ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

10 توصیه برای تهیه یک صبحانه مغذی

نویسنده: احمد اعجازی

10 توصیه برای تهیه یک صبحانه مغذی

صبحانه ایرانی,صبحانه ایرانی ها,صبحانه ایرانیان,صبحانه ایرانی چیست,عکس میز صبحانه ایرانی,صبحانه ایرانی,عکس صبحانه ایرانی,صبحانه های ایرانی,میز صبحانه ایرانی,صبحانه کامل ایرانی,صبحانه در تهران,صبحانه در تهران در فضای باز,صبحانه خوشمزه در تهران,بوفه صبحانه در تهران,بهترین صبحانه در تهران,صبحانه خوب در تهران,صبحانه در رستورانهای تهران,صرف صبحانه در تهران,سرو صبحانه در تهران,صبحانه خوری در تهران,صبحانه در تیفانی,صبحانه در تیفانی دانلود,داستان صبحانه در تیفانی,نقش صبحانه در تیفانی,زیرنویس فارسی صبحانه در تیفانی,دانلود زیرنویس صبحانه در تیفانی,کتاب صبحانه در تیفانی,صبحانه در خانه تیفانی,دانلود فیلم صبحانه در تیفانی,دانلود کتاب صبحانه در تیفانی,صبحانه با خبر,برنامه صبحانه با خبر رادیو فردا,رادیو فردا صبحانه با خبر,radio farda صبحانه با خبر,صبحانه رژیمی,صبحانه رژیمی برای افراد چاق,صبحانه رژیمی خوشمزه,صبحانه رژیم لاغری,صبحانه رژیمی و مقوی,صبحانه رژیمی چیست,صبحانه رژیمی دیابت,صبحانه رژیمی برای لاغری,صبحانه کاملا رژیمی,صبحانه رژیمی,صبحانه سالم,صبحانه سالم چیست,صبحانه سالم برای دانش آموزان,صبحانه سالم برای کودکان,صبحانه سالم و مقوی,صبحانه سالم و رژیمی,صبحانه سالم و کامل,صبحانه سالم و مغذی,صبحانه سالم در طب سنتی,صبحانه سالم هاوایی,صبحانه کامل,صبحانه کامل چیست,صبحانه کاملا رژیمی,صبحانه کامل برای کودکان,صبحانه کامل انگلیسی,صبحانه کامل ایرانی,صبحانه کامل و سالم,صبحانه کامل و مقوی,صبحانه کامل برای بچه ها,صبحانه کامل برای زنان باردار,صبحانه انگلیسی,صبحانه انگلیسی ها,صبحانه انگلیسی در تهران,صبحانه انگلیسی,صبحانه ی انگلیسی,صبحانه به انگلیسی,کیک صبحانه انگلیسی,طرز تهیه صبحانه انگلیسی,صبحانه به زبان انگلیسی,انواع صبحانه انگلیسی,صبحانه ایرانی,صبحانه ایرانی,انواع صبحانه ایرانی,طرز تهیه صبحانه ایرانی,صبحانه ایرانی ها,صبحانه ایرانی چیست,بهترین صبحانه ایرانی,سفره صبحانه ایرانی,صبحانه سنتی ایرانی

۱۰ توصیه برای تهیه یک صبحانه مغذی ، که به شرح زیر هستند.

 

۱. فرنی و انواع توت‌ها: برای تهیه فرنی از جو و شیر خامه گرفته استفاده کنید و سپس به آن انواع توت‌ها مانند؛ توت‌فرنگی، تمشک و ذغال اخته اضافه کنید.

 

۲. لوبیا با نان تست: لوبیا حاوی بافت‌های حل‌شدنی است که مدت طولانی‌تری شما را سیر نگه می‌دارد و به شما در مدیریت‌کردن وزنتان کمک می‌کند. لوبیا را به همراه نان تست و مقداری کره بخورید.

 

۳. نان شیرینی حلقوی به همراه پنیر خامه‌ای کم چرب و ماهی آزاد دود داده شده: نان شیرینی حلقوی حاوی کربوهیدرات نشاسته‌ای است که به بدن انرژی لازم برای تحرک را می‌دهد. ماهی آزاد دود داده شده حاوی روغن امگا ۳ است.

 

۴. میوه و ماست: به وعده صبحانه خود ماست رژیمی و مقداری میوه اضافه کنید. مصرف ماست برای سلامتی استخوان‌ها و دندان‌ها ضروری است.

 

۵. گوجه‌فرنگی، لوبیا، قارچ و نان تست: این مواد مغذی انرژی لازم برای فعالیت بدن را تامین می‌کنند.

 

۶. نان فانتزی و میوه: نان‌فانتزی حاوی مقادیر زیادی نشاسته است. به جای مالیدن کره بر روی آن از میوه استفاده کنید.

 

۷. شیر سویا یا شیر کم‌چرب: موزلی به سبک سوییسی حاوی پودر شیر است که میزان کلسیم صبحانه را افزایش می‌دهد به این صبحانه شیر سویا با کلسیم غنی شده بیفزایید.

 

۸. آب‌میوه خالص و غذای غله‌ای غنی‌شده با آهن: نوشیدن یک لیوان آب‌میوه مانند گریپ‌فروت و یا آب پرتقال به همراه ویتامین C موجب تسهیل در جذب آهن می‌شود.

 

۹. مصرف جایگزین‌ها: در صورتی که نتوانستید یک صبحانه کامل بخورید سعی کنید میوه‌هایی همچون انواع توت‌ها، سیب و موز به همراه مقداری شیر مصرف کنید.

 

۱۰. نیمرو یا تخم‌مرغ آب‌پز شده بر روی نان تست: خوردن تخم‌مرغ آب‌پز شده و یا نیمرو به همراه کمی شیر، پروتئین مورد نیاز بدن را تامین می‌کند.

برچسب ها : radio farda صبحانه با خبر،انواع صبحانه انگلیسی،انواع صبحانه ايراني،برنامه صبحانه با خبر رادیو فردا،بهترين صبحانه ايراني،بهترین صبحانه در تهران،بوفه صبحانه در تهران،داستان صبحانه در تیفانی،دانلود زیرنویس صبحانه در تیفانی،دانلود فیلم صبحانه در تیفانی،دانلود کتاب صبحانه در تیفانی،راديو فردا صبحانه با خبر،زیرنویس فارسی صبحانه در تیفانی،سرو صبحانه در تهران،سفره صبحانه ايراني،صبحانه انگليسي،صبحانه انگلیسی،صبحانه انگلیسی در تهران،صبحانه انگلیسی ها،صبحانه ايراني،صبحانه ایرانی،صبحانه ایرانی چیست،صبحانه ایرانی ها،صبحانه ایرانیان،صبحانه با خبر،صبحانه به انگلیسی،صبحانه به زبان انگلیسی،صبحانه خوب در تهران،صبحانه خوری در تهران،صبحانه خوشمزه در تهران،صبحانه در تهران،صبحانه در تهران در فضای باز،صبحانه در تیفانی،صبحانه در تیفانی دانلود،صبحانه در خانه تیفانی،صبحانه در رستورانهای تهران،صبحانه رژيمي،صبحانه رژیم لاغری،صبحانه رژیمی،صبحانه رژیمی برای افراد چاق،صبحانه رژیمی برای لاغری،صبحانه رژیمی چیست،صبحانه رژیمی خوشمزه،صبحانه رژیمی دیابت،صبحانه رژیمی و مقوی،صبحانه سالم،صبحانه سالم برای دانش آموزان،صبحانه سالم برای کودکان،صبحانه سالم چیست،صبحانه سالم در طب سنتی،صبحانه سالم هاوایی،صبحانه سالم و رژیمی،صبحانه سالم و کامل،صبحانه سالم و مغذی،صبحانه سالم و مقوی،صبحانه سنتي ايراني،صبحانه كامل چيست،صبحانه کامل،صبحانه کامل انگلیسی،صبحانه کامل ایرانی،صبحانه کامل برای بچه ها،صبحانه کامل برای زنان باردار،صبحانه کامل برای کودکان،صبحانه کامل چیست،صبحانه کامل زن باردار،صبحانه کامل شامل چیست،صبحانه کامل کودکان،صبحانه کامل و سالم،صبحانه کامل و مقوی،صبحانه کاملا رژیمی،صبحانه های ایرانی،صبحانه ی انگلیسی،صرف صبحانه در تهران،طرز تهيه صبحانه ايراني،طرز تهیه صبحانه انگلیسی،طرز تهیه صبحانه کامل برای کودکان،عکس صبحانه ایرانی،عکس میز صبحانه ایرانی،کتاب صبحانه در تیفانی،کیک صبحانه انگلیسی،میز صبحانه ایرانی،نقش صبحانه در تیفانی،یک صبحانه کامل ایرانی،یک صبحانه کامل برای کودکان،یک صبحانه کامل چیست،یک صبحانه کامل و مقوی

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت