ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

جاده چالوس تا اطلاع ثانوی مسدود شد

نویسنده: احمد اعجازی

جاده چالوس تا اطلاع ثانوی مسدود شد

جاده چالوس امروز,جاده چالوس رضا یزدانی,جاده چالوس وضعیت,جاده چالوس مهران آتش,جاده چالوس یک طرفه,جاده چالوس,جاده چالوس سیل,جاده چالوس نقشه,جاده چالوس قبل از انقلاب,جاده چالوس عکس,وضعیت جاده ها آنلاین,وضعیت جاده ها,وضعیت جاده ها,وضعیت جاده ها امروز,وضعیت جاده ها کشور,وضعیت جاده ها در 24 ساعت آینده,وضعیت جاده ها و راهها,وضعیت جاده ها شمال,وضعیت جاده ها در ایران,وضعیت جاده ها فیروزکوه,وضعیت جاده هراز,وضعیت جاده قزوین رشت,وضعیت جاده هراز فردا,وضعیت جاده چالوس امروز,وضعیت جاده فیروزکوه امروز,وضعیت جاده فیروزکوه,وضعیت جاده هراز امروز,وضعیت جاده چالوس هم اکنون,وضعیت جاده هراز هم اکنون,وضعیت جاده چالوس فردا,

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 16 تیر 1395

از حدود ساعت 18 این جاده یک طرفه شده بود، اما میزان خودروها به اندازه‌ای است که جاده چالوس دیگر گنجایش ورود خودروی جدید حتی به صورت یک طرفه را ندارد.

رئیس پلیس راه استان البرز اعلام کرد: محور کرج ـ چالوس تا اطلاع ثانوی مسدود شد.

رضا اکبری در گفت‌وگو با  فارس  اظهار داشت: با توجه به حجم سنگین ترافیک در محور کرج ـ چالوس و بار ترافیک بسیار زیادی که در این مسیر شاهد هستیم، بر اساس دستور پلیس راه، این جاده تا اطلاع ثانوی مسدود است.

وی افزود: از حدود ساعت 18 این جاده یک طرفه شده بود، اما میزان خودروها به اندازه‌ای است که جاده چالوس دیگر گنجایش ورود خودروی جدید حتی به صورت یک طرفه را ندارد.

این فرمانده ارشد انتظامی گفت: بر این اساس از هم اکنون ورود هرگونه وسیله نقلیه به جاده چالوس از میدان امیر کبیر کرج ممنوع بوده و ماموران پلیس اجازه ورود خودروی تازه به جاده را نمی‌دهند.

اکبری تصریح کرد: همچنین از مرزن‌آباد به سمت کرج نیز ماموران پلیس راه در استان مازندارن اجازه ورود خودرو را به این محور نمی‌دهند.

وی در پاسخ به این پرسش که چه زمانی این محدودیت برداشته می‌شود، گفت: این دستور به صورت موقتی و تا اطلاع ثانوی است و تا زمانی که شرایط ترافیک در جاده چالوس به حالت عادی بازنگردد، این محور مسدود است.

رئیس پلیس راه استان البرز درباره وضعیت مسافران در تونل کندوان نیز بیان داشت: به دلیل حجم بالای خودروها، تردد در داخل این تونل به نوعی قفل شد و خودروهای بسیاری در داخل تونل گرفتار شدند.

اکبری افزود: بلافاصله ماموران پلیس راه و همچنین نهادهای خدمات‌رسان مانند راهداری و هلال احمر وارد کار شده و در تلاش برای تخلیه بار ترافیکی این محدوده هستیم.

وی ادامه داد: تعدادی از مسافران نیز دچار مسمومیت و به نوعی گازگرفتی شده بودند که با انتقال آنها به خارج از تونل، مراحل درمانی این مسافران انجام شده است.

رئیس پلیس راه استان البرز از رانندگان و مسافران خواست تا ضمن رعایت صبر و حوصله در حین رانندگی، همکاری لازم را با ماموران پلیس راه و ماموران راهداری و هلال احمر داشته باشند.

 

 

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت