ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

10 مکان دنج در هند برای یوگا بازها

نویسنده: علی باستانی

10-%d9%85%da%a9%d8%a7%d9%86-%d8%af%d9%86%d8%ac-%d8%af%d8%b1-%d9%87%d9%86%d8%af-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%db%8c%d9%88%da%af%d8%a7-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d9%87%d8%a7

 

,مکان مناسب برای یوگا,یوگا,یوگا چیست,یوگای صورت,یوگای خنده,یوگانیدرا,یوگاناندا,یوگای بارداری,یوگا آرام,یوگا عرفان,یوگا اصفهان,یوگا چیست,یوگا چیست,یوگای چیست,ورزش یوگا چیست,هاتا یوگا چیست,فواید یوگا چیست,ساهاجا یوگا چیست,کارما یوگا چیست,کریا یوگا چیست؟,یوگای صورت برای چاقی صورت,یوگای صورت برای گونه گذاری,یوگای صورت، جادوی جوانی,یوگای صورت دانلود,یوگای صورت+گونه,یوگای صورت فیروزه,یوگای صورت تصویری,یوگای صورت چیست؟,یوگای صورت برای چاق شدن,یوگای خنده,یوگای خنده مجید پزشکی,یوگای خنده چیست؟,یوگای خنده درمانی,یوگای خنده شیراز,یوگای خنده در شیراز,یوگای خنده در اصفهان,یوگای خنده تهران,یوگای خنده ایران,یوگانیدرا جلال صوتی,یوگانیدرا چیست,یوگانیدرا Mp3,یوگانیدرا در یوگا,یوگانیدرا صوتی,یوگانیدرا دانلود صوتی,آموزش یوگانیدرا,فواید یوگانیدرا,روش یوگانیدرا,یوگاناندا جی,یوگاناندا پاراماهانسا,کتابهای یوگاناندا,کتاب یوگاناندا,سوامی یوگاناندا,پراماهانسا یوگاناندا,یوگای بارداری در تهران,یوگای بارداری در اصفهان,یوگای بارداری در غرب تهران,یوگای بارداری در کرج,یوگای بارداری در شیراز,یوگای بارداری فیروزه روستا,یوگای بارداری شیراز,یوگای بارداری در شرق تهران,یوگای بارداری در مشهد,یوگا آرام کرج,یوگا آرام,یوگا آرامش,یوگا آرام اکباتان,یوگای آرام کرج,یوگای آرام کرج,یوگا و آرامش اعصاب,یوگا و آرامش ذهن,یوگا برای آرامش,یوگا عرفان,یوگا عرفان سهروردی,یوگا عرفان نوظهور,یوگا عرفان کاذب,یوگا عرفانی,یوگا عرفان تلفن,کلاس یوگا عرفان,یوگا و عرفان,مرکز یوگا عرفان,یوگا اصفهان,یوگای اصفهان,یوگا در اصفهان,کلاس یوگا اصفهان,کمیته یوگا اصفهان,خانه یوگا اصفهان,آموزش یوگا اصفهان,انجمن یوگا اصفهان,هیئت یوگا اصفهان

 

هند مقصد مناسبی برای سفر است. کشور رنگ ها و فرهنگ های مختلف، با مکان های ارزان و دیدنی های زیبا، محل اصلی یوگا هم هست. یوگا فرم باستانی مدیتیشن هندی است که بدن و ذهن را آرام میکند و روحتان را از زندگی روتین بالاتر میبرد. خیلی از افرادی که به تازگی به هند سفر میکنند، بخاطر وجود محل های یوگا میروند. در ادامه تعدادی از این مکان ها را معرفی میکنیم:
1. آناندا در هیمالیا، نرندرنگار

این مکان لوکس با چشمه ی آب معدنی درهیمالیا واقع است و درشمار معروفترین ها در دنیاست. آناندا بخاطر تکنیک و مهارت های یوگایش در دنیا مشهور است. هرکسی طبق علاقه میتواند انواع یوگا مانند مدیریت استرس، سمزدایی و .. را انتخاب کند. این مکان از بی نقص ترین مکان های یوگا در دنیاست.

مکان هایی در هند برای یوگا

2. مرکز مدیتیشن توشیتا، تارامشالا

این مرکز سکوت را به عنوان اصلی ترین ابزار آرامش برای بازدیدکنندگان به کار میگیرد. این مرکز به آموزش شیوه ی بودا اعتقاد دارد و به بازدیدکنندگان کمک میکند خودشان را در فضایی روحی کشف کنند. نوعی انرژی مثبت در این مکان وجود دارد که ذهن افراد را خالص میکند و باعث تمرکزشان میشود.

مکان هایی در هند برای یوگا

3. پارمارث نیکتان، ریشیکش

این مکانی است که به یوگا نه تنها به عنوان مدیتیشن بلکه یک حرفه ی کامل نگاه میکند. دراین مکان ۱۰۰۰اتاقی برنامه های یوگای گسترده ای برای آماتورها و حرفه ای ها تدارک دیده شده است. هرسال دراین مکان فستیوال یک هفته ای یوگا برگزار میشود.

مکان هایی در هند برای یوگا

4. انستیتو یوگا، بمبئی

این مکان که اولین وقدیمی ترین مرکز یوگا در جهان است، اعتقاد دارد که باید غنای یوگا را به صورت آموزش، به تمام دنیا منتقل کرد. دراین مکان، کارگاه ها، درس ها و کمپ های مدیتیشن وجود دارد که هرکسی در آنها میتواند به درونش متصل شود.

مکان هایی در هند برای یوگا

5. مرکز مدیتیشن اوشو، پون

باغچه های شگفت انگیز این مرکز به طور طبیعی ذهنتان را از بدو ورود آرام میکنند. این مکان که درآن سنت و لوکس بودن باهم ترکیب شده است، با باغهای آرام، راه های عبور زیبا و سبزی استوایی مکان مناسبی برای یوگاست.

مکان هایی در هند برای یوگا

6. مرکز مدیتیشن ایورودا یوگا، کونور

این مکان واقع در کوه های نیلگریل، با مزرعه های زیبا و گیاهان دارویی زیادی احاطه شده است. یوگا، کشاورزی ارگانیک و سرو غذاهای گیاهی از ویژگی های این مرکز هستند.

مکان هایی در هند برای یوگا

7. مرکز یوگا شریاس، بنگالور

این مکان که از لوکس ترین مراکز یوگاست، جلسات مختلفی دارد که براساس نیاز هر بازدیدکننده ای است. با حمایت حرفه ای ها در این مکان به راحتی میتوانید خودتان را کشف کنید و از نظر روحی بالا بروید.

مکان هایی در هند برای یوگا

8. مرکز روحی یوگا ویدیا، کرالا

این مکان زیبا توسط حرفه ای ها از سرتاسر دنیا اداره میشود و به یوگا به عنوان محیط آموزشی نگاه میکند که هرکسی در هر جلسه ای از این کلاس میتواند حضور داشته باشد. شروع برای آماتورها یک برنامه ی ده روزه است.

مکان هایی در هند برای یوگا

9. کالاری کوایلکوم، کرالا

این مکان بهشتی است برای کسانی که دنبال مدیتیشن هستند. این مکان دور از نگرانی های شهری، با غذاهای گیاهی و ارگانیک به افراد اجازه میدهد روحشان را پاک کنند. یک تکنیک باستانی مدیتیشن به نام “Yoga Nidra” افراد را از سراسر دنیا به این مرکز میکشاند.

مکان هایی در هند برای یوگا

10. مرکز یوگا ایشا، تامیل نادو

این مکان غیرمذهبی واقع در کوه های ولیانگیری، با آرامش زیاد به افراد کمک میکند آرام شوند و خودشان را دوباره بسازند.

مکان هایی در هند برای یوگا
برچسب ها : آموزش یوگا اصفهان،آموزش یوگانیدرا،انجمن یوگا اصفهان،پراماهانسا یوگاناندا،خانه یوگا اصفهان،روش یوگانیدرا،ساهاجا یوگا چیست،سوامی یوگاناندا،فواید یوگا چیست،فواید یوگانیدرا،کارما یوگا چیست،کتاب یوگاناندا،کتابهای یوگاناندا،کریا یوگا چیست؟،کلاس یوگا اصفهان،کلاس یوگا عرفان،کمیته یوگا اصفهان،مرکز یوگا عرفان،مکان مناسب برای یوگا،هاتا یوگا چیست،هیئت یوگا اصفهان،ورزش یوگا چیست،يوگا آرام،يوگا اصفهان،يوگا چيست،يوگا چیست،يوگا عرفان،يوگاي آرام كرج،يوگاي خنده،يوگاي صورت، جادوي جواني،یوگا،یوگا آرام،یوگا آرام اکباتان،یوگا آرام کرج،یوگا آرامش،یوگا اصفهان،یوگا برای آرامش،یوگا چیست،یوگا در اصفهان،یوگا عرفان،یوگا عرفان تلفن،یوگا عرفان سهروردی،یوگا عرفان کاذب،یوگا عرفان نوظهور،یوگا عرفانی،یوگا و آرامش اعصاب،یوگا و آرامش ذهن،یوگا و عرفان،یوگاناندا،یوگاناندا پاراماهانسا،یوگاناندا جی،یوگانیدرا،یوگانیدرا Mp3،یوگانیدرا جلال صوتی،یوگانیدرا چیست،یوگانیدرا دانلود صوتی،یوگانیدرا در یوگا،یوگانیدرا صوتی،یوگای آرام کرج،یوگای اصفهان،یوگای بارداری،یوگای بارداری در اصفهان،یوگای بارداری در تهران،یوگای بارداری در شرق تهران،یوگای بارداری در شیراز،یوگای بارداری در غرب تهران،یوگای بارداری در کرج،یوگای بارداری در مشهد،یوگای بارداری شیراز،یوگای بارداری فیروزه روستا،یوگای چیست،یوگای خنده،یوگای خنده ایران،یوگای خنده تهران،یوگای خنده چیست؟،یوگای خنده در اصفهان،یوگای خنده در شیراز،یوگای خنده درمانی،یوگای خنده شیراز،یوگای خنده مجید پزشکی،یوگای صورت،یوگای صورت برای چاق شدن،یوگای صورت برای چاقی صورت،یوگای صورت برای گونه گذاری،یوگای صورت تصویری،یوگای صورت چیست؟،یوگای صورت دانلود،یوگای صورت فیروزه،یوگای صورت+گونه

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت