ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

10 نفری که حتما نیازمندشان می‌شوید

نویسنده: علی باستانی

10 نفری که حتما نیازمندشان می‌شوید

 

 

 

موفقیت چیست؟,موفقیت چیست؟موفق کیست؟,موفقیت چیست و موفق کیست,موفقیت چیست pdf,موفقیت در گرو چیست,موفقیت چیست,راز موفقیت چیست,رمز موفقیت چیست,موفقیت در چیست,راه موفقیت چیست,موفقیت در کنکور,موفقیت در کنکور ارشد,موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد,موفقیت در کنکور تجربی,موفقیت در کنکور دکتری,موفقیت در کنکور ارشد برق,موفقیت در کنکور هنر,موفقیت در کنکور زبان,موفقیت در کنکور انسانی,موفقیت در کنکور94,موفقیت در کار,موفقیت در کار و تجارت,موفقیت در کار و زندگی,موفقیت در کارشناسی ارشد,موفقیت در کارها,موفقیت در کار املاک,موفقیت در کارآفرینی,موفقیت در کار گروهی,موفقیت در کارشناسی ارشد حقوق,موفقیت در کارشناسی ارشد روانشناسی,موفقیت مالی,موفقیت مالی در ایران,موفقیت مالی در زندگی,موفقیت مالی در بورس,موفقیت مالی چیست,موفقیت مالی عنبران,موفقیت مالی خانواده,موفقیت مالی,رازهای موفقیت مالی,اموزش موفقیت مالی,موفقیت تحصیلی,موفقیت تحصیلی دانشجویان,موفقیت تحصیلی دانش آموزان,موفقیت تحصیلی با فنگ شویی,موفقیت تحصیلی چیست,موفقیت تحصیلی در دانشگاه,موفقیت تحصیلی,تبریک موفقیت تحصیلی,پیام موفقیت تحصیلی,تعریف موفقیت تحصیلی,موفقیت نامحدود آنتونی رابینز,موفقیت نامحدود اثر آنتونی رابینز,دانلود کتاب موفقیت نامحدود آنتونی رابینز,کتاب صوتی موفقیت نامحدود آنتونی رابینز,دانلود رایگان کتاب موفقیت نامحدود آنتونی رابینز,موفقیت نامحدود در 20 روز آنتونی رابینز pdf,موفقیت نامحدود در 20 روز نوشته آنتونی رابینز,دانلود کتاب موفقیت نامحدود اثر آنتونی رابینز,دانلود موفقیت نامحدود آنتونی رابینز,کتاب موفقیت نامحدود آنتونی رابینز,موفقیت در فروش,موفقیت در فروش,موفقیت در فروشندگی,موفقیت در فروش تلفنی,موفقیت در فروش اینترنتی,موفقیت در فروش ملک,موفقیت در خرده فروشی,راز موفقیت در فروش,رمز موفقیت در فروشندگی,رازهای موفقیت در فروش,موفقیت در کسب و کار,موفقیت در کسب و کار جدید,موفقیت در کسب و کار کوچک,موفقیت در کسب و کارهای کوچک,موفقیت در کسب و کار اینترنتی,راههای موفقیت در کسب و کار,عوامل موفقیت در کسب و کار,راز موفقیت در کسب و کار آزاد,رمز موفقیت در کسب و کار,چگونگی موفقیت در کسب و کار,موفقیت یعنی چه,موفقیت یعنی چه,راز موفقیت یعنی چه,موفقیت تحصیلی یعنی چه,عدم موفقیت دوربین یعنی چه

 

 

 

ممکن است شما مسئولیت اصلی کارها را بر عهده داشته باشید، اما افرادی که در گروه شما مشارکت می‌کنند، به اندازه‌ی شما بر روی موفقیت شرکت تاثیرگذارند.

کارآفرینان باهوش، اطراف خود را با افراد مثبت احاطه می‌کنند، به خصوص زمانی که تجارت به خوبی پیش نمی‌رود. افراد مثبت‌اندیش به شکل‌های مختلفی فعالیت می‌کنند اما نگرش مثبت، احساس خوب، و باور داشتن به آن‌چه که می‌خواهند انجام دهند، از جانب تمامی کارفرمایان در جهان، ستایش می‌شود.کارآفرینان دانا همچنین به دنبال کسانی هستند که دارای نقاط قوتی هستند که خودشان از آنها بی‌بهره‌اند. اگر کسب‌وکار شما با مشکلی مواجه شد، بررسی کنید که کدام یک از افراد زیر در گروه شما حضور ندارند.

۱- برق‌گیر

این افرادی توجهات را به خود جلب می‌کنند. آن‌ها همیشه در مرکز توجه هستند. این افراد، شوخ طبع، پرجذبه و پر از ایده‌های جدید هستند. ممکن است در اولین نگاه، شما به چنین افرادی به اشتباه برچسب متکبر یا گستاخ بودن بزنید. اما در حقیقت چنین افرادی بسیار خلاق هستند. ذهن آن‌ها سریع عمل می‌کند. در تجارت، چنین افرادی، ارزش‌هایی باورنکردنی، به گروه‌های بازاریابی و فروش شما می‌بخشند. در مورد این که ممکن است این افراد به خدشه دار کردن اعتبار شما منجر شوند، نگران نباشید. آن‌ها دقیقا افرادی هستند که شما برای حفظ تازگی و هیجان انگیز بودن محصولات و خدمات خود به آن‌ها نیاز دارید.

۲- غاز طلایی

غاز طلایی، سبب جذب پول و ثروت برای شما می‌گردد. این افراد از دانش عمیقی در مورد چگونگی افزایش سود و سهام شما برخوردارند. آن‌ها در زمینه‌ی فروش، بازاریابی، پول‌سازی و هر آن چه که شرکت‌ها را از ضرر و زیان دور نگه می‌دارد، استاد هستند. اگر فعالیت کردن در زمینه‌ی فروش باعث می‌شود که شما احساس رخوت کنید، یک غاز طلایی استخدام کنید. تجارت شما نمی‌تواند بدون کسب و مدیریت صحیح پول، پابرجا بماند.

۳- اساتید

اساتید، افراد کمیاب و استراتژیکی هستند که می‌توانند پایان یک کار را از آغاز آن ببینند. آن‌ها مانند پیش‌گویانی هستند که از تجربیاتی غنی‌ در زندگی خود برخوردارند و می‌توانند به هر چیزی، از چشم یک پرنده‌ی در حال پرواز نگاه کنند.

۱۰ شخصیتی که به موفقیت تجارت شما کمک می‌کنند

اساتید دنیای معاصر، مانند استیو جابز در اپل، و یا لری پیچ و سرگی برین در گوگل، به کمک نگرش‌های بلند مدت خود به تغییر جریان بشریت پرداختند. اگر شما قادر نیستید طرحی از مسیری که می‌خواهید تجارت شما به آن سمت حرکت کند، ایجاد کنید، سعی کنید اطراف خود را، تا جایی که می‌توانید با این نوع افراد احاطه کنید و دائما با آن‌ها مشورت کنید.

۴- هنرمند

اگر استیو جابز استاد اپل بوده است، پس استیو وزنیاک به عنوان هنرمند شناخته می‌شود. هنرمندان، افراد نوآوری هستند که از دانش تخصصی برخوردارند. آن‌ها دانشمندان، مهندسین و معمارانی هستند که پشتیبان اصلی برترین مخترعان جهان محسوب می‌شوند. این افراد سخت‌ترین کار در دنیا را انجام می‌دهند: ساختن یک چیز از هیچ چیز (از نظر فیزیکی). مهم نیست که سعی در ساختن چه چیزی دارید، این افراد به شما کمک می‌کنند تا آن را بهتر و سریع‌تر بسازید. بدون این افراد، تمام ایده‌های تجاری، برای همیشه مدفون باقی خواهد ماند.

۵- استاد سخن

استادان سخن، افرادی هستند که در بازی با کلمات بهترین هستند. آن‌ها قادرند تا به سازماندهی افکار خود در قالب روابط گفتاری و نوشتاری بپردازند تا بدین طریق به افراد دیگر بیاموزند، آن‌ها را سرگرم کنند و به آن‌ها انگیزه ببخشند. استادان سخن شامل نویسندگان، ویراستاران، وبلاگ‌نویس‌ها، سخنرانان عمومی و یا انواع دیگر خبررسانان هستند. شاید شما قدر این افراد را در نگاه اول ندانید، به خصوص در دنیای امروز که محتوا به عنوان یک کالا محسوب می‌شود، اما بدانید که اهمیت ندادن به این افراد و نادیده گرفتن آن‌ها اشتباه است. هر فردی که به ایجاد محتوای موردعلاقه‌ی افراد دیگر بپردازد، در حقیقت کنترل مکالمه را در دست گرفته است. ایجاد ارتباط به حفظ ایده‌ها، محصولات و خدمات، در اوج ذهن و زبان افراد می‌پردازد.

۶- واسطه‌ها

آن‌ها افرادی هستند که در میان آرایش وسیعی از گروه‌های متفاوت غوطه‌ور هستند. آن‌ها از ظرفیت بالایی برای بررسی اطلاعات به هم پیوسته برخوردارند و از این اطلاعات برای گرد هم آوردن دیگران در کنار یکدیگر، به منظور حرکت کردن به سمت اهداف مشترک استفاده می‌کنند. زمانی که در مسیر تجارت خود با مشکل روبرو می‌شوید، همین واسطه‌ها، کسانی هستند که می‌توانند بهترین افراد را برای کمک به شما معرفی کنند. آن‌ها دائما در حال افزودن افراد جدید به مجموعه‌ی خود هستند. زیرا می‌دانند که شبکه‌ی ارتباطی تجارت شما از ارزش خالصی برای سرمایه‌گذاری برخوردار است.

۱۰ شخصیتی که به موفقیت تجارت شما کمک می‌کنند

۷- گلادیاتور

گلادیاتورها، کارآفرینانی به معنای واقعی هستند. آن‌ها جزء افرادی هستند که ممکن است بارها و بارها شکست بخورند و دوباره برای انجام کارهای بیشتر از جای خود بلند می‌شوند و به میدان برمی‌گردند. زیرا آن‌ها به شدت وفادار هستند. در مورد گلادیاتورها در تجارت خود دچار سوءتفاهم نشوید. پشتکار و اعتماد به نفس بالای آن‌ها، به عنوان نیروی تقویتی برای آن‌ها محسوب می‌شود و به آن‌ها کمک می‌کند که در زمان مبارزه با قدرت‌های از کارافتاده و بوروکراسی‌های پرتشریفات، قدرتمند باقی بمانند. اگر در هر موردی با کمبود خلاقیت و نوآوری روبرو شدید، سعی کنید اطراف خود را تا جایی که می‌توانید با این افراد احاطه کنید. این افراد می‌دانند که چطور کار را به نحو احسن مدیریت کرده و به انجام برسانند حتی اگر موانع بسیاری بر سر راه آنها قرار داشته باشد.

۸- خوره‌های کتاب

چنین افرادی، سازمان‌یافته و جزئی‌نگر هستند. آن‌ها عاشق خواندن و تحقیقات هستند و دانش و سیستم را در اولویت قرار می‌دهند. در واقع این افراد مانند سوخت، برای پابرجا ماندن و حرکت رو به جلوی سازمان‌ها عمل می‌کنند. بسیاری از کارآفرینان قدر این افراد را نمی‌دانند زیرا آن‌ها به صورت تاکتیکی به وظایف مورد نظر خود رونق می‌بخشند. پس مرتکب این اشتباه نشوید. اگر جزئیات شما را کلافه کرده است، پس باید این افراد را بیشتر وارد تجارت خود کنید. آن‌ها تجارت شما را سازمان‌دهی می‌کنند و به شما کمک می‌کنند که به محک زدن روش‌های تاکتیکی مورد نظر خود بپردازید.

۹- هکرها

سریع‌ترین روش برای بقای تجارت شما این است که هک کردن را آغاز کنید. هکرها نابود کننده و خالق هستند. آن ها به ساختارشکنی سیستم‌ها می‌پردازند، موارد غیرضروری را از میان برمی‌دارند و به خلق مجدد سیستم‌های جدید می‌پردازند. هکرها بارها و بارها به خلق الگوهای متغیر به وسیله‌ی آزمایش و تصحیح بخش‌های متفاوت یک فرآیند، تا زمانی ادامه می‌دهند که بتوانند به بهترین شکل به بهینه‌سازی فرآیند مورد نظر بپردازند. اگر شما زمان کافی برای آزمایش بخش‌های متفاوت تجارت خود ندارید، چندین هکر استخدام کنید. مقدار انرژی و زمانی که این افراد می‌توانند برای شما حفظ کنند، شگفت انگیز است.

۱۰- افراد زیرک و خردمند

۱۰ شخصیتی که به موفقیت تجارت شما کمک می‌کنند

هر تجارتی نیاز دارد تا به بقای خود ادامه دهد. افراد زیرک کسانی هستند که زمان بسیاری را برای تجارت صرف می‌کنند. آن‌ها معلمان، مدیران و آموزگارانی هستند که در کشف توانایی‌های افراد، بهترین هستند. این افراد، از تجربیات خود به منظور ایجاد تاثیرگذاری مثبت بر روی سرنوشت و یا تجارت شما استفاده می‌کنند. آن‌ها به شما کمک می‌کنند تا از انجام اشتباهات معمول اجتناب کنید و از فرصت‌هایی که به شما تعلق ندارد، استفاده کنید. اگر شما کارآفرینی هستید که هیچ کارمندی ندارید و یا کارمندان کمی در اختیار دارید، یک فرد زیرک پیدا کنید و او را به عنوان مشاور استخدام کنید. اگر شما یک کارآفرین هستید که کارکنان زیادی دارید، یک فرد زیرک پیدا کنید و او را به عنوان مدیر استخدام کنید.

برچسب ها : آرزوی خوشبختی به انگلیسی،آکورد خوشبختی خواجه امیری،اموزش موفقیت مالی،اهنگ خوشبختی خواجه امیری،بررسی سبک زندگی آمریکایی،بهترین سبک زندگی چیست،پوستر سبک زندگی شهدا،پوسترهاي نمايشگاهي سبك زندگي شهدا،پیام موفقیت تحصیلی،تبریک موفقیت تحصیلی،ترجمه خوشبختی به انگلیسی،تعریف سبک زندگی چیست،تعریف موفقیت تحصیلی،تکست خوشبختی خواجه امیری،چگونگی موفقیت در کسب و کار،خوشبخت باشید به انگلیسی،خوشبخت به انگليسي،خوشبخت شوید به انگلیسی،خوشبخت یعنی چه،خوشبختي به انگليسي،خوشبختي يعني چه،خوشبختيت آرزومه از سيامك عباسي،خوشبختی احسان خواجه امیری متن،خوشبختی احسان خواجه امیری مونا برزویی،خوشبختی به انگلیسی،خوشبختی به زبان انگلیسی،خوشبختی چیست،خوشبختی خواجه امیری،خوشبختی خواجه امیری دانلود،خوشبختی خواجه امیری متن،خوشبختی در چیست،خوشبختی دکتر هلاکویی،خوشبختی های کوچک،خوشبختی واقعی یعنی چه،خوشبختی یعنی،خوشبختی یعنی آرامش،خوشبختی یعنی این،خوشبختی یعنی اینکه،خوشبختی یعنی با تو بودن،خوشبختی یعنی تو،خوشبختی یعنی چه،خوشبختی یعنی قلب مادرت بتپد،خوشبختی یعنی نگاه خدا،خوشبختی یعنی یه مرد خیکی،خوشبختیت آرزومه،خوشبختیت آرزومه آکورد،خوشبختیت آرزومه حتی بامن نباشی،خوشبختیت آرزومه حتی بامن نباشی دانلود،خوشبختیت آرزومه دانلود،خوشبختیت آرزومه ریمیکس،خوشبختیت آرزومه سیامک عباسی،خوشبختیت آرزومه سیامک عباسی دانلود،خوشبختیت آرزومه سیامک عباسی ریمیکس،دانلود خوشبختی دکتر هلاکویی،دانلود رایگان کتاب موفقیت نامحدود آنتونی رابینز،دانلود سی دی خوشبختی دکتر هلاکویی،دانلود کتاب موفقیت نامحدود آنتونی رابینز،دانلود کتاب موفقیت نامحدود اثر آنتونی رابینز،دانلود موفقیت نامحدود آنتونی رابینز،دانلوداهنگ خوشبختی خواجه امیری،راز خوشبختی چیست،راز موفقیت چیست،راز موفقیت در فروش،راز موفقیت در کسب و کار آزاد،راز موفقیت یعنی چه،رازهای موفقیت در فروش،رازهای موفقیت مالی،راه موفقیت چیست،راههای موفقیت در کسب و کار،رمز موفقیت چیست،رمز موفقیت در فروشندگی،رمز موفقیت در کسب و کار،سبك زندگي آمريكايي،سبك زندگي چيست،سبك زندگي سالم،سبك زندگي شهدا،سبک زندگی آمریکا،سبک زندگی آمریکایی،سبک زندگی آمریکایی حسن عباسی،سبک زندگی اسلامی،سبک زندگی اسلامی pdf،سبک زندگی اسلامی از دیدگاه رهبری،سبک زندگی اسلامی از منظر قرآن،سبک زندگی اسلامی اوقات فراغت،سبک زندگی اسلامی ایرانی،سبک زندگی اسلامی چیست،سبک زندگی اسلامی در اوقات فراغت،سبک زندگی اسلامی در روابط خانوادگی،سبک زندگی اسلامی و غربی،سبک زندگی امریکایی ها،سبک زندگی ایرانی،سبک زندگی ایرانی اسلامی،سبک زندگی ایرانی اسلامی pdf،سبک زندگی ایرانی اسلامی از دیدگاه رهبری،سبک زندگی ایرانی اسلامی از دیدگاه مقام معظم رهبری،سبک زندگی ایرانی اسلامی چیست،سبک زندگی ایرانی اسلامی در خانواده،سبک زندگی ایرانی اسلامی رائفی پور،سبک زندگی ایرانی اسلامی مقاله،سبک زندگی ایرانی اسلامی و غربی،سبک زندگی ایرانی چیست،سبک زندگی ایرانی سریع القلم،سبک زندگی ایرانی و اسلامی،سبک زندگی ایرانی و غربی،سبک زندگی ایرانیان،سبک زندگی ایرانیان باستان،سبک زندگی چیست،سبک زندگی دینی،سبک زندگی دینی pdf،سبک زندگی دینی از دیدگاه رهبر،سبک زندگی دینی از دیدگاه رهبری،سبک زندگی دینی ایرانی،سبک زندگی دینی پناهیان،سبک زندگی دینی چیست،سبک زندگی دینی چیست؟،سبک زندگی دینی در نهج البلاغه،سبک زندگی دینی مقاله،سبک زندگی دینی یعنی چه،سبک زندگی رزمندگان و شهدا،سبک زندگی سالم،سبک زندگی سالم pdf،سبک زندگی سالم ppt،سبک زندگی سالم چیست،سبک زندگی سالم در اسلام،سبک زندگی سالم نوجوانان،سبک زندگی سالم و تغذیه،سبک زندگی سالم و خود مراقبتی،سبک زندگی سالمندان،سبک زندگی شهدا،سبک زندگی شهداء،سبک زندگی شهدای هسته ای،سبک زندگی شهدایی،سبک زندگی غربی چیست،سمینار خوشبختی دکتر فرهنگ هلاکویی،سمینار خوشبختی دکتر هلاکویی،شعر خوشبختی خواجه امیری،عدم موفقیت دوربین یعنی چه،عوامل موفقیت در کسب و کار،کتاب صوتی موفقیت نامحدود آنتونی رابینز،کتاب موفقیت نامحدود آنتونی رابینز،کلمه خوشبخت به انگلیسی،معنی خوشبختی به انگلیسی،مقاله سبک زندگی شهدا،موفقیت تحصیلی،موفقیت تحصیلی با فنگ شویی،موفقیت تحصیلی چیست،موفقیت تحصیلی دانش آموزان،موفقیت تحصیلی دانشجویان،موفقیت تحصیلی در دانشگاه،موفقیت تحصیلی یعنی چه،موفقیت چیست،موفقیت چیست pdf،موفقیت چیست و موفق کیست،موفقیت چیست؟،موفقیت چیست؟موفق کیست؟،موفقیت در چیست،موفقیت در خرده فروشی،موفقیت در فروش،موفقیت در فروش اینترنتی،موفقیت در فروش تلفنی،موفقیت در فروش ملک،موفقیت در فروشندگی،موفقیت در کار،موفقیت در کار املاک،موفقیت در کار گروهی،موفقیت در کار و تجارت،موفقیت در کار و زندگی،موفقیت در کارآفرینی،موفقیت در کارشناسی ارشد،موفقیت در کارشناسی ارشد حقوق،موفقیت در کارشناسی ارشد روانشناسی،موفقیت در کارها،موفقیت در کسب و کار،موفقیت در کسب و کار اینترنتی،موفقیت در کسب و کار جدید،موفقیت در کسب و کار کوچک،موفقیت در کسب و کارهای کوچک،موفقیت در کنکور،موفقیت در کنکور ارشد،موفقیت در کنکور ارشد برق،موفقیت در کنکور انسانی،موفقیت در کنکور تجربی،موفقیت در کنکور دکتری،موفقیت در کنکور زبان،موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد،موفقیت در کنکور هنر،موفقیت در کنکور94،موفقیت در گرو چیست،موفقیت مالی،موفقیت مالی چیست،موفقیت مالی خانواده،موفقیت مالی در ایران،موفقیت مالی در بورس،موفقیت مالی در زندگی،موفقیت مالی عنبران،موفقیت نامحدود آنتونی رابینز،موفقیت نامحدود اثر آنتونی رابینز،موفقیت نامحدود در 20 روز آنتونی رابینز pdf،موفقیت نامحدود در 20 روز نوشته آنتونی رابینز،موفقیت یعنی چه

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت