ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

سقوط فوتسال ایران در رده‌بندی جهانی / برزیل برترین تیم جهان

نویسنده: احمد اعجازی

سقوط فوتسال ایران در رده‌بندی جهانی / برزیل برترین تیم جهان

فوتسال بانوان,فوتسال باشگاههای جهان,فوتسال ایران,فوتسال تاسیسات دریایی,فوتبال زنده,فوتبال برتر,فوتبال زنان,فوتبال اروپا,فوتبال ایران,فوتبال یورو 2016,فوتسال ایران و برزیل,فوتسال ایران,فوتسال ایران برزیل,فوتسال ایران ژاپن,فوتسال ایران روسیه,فوتسال ایران و ژاپن,فوتسال ایران استرالیا,فوتسال ایران ازبکستان,فوتسال ایران ویتنام,فوتسال ایران و استرالیا,

تاریخ انتشار : سه شنبه, 02 شهریور 1395

تیم ملی فوتسال ایران بعد از کسب نتایج ضعیف در تورنمنت تایلند در رده‌بندی جهانی یک پله سقوط کرد.

به گزارش ایسنا، رده‌بندی تیم‌های ملی فوتسال جهان امروز از سوی سایت futsalworldranking اعلام شد و در بین 10 تیم برتر جهان تنها رتبه ایران و آرژانتین تغییر کرده و به عبارتی با یکدیگر جابه‌جا شده است.

فوتسال ایران که بعد از نایب‌قهرمانی در گرندپری برزیل به رتبه پنجم جهان صعود کرده بود، بعد از باخت مقابل تایلند و تساوی مقابل قزاقستان در تورنمنت بانگوک به رده ششم نزول کرد و آرژانتین با 16 امتیاز بیشتر جای ایران را در رده پنجم گرفت.

همچنین تیم ملی تایلند که یکشنبه موفق به شکست ایران شده بود، با دو پله صود به رتبه دوازدهم رسید. با این حال فوتسال ایران همچنان در آسیا جایگاه نخست را در اختیار دارد.

در این رده‌بندی تیم ملی برزیل به عنوان تیم برتر جهان معرفی شده و اسپانیا، روسیه و ایتالیا به ترتیب در رده‌های دوم تا چهارم قرار گرفته‌اند.

به گزارش ایسنا، تیم ملی ایران این فرصت را دارد تا با کسب نتایج خوب در بازی فردا (سه‌شنبه) مقابل ژاپن و همچنین مسابقات جام‌ جهانی رتبه خود را بهبود ببخشد. شاگردان ناظم‌الشریعه از 22 شهریور در جام‌ جهانی کلمبیا به مصاف حریفان خواهند رفت.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت