ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

گران‌ترین بازیکن ایران مشخص شد

نویسنده: احمد اعجازی

گران‌ترین بازیکن ایران مشخص شد

گرانترین بازیکن ایران,گرانترین بازیکن ایرانی,گرانترین بازیکنان ایران,گرانترین بازیکن ایرانی,گرانترین بازیکن فوتبال ایران,گرانترین بازیکن والیبال ایران,گرانترین بازیکن فوتبال ایران,گرانترین بازیکنان فوتبال ایران,گرانترین بازیکن لیگ برتر ایران,گرانترین بازیکن تاریخ فوتبال ایران,گران ترین بازیکن لیگ ایران,گران ترین بازیکن لیگ برتر ایران,گران ترین بازیکن لیگ برتر,گران ترین بازیکن لیگ قطر,گرانترین بازیکن لیگ,گران قیمت ترین بازیکن لیگ برتر ایران,گران ترین بازیکن بوندس لیگا,گران قیمت ترین بازیکن تاریخ بوندسلیگا,گران قیمت ترین بازیکن لیگ برتر,گران قیمت ترین بازیکن لیگ ایران,

تاریخ انتشار : یکشنبه, 10 مرداد 1395

همراه با بازیکن تراکتورسازی
حاج‌صفی با قراردادی یک میلیارد و چهارصد میلیونی گران‌ترین بازیکن ایران شد

احسان حاج‌صفی با قراردادی یک میلیارد و چهارصد میلیونی همراه با مهاجم تراکتورسازی گران‌ترین بازیکن ایران شد.

به گزارش فارس، احسان حاج‌صفی، مدافع ملی‌پوش کشورمان که فصل گذشته از سپاهان جدا شده و راهی دسته دوم آلمان شده بود برای فصل شانزدهم رقابت‌های لیگ برتر دوباره به این تیم بازگشت.

حاج‌صفی در حالی دوباره به سپاهان بازگشت که استقلال و تراکتورسازی نیز این بازیکن ملی‌پوش را می‌خواستند. البته این بازیکن ابتدای به امر اولویت خود را ماندن در فوتبال اروپا اعلام کرده بود که در نهایت این اتفاق نیفتاد.

حاج‌صفی امروز چند ساعتی را با مسئولان سپاهان به مذاکره پرداخت و در نهایت برای بازگشت به این تیم به موافقت رسید.

مبلغ قرارداد حاج صفی با سپاهان برخلاف اعلام برخی سایت‌ها یک میلیارد و چهارصد میلیون تومان بوده و به این ترتیب حاج‌صفی با این قرارداد همراه با ادینهو، مهاجم تراکتورسازی گران‌ترین بازیکن ایران شد. قرار است به زودی قرارداد حاج صفی نیز منتشر شود.

پیش از این حدادی‌فر با مبلغ یک میلیارد و چهارصدوسی میلیون تومان گران‌ترین بازیکن بود که البته به خاطر مصدومیت از قرارداد این بازیکن کسر شد.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت