمنوش برگ خطمی به صورت روزانه برای زایمان راحت مفید است
6. شنبلیله و گل شب‌بو
آب شنبلیله را بگیرید و با آن واژن را شست‌وشو دهید. همچنین می‌توانید از گل شب بو جوشانده تهیه کرده و با استفاده از آن منطقه واژن را بشویید. این کار به زایمان راحت‌تر شما کمک می‌کند.

7. تخم شوید
دمنوش تخم شوید در هنگام شروع دردهای زایمان می‌تواند از شدت آنها بکاهد. تخم شوید همچنین می‌تواند باعث شود که مدت زمان زایمان نیز کاهش پیدا کند و نوزاد زودتر متولد شود.

8. سیاه‌دانه
از این دانه می‌توانید برای درست کردن دمنوش استفاده کنید و یا آن را به صورت موضعی استفاده کنید. برای مصرف موضعی آن بهتر است آن را با عسل مخلوط کرده و روی شکم و کمر بمالید و با یک دستمال تمیز ببندید و اجازه دهید چند ساعتی روی پوست‌تان باقی بماند. این کار بدن شما را تقویت کرده و تحمل دردهای زایمان را برای‌تان آسان‌تر می‌کند.

زایمان طبیعی,زایمان راحت،دعا برای زایمان راحت

استفاده از سیاه‌دانه برای زایمان راحت مفید است
9. روغن
برخی از روش‌های موضعی نیز در یک زایمان راحت کارساز هستند. به عنوان نمونه استفاده از روغن‌ها و مالیدن آنها به طور موضعی روی شکم و کمر به صورت روزانه می‌تواند موثر باشد. برای این کار از روغن زیتون، بادام یا کنجد استفاده کنید.

برچسب ها : برای زایمان راحتتر،چگونه زایمان راحتتری داشته باشم،چگونه زایمان راحتتری داشته باشیم،دارو گیاهی برای زایمان طبیعی،داروهای گیاهی برای آسان شدن زایمان،داروهای گیاهی برای زایمان آسان،داروهای گیاهی برای زایمان راحت،داروهای گیاهی برای زایمان طبیعی،داروهای گیاهی زایمان،داروهای گیاهی زایمان طبیعی،داروی گیاهی برای زایمان،داروی گیاهی برای زایمان اسان،داروی گیاهی برای زایمان راحت،داروی گیاهی برای زایمان زودرس،داروی گیاهی برای زایمان سریع،داروی گیاهی برای زایمان طبیعی،داروی گیاهی زایمان،داروی گیاهی زایمان طبیعی،داشتن زايمان راحت،دعاجهت زایمان راحت،دعاهای زایمان راحت،دعاي زايمان راحت،دعای زایمان راحت،دعای زایمان راحت در مفاتیح،راحتترین زایمان،راحتترین زایمان طبیعی،راهکارهایی برای زایمان راحتتر،زايمان راحت،زايمان راحت طب سنتي،زايمان راحت طبيعي،زايمان طبيعي بدون درد،زایمان آسان طب سنتی،زایمان اسان در طب سنتی،زایمان راحت،زایمان راحت با طب سنتی،زایمان راحت داشتن،زایمان راحت داشته باشیم،زایمان راحت در طب سنتی،زایمان راحت دعا،زایمان راحت طب سنتی،زایمان راحت وبدون درد،زایمان راحت وسریع،زایمان راحتتر،زایمان طبیعی بدون درد،زایمان طبیعی بدون درد اپیدورال،زایمان طبیعی بدون درد با گاز،زایمان طبیعی بدون درد چگونه است؟،زایمان طبیعی بدون درد چیست؟،زایمان طبیعی بدون درد در بیمارستان چمران،زایمان طبیعی بدون درد در بیمارستان نجمیه،زایمان طبیعی بدون درد در شیراز،زایمان طبیعی راحت با طب سنتی،زایمان طبیعی راحت در طب سنتی،زایمان طبیعی راحتتر،زایمان طبیعی راحتتره یا سزارین،کیا زایمان طبیعی راحت داشتن،گیاه دارویی برای زایمان،گیاه دارویی زایمان،گیاهان دارویی برای زایمان،گیاهان دارویی برای زایمان راحت،گیاهان دارویی برای زایمان طبیعی،گیاهان دارویی زایمان،ورزش برای زایمان راحتتر

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت