ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

افتادگی پوست با ماساژ صورت درمان می شود؟

نویسنده: احمد اعجازی

افتادگی پوست با ماساژ صورت درمان می شود؟

افتادگی پوست صورت,افتادگی پوست بعد از لاغری,افتادگی پوست شکم,افتادگی پوست,افتادگی پوست صورت,افتادگی پوست,افتادگی پوست بالای چشم,افتادگی پوست بدن,افتادگی پوست گردن,افتادگی پوست شکم,ماساژ صورت برای چاقی,ماساژ صورت تصویری,ماساژ صورت با روغن زیتون,ماساژ صورت با یخ,ماساژ صورت برای ایجاد گونه,ماساژ صورت,ماساژ صورت با روغن زیتون,ماساژ صورت با emu oil,ماساژ صورت با قاشق,ماساژ صورت برای لاغری,درمان افتادگی پوست صورت,درمان افتادگی پوست شکم,درمان افتادگی پوست صورت با ورزش,درمان افتادگی پوست,درمان افتادگی پوست,درمان افتادگی پوست بعد از لاغری,درمان افتادگی پوست بازو,درمان افتادگی پوست زیر چشم,درمان افتادگی پوست بدن,درمان افتادگی پوست شکم,

افتادگی پوست مشکلی است که پس از 35 سالگی به سراغ همه خواهد آمد

 

افتادگی پوست مشکلی است که پس از 35 سالگی به سراغ همه خواهد آمد. اما سئوال این است که آیا ماساژ صورت در درمان افتادگی پوست موثر است؟
عوامل افتادگی پوست
مروج متخصص پوست و مو، با اشاره به این که ژنتیک و بالا رفتن سن عاملی مهم در افتادگی و شل شدن پوست افراد بالای 35 سال دارد، اظهار کرد: اولین عامل افتادگی یا پیری پوست و ماهیچه های صورت، ژنتیک و بالا رفتن سن است که مسئله ژنیتک از ۳۵ سالگی برای بعضی افراد اتفاق می افتد.

 

افتادگی پوست صورت

اولین عامل افتادگی یا پیری پوست و ماهیچه های صورت، ژنتیک و بالا رفتن سن است

 

این متخصص پوست و مو، نور آفتاب، عوامل محیطی، تغذیه، آلودگی هوا، استعمال دخانیات، و کاهش تولید استروژن زمان یائسگی در زنان را از دیگر عوامل این امر دانست. وی در خصوص تغییرات ( DNA ) توسط نور آفتاب که بیشترین تأثیر را بر روی پوست دارد خاطر نشان کرد که گاهی این امر باعث بروز سرطان در افراد می شود.

مروج درباره راه های موثر پیشگیری از افتادگی ماهیچه ها وشل شدن پوست یاد آور شد: برخلاف نظر اکثر مردم در خصوص ماساژ صورت که آن را روش مناسبی برای جلوگیری از این عارضه می دانند، این امر باعث شل شدگی هرچه بیشتر پوست می شود. این متخصص پوست و مو بهترین راه درمان را ورزش دادن ماهیچه های صورت دانست و افزود: این عمل توسط متخصصین با استفاده از دستگاه های الکتریکی و مجهز به  امواج صوتی که به سفت شدن عضلات کمک می کند انجام پذیر است و زمان ماندگاری آن ۳تا ۶ ماه است. وی درخصوص پیشگیری از شل شدن پوست، استفاده از لیزر و کلاژن های طبیعی موثر در عمل انعقاد را توصیه کرد.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت