ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

ترکیه یک داعشی را آزاد کرد

نویسنده: احمد اعجازی

ترکیه یک داعشی را آزاد کرد

ترکیه داعش,ترکیه داعش,ترکیه داعش کوبانی,داعش ترکیه را تهدید کرد,ترکیه و داعش,ترکیه حامی داعش,ایران ترکیه داعش,کنسولگری ترکیه داعش,ترکیه حمله به داعش,فروشگاه داعش ترکیه,داعش ترکیه را تهدید کرد,داعش ترکیه,داعش ترکیه,داعش ترکیه کوبانی,داعش در ترکیه,داعش در ترکیه,داعش و ترکیه,داعش به ترکیه حمله کرد,داعش به ترکیه,فروشگاه داعش ترکیه,

تاریخ انتشار : سه شنبه, 22 تیر 1395

روزنامه ترکیه‌ای “زمان” گزارش داد که دادگاه ترکیه یکی از اعضای خطرناک وابسته به داعش را آزاد کرده است و این علی رغم آن است که وی در فایل‌های ویدیویی منتشر شده از عملیات اعدام صورت گرفته توسط داعش دیده می‌شود.

به گزارش ایسنا، این روزنامه به نقل از منابع امنیتی گزارش داده است که احمد گونیش در سال 2014 در شهر شانلی أورفه در جنوب شرق ترکیه در پی عضویت وی در داعش و مشارکتش در عملیات اعدام بازداشت شد.

منابع عنوان داشتند با وجود اینکه این متهم به دلیل جنایت‌های داعش در داخل ترکیه تحت تعقیب است مشخص شده است که وی پس از آزادی‌اش به سوریه گریخته است.

دادگاه ترکیه نیز این شخص را با ضمانت محل اقامت وی و با استدلال نبود احتمالی برای فرار یا سرپوش گذاشتن بر شواهد آزاد کرده است.

وی پس از آنکه آزاد شد مسئولین ترکیه‌ای نتوانستند رد پایی از او پیدا کنند و مجددا اسم وی در دستور دادستانی کل در جنوب شرق ترکیه مطرح شده است.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت