ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

رنگ دکوراسیون داخلی برای سال 2017

نویسنده: احمد اعجازی

رنگ دکوراسیون داخلی برای سال 2017

,رنگ دکوراسیون منزل,رنگ دکوراسیون منزل 2017,رنگ دکوراسیون منزل سال 95,رنگ دکوراسیون منزل 2017,رنگ قهوهای در دکوراسیون منزل,رنگ دکوراسیون خانه,رنگ بندی دکوراسیون منزل,ترکیب رنگ دکوراسیون منزل,جدیدترین رنگ دکوراسیون منزل,رنگ در دکوراسیون منزل,رنگ دکوراسیون,رنگ دکوراسیون خانه عروس,رنگ دکوراسیون پذیرایی,رنگ دکوراسیون اتاق خواب,رنگ دکوراسیون آشپزخانه,رنگ دکوراسیون داخلی,رنگ دکوراسیون 2017,رنگ دکوراسیون فست فود,رنگ دکوراسیون خونه,رنگ دکوراسیون منزل عروس,بهترین رنگ برای دکوراسیون پذیرایی,بهترین رنگ دکوراسیون پذیرایی,رنگ مناسب دکوراسیون پذیرایی,ترکیب رنگ دکوراسیون پذیرایی,دکوراسیون پذیرایی رنگ بنفش,رنگ دکوراسیون اتاق خواب,بهترین رنگ دکوراسیون اتاق خواب,رنگ و دکوراسیون اتاق خواب,ترکیب رنگ دکوراسیون اتاق خواب,دکوراسیون اتاق خواب رنگ بنفش,دکوراسیون اتاق خواب رنگ صورتی,دکوراسیون اتاق خواب رنگ ابی,بهترین رنگ برای دکوراسیون اتاق خواب,دکوراسیون اتاق خواب رنگ سبز,بهترین رنگ دکوراسیون آشپزخانه,رنگ بندی دکوراسیون آشپزخانه,رنگ مناسب برای دکوراسیون آشپزخانه,رنگ سبز در دکوراسیون آشپزخانه,دکوراسیون آشپزخانه رنگ بنفش,رنگ دکوراسیون داخلی منزل,رنگ سیاه در دکوراسیون داخلی,رنگ در دکوراسیون داخلی,ترکیب رنگ دکوراسیون داخلی,رنگ در دکوراسیون داخلی منزل,رنگ سال دکوراسیون داخلی,رنگ و دکوراسیون داخلی,رنگ در دکوراسیون داخلی Pdf,رنگ دیوار دکوراسیون داخلی

بیشتر از نصف سال 2016 را پشت سر گذاشته ایم که یک معنا می دهد: وقت آن رسیده که درباره مد های دکوراسیون سال بعد تصمیم گیری کنیم. در این مقاله بهترین رنگ های پیشنهادی برای دکوراسیون در سال 2017 را گردآوری کرده ایم.
بهترین رنگ های پیشنهادی برای یک دکوراسیون داخلی زیبا در سال 2017
بر اساس تصمیم گیرهایی که کمپانی های رنگ مانند behr انجام داده اند در سال ۲۰۱۷ رنگ های عجیب در مرکز توجه ها هستند. این کمپانی تقسیم بندی رنگ های خود را بر سه اصل تنظیم کرده: دلگرم کننده، آرامش بخش، راحت.  این رنگ ها در واقع همان رنگ های آبی، سبز، خاکستری، زرد و صورتی خودمان هستند اما در طیف هایی خاص. اگر می خواهید زودتر از هر کسی بفهمید در سال ۲۰۱۷ چه رنگ هایی بیشتر در مرکز توجه هستند و مد به حساب می آیند با بدونیم همراه شوید.

دکوراسیون داخلی دلگرم کننده : آبی گرگ و میشی
استفاده از این طیف آبی در دکوراسیون داخلی نشان داد آبی رنگ غمگینی نیست. با استفاده از طیف رنگ ساحلی در کنار این آبی ذهن به سمت منظره ای از اقیانوس و ساحل می رود. ترکیب رنگی فوق العاده که توانسته معنای آبی را تغییر دهد.

رنگ های دکوراسیون 2017,بهترین رنگ های دکوراسیون 2017

استفاده از این طیف آبی در دکوراسیون داخلی نشان داد آبی رنگ غمگینی نیست

دکوراسیون داخلی دلگرم کننده : آبی – سبز
ترکیب فوق العاده سبز، مشکی، و نارنجی آنقدر خوب کنار هم جفت شده اند که جایی برای توضیح بیشتر نگذاشته فقط باید استفاده اش کرد.

 

رنگ های دکوراسیون 2017,دکوراسیون داخلی 2017

ترکیب فوق العاده سبز، مشکی، و نارنجی آنقدر خوب کنار هم جفت شده اند

دکوراسیون داخلی دلگرم کننده : زرد آفتابی
بله لیمویی رنگ کردن یک اتاق ریسک حساب می شود. اما با نگاه کردن به رنگ این اتاق حس خوبی پیدا نمی کنید؟ از این رنگ می توانید در فضای اتاق غذاخوری بهره بگیرید.

دکوراسیون سال 2017, دکوراسیون داخلی خانه

از رنگ لیمویی می توانید در فضای اتاق غذاخوری استفاده کنید

دکوراسیون داخلی آرامش بخش : خاکستری معدنی
بهترین راه ایجاد یک تغییر بزرگ چیست؟ اتاق خود را با رنگی غنی مانند خاکستری تیره رنگ آمیزی کنید. در این مورد می بینید که خاکستری چقدر خوب با طیف های مختلف نارنجی ترکیب شده و اتاق خوابی آرامش بخش را پدید آورده اند.

دکوراسیون به رنگ سال 2017,دکوراسیون داخلی به رنگ سال 2017

اتاق خود را با رنگی غنی مانند خاکستری تیره رنگ آمیزی کنید

دکوراسیون داخلی آرامش بخش : آبی – سبز روشن
این رنگ آرامش بخش را وقتی با وسائل مشکی و سفید ترکیب می کنید فضایی رویایی را پدید می آورند. در تصویر زیر می بینید که چگونه از این رنگ ها برای ایجاد جوی آرام در حمام و روشویی استفاده شده.

بهترین رنگ های دکوراسیون 2017, رنگ های دکوراسیون داخلی 2017

رنگ آبی و سبز روشن را با وسائل مشکی و سفید ترکیب کنید فضایی رویایی را پدید می آورند

دکوراسیون داخلی آرامش بخش : سبز زمینی
این طیف از رنگ سبز به سادگی فضایی آرامش بخش و تابستانی در فضای نشیمن و ناهارخوری خانه ایجاد می کند.

دکوراسیون داخلی 2017,رنگ های دکوراسیون 2017

این طیف از رنگ سبز فضایی آرامش بخش و تابستانی در فضای نشیمن و ناهارخوری ایجاد می کند

دکوراسیون داخلی راحت : آبی پودری
می خواهید اولین ریسک بزرگ خود در رنگ ها را انجام دهید؟ این طیف از آبی بیشتر در رنگ های تابستانی دیده می شود و مانند تصویر زیر ترکیبش با قهوه ای سوخته بسیار زیبا و دلنشین است.

چیدمان خانه به رنگ 2017, دکوراسیون سال 2017

این طیف از آبی بیشتر در رنگ های تابستانی دیده می شود
دکوراسیون داخلی راحت : صورتی خمیری
مانند رنگ رز کوارتز ( رنگ سال ) این رنگ نیز همه جا استفاده ندارد. این طیف صورتی بسیار زنانه است و در اتاقی که از نور طبیعی برخوردار است بسیار زیبا جلوه می کند.

دکوراسیون داخلی خانه,دکوراسیون به رنگ سال 2017

این طیف صورتی زنانه است و در اتاقی که از نور طبیعی برخوردار است بسیار زیبا جلوه می کند

دکوراسیون داخلی راحت : زرد گردی
وسائلی با این رنگ – مانند میز زرد رنگی که در عکس می بینید – به دیوارهای خاکستری این اتاق انرژی بخشیده اند.

 

دکوراسیون به رنگ سال 2017,دکوراسیون داخلی 2017

وسائلی با رنگ زرد ( مانند میز ) به دیوارهای خاکستری این اتاق انرژی بخشیده اند

برچسب ها : بهترین رنگ برای دکوراسیون اتاق خواب،بهترین رنگ برای دکوراسیون پذیرایی،بهترین رنگ دکوراسیون آشپزخانه،بهترین رنگ دکوراسیون اتاق خواب،بهترین رنگ دکوراسیون پذیرایی،ترکیب رنگ دکوراسیون اتاق خواب،ترکیب رنگ دکوراسیون پذیرایی،ترکیب رنگ دکوراسیون داخلی،ترکیب رنگ دکوراسیون منزل،جدیدترین رنگ دکوراسیون منزل،دکوراسیون آشپزخانه رنگ بنفش،دکوراسیون اتاق خواب رنگ ابی،دکوراسیون اتاق خواب رنگ بنفش،دکوراسیون اتاق خواب رنگ سبز،دکوراسیون اتاق خواب رنگ صورتی،دکوراسیون پذیرایی رنگ بنفش،رنگ بندی دکوراسیون آشپزخانه،رنگ بندی دکوراسیون منزل،رنگ در دکوراسیون داخلی،رنگ در دکوراسیون داخلی Pdf،رنگ در دکوراسیون داخلی منزل،رنگ در دکوراسیون منزل،رنگ دكوراسيون اتاق خواب،رنگ دکوراسیون،رنگ دکوراسیون 2017،رنگ دکوراسیون آشپزخانه،رنگ دکوراسیون اتاق خواب،رنگ دکوراسیون پذیرایی،رنگ دکوراسیون خانه،رنگ دکوراسیون خانه عروس،رنگ دکوراسیون خونه،رنگ دکوراسیون داخلی،رنگ دکوراسیون داخلی برای سال 2017،رنگ دکوراسیون داخلی منزل،رنگ دکوراسیون فست فود،رنگ دکوراسیون منزل،رنگ دکوراسیون منزل 2017،رنگ دکوراسیون منزل سال 95،رنگ دکوراسیون منزل عروس،رنگ دیوار دکوراسیون داخلی،رنگ سال دکوراسیون داخلی،رنگ سبز در دکوراسیون آشپزخانه،رنگ سیاه در دکوراسیون داخلی،رنگ قهوهای در دکوراسیون منزل،رنگ مناسب برای دکوراسیون آشپزخانه،رنگ مناسب دکوراسیون پذیرایی،رنگ و دکوراسیون اتاق خواب،رنگ و دکوراسیون داخلی

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت