ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

ظریف: برای تقویت روابط سیاسی و اقتصادی، به آمریکای لاتین سفر می‌کنم

نویسنده: احمد اعجازی

ظریف: برای تقویت روابط سیاسی و اقتصادی، به آمریکای لاتین سفر می‌کنم

ظریف بار,ظریف مصور,ظریف والیبال,ظریف سوئد,ظریف دید در شب,ظریف اسلو,ظریف پلیمر,ظریف توییتر,ظروف ورشو,ظریف نروژ,روابط سیاسی ایران و کویت,روابط سیاسی ایران و عربستان,روابط سیاسی ایران و ترکیه,روابط سیاسی افغانستان و پاکستان,روابط سیاسی ایران و قطر,روابط سیاسی افغانستان با پاکستان,روابط سیاسی ایران و پاکستان,روابط سیاسی ایران و چین,روابط سیاسی ایران و هند,روابط سیاسی ایران و عمان,آمریکای لاتین کجاست,آمریکای لاتین چیست,کشورهای آمریکای لاتین,

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 28 مرداد 1395

 وزیر خارجه ایران اعلام کرده است که روز یکشنبه به منظور تقویت روابط سیاسی و اقتصادی بین تهران و کشورهای آمریکای لاتین، سفر به 6 کشور این منطقه را آغاز خواهد کرد.

به گزارش فارس، وزیر خارجه ایران درباره سفر خود به 6 کشور آمریکای لاتین که روز یکشنبه هفته آینده صورت می‌گیرد، اظهارنظری کوتاه کرده است.

در حالی که پیشتر در خبرها آمده بود وزیر خارجه ایران به منظور دیدار با مقامات کشورهای آمریکای لاتین، سفری دوره‌ای به برخی از این کشورها خواهد داشت، حالا خودش درباره این سفر اظهار نظر کرده است.

محمدجواد ظریف در صفحه توئیتر خود به دو زبان انگلیسی و اسپانیولی از سفر روز یکشنبه خود به آمریکای لاتین خبر داده است.

وزیر خارجه ایران نوشته است: «روز یکشنبه، من به همراه یک هیئت بزرگ از مدیران تجاری به منظور تقویت روابط سیاسی و اقتصادی، سفر به 6 کشور آمریکای لاتین را آغاز خواهم کرد».

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت