ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

وزیر ارتباطات: اینترنت پر سرعت برای روستاهای بالای 20 خانوار

نویسنده: احمد اعجازی

وزیر ارتباطات: اینترنت پر سرعت برای روستاهای بالای 20 خانوار

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات,وزیر ارتباطات,وزیر ارتباطات,وزیر ارتباطات روحانی,وزیر ارتباطات احمدی نژاد,وزیر ارتباطات دولت روحانی,وزیر ارتباطات دولت دهم,وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات کیست,وزیر ارتباطات در آسانسور,وزیر ارتباطات سرعت اینترنت,ینترنت پر سرعت,اینترنت پرسرعت,اینترنت پرسرعت همراه اول,اینترنت پرسرعت ایرانسل,اینترنت پرسرعت مخابرات,اینترنت پرسرعت شاتل,اینترنت پرسرعت های وب,اینترنت پرسرعت رایتل,اینترنت پرسرعت کردستان,اینترنت پرسرعت پیشگامان,روستای بالای ابر,روستای بالای ابرها,روستایی بالای ابرها,تعداد روستاهای بالای 20 خانوار,

تاریخ انتشار : دوشنبه, 28 تیر 1395

باید شرایطی فراهم شود تا روستاییان از خدمات مبتنی بر اینترنت پرسرعت مانند آموزش الکترونیکی، سلامت الکترونیکی، تجارت الکترونیکی و … بهره‌مند شوند.

همزمان با سفر رییس جمهور و هیات دولت به استان کرمانشاه و با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، اینترنت پرسرعت ۳۵۷ روستای این استان افتتاح شد.

به گزارش ایسنا، محمود واعظی در این مراسم که در مسجد روستای سیاه بید سفلی و با حضور جمعی از مسولین استانی و اهالی روستا برگزار ‌شد، با اشاره به اولویت و سیاست دولت تدبیر و امید در توجه به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته است، گفت: هدف دولت کاهش شکاف دیجیتالی است و در این راستا برنامه تجهیز روستاهای بالای ۲۰ خانوار به اینترنت پرسرعت را دارد که تاکنون بیش از ۱۸ هزار روستا در کشور تحت پوشش قرار گرفته‌اند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ارائه خدمات مبتنی بر اینترنت پرسرعت را اقدام پس از بهره‌برداری از این فناوری در روستاها عنوان کرد و گفت: ‌باید شرایطی فراهم شود تا روستاییان از خدمات مبتنی بر اینترنت پرسرعت مانند آموزش الکترونیکی، سلامت الکترونیکی، تجارت الکترونیکی و … بهره‌مند شوند.

وی افزود: اینترنت پرسرعت انبوهی از خدمات متنوع را برای هر منطقه و به خصوص روستاها به همراه می آورد و از مراجعه غیر ضروری روستاییان به شهرها جلوگیری می کند.

وزیر ارتباطات اظهار امیدواری کرد بهره‌برداری از اینترنت پرسرعت و ارائه خدمات مبتنی بر آن زمینه کاهش مهاجرت به شهرها را فراهم کند.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت