ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

استاد شجریان در دوره نقاهت به سر می‌برد

نویسنده: احمد اعجازی

استاد شجریان در دوره نقاهت به سر می‌برد

استاد شجریان و همسرش,استاد شجریان کجاست,استاد شجریان دانلود آهنگ,استاد شجریان مرغ سحر,استاد شجریان عکس,استاد شجریان ویکی پدیا,شجریان سرطان,شجریان و همسرش,شجریان یوتیوب,شجریان دانلود,شجریان ویکی,شجریان مرغ سحر,شجریان همایون,شجریان همسر اول,شجریان بیداد,شجریان همسر,

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 03 تیر 1395

همایون شجریان فرزند استاد آواز ایران؛ محمدرضا شجریان با انتشار تصویری از پدرش در صفحه شخصی اش در اینستاگرام درباره وضعیت جسمانی این پیشکسوت نامدار موسیقی ایران توضیح داد.

برترین ها- همایون شجریان فرزند استاد آواز ایران؛ محمدرضا شجریان با انتشار تصویری از پدرش در صفحه شخصی اش در اینستاگرام درباره وضعیت جسمانی این پیشکسوت نامدار موسیقی ایران توضیح داد. ..همایون شجریان نوشت:

«پیرو پیغام های مکرر و نگرانی های شما عزیزان از وضعیت حال هنرمند محبوبتان محمدرضا شجریان به اطلاع شما بزرگواران مى رساند که ایشان پس از مدت پنج ماه اقامت در امریکا اولین مرحله از درمان خود را به انجام رسانیده اند.

در حال حاضر ایشان به دلیل مقدارى ضعف جسمانى که به گفته پزشکان به خاطر این روش از درمان طبیعى است، دوران نقاهت براى شروع مرحله دوم را طى مى کنند که به امید پروردگار با لطف شما عزیزان سریع تر از این مرحله به خوبى گذر خواهند کرد و به عشق عاشقان و دوستدارانشان درمان را ادامه خواهند داد.»

 

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت