ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

اخرین خبرها از دادگاه سفارت عربستان

نویسنده: احمد اعجازی

اخرین خبرها از دادگاه سفارت عربستان

سفارت عربستان سعودی در تهران,سفارت عربستان در دبی,سفارت عربستان,سفارت عربستان در ایران,سفارت عربستان در تهران,سفارت عربستان در مشهد,سفارت عربستان سعودی,سفارت عربستان امروز,سفارت عربستان سعودی در ایران,سفارت عربستان در ایران,دادگاه عربستان,رای دادگاه عربستان,نتیجه دادگاه عربستان,دادگاه پلیس عربستان,دادگاه عالی عربستان,حکم دادگاه عربستان,حکم دادگاه عربستان فرودگاه,دادگاه متجاوزین عربستان,دادگاه در عربستان,

تاریخ انتشار : دوشنبه, 11 مرداد 1395

وکیل دو نفر از متهمان پرونده سفارت عربستان گفت: هنوز حکم دادگاه برای پرونده سفارت عربستان صادر نشده است.

به گزارش فارس، محمد نریمانی در خصوص آخرین وضعیت پرونده متهمان سفارت عربستان، گفت: هنوز حکم دادگاه در این پرونده صادر نشده است.

وی با بیان اینکه من در دادگاه خواستار استعلام مرجع قضایی از وزارت کشور، اطلاعات و امور خارجه شدم، گفت: درخواست من این بود که از وزارت کشور استعلام شود که آیا برای یک تجمع خودجوش مجوزی لازم است یا نه؟ من که می‌گویم قانونی در این زمینه نداریم اما دادگاه بر این باور است که برای چنین تجمعی مجوز لازم است.

وکیل دو نفر از متهمان پرونده سفارت عربستان ادامه داد: تجمع متهمان پرونده خودجوش و به دلیل شهادت شیخ نمر بوده و در این شرایط وقتی برای گرفتن مجوز وجود ندارد.

نریمانی با بیان اینکه ممکن است تعلل دادگاه برای صدور حکم موافقت با استعلامات باشد، تصریح کرد: ما از دادگاه خواستیم تا از وزارت خارجه استعلام بگیرد که آیا مردمی که در آن تجمع حاضر شده بودند برای اخلال در نظر آمده بودند و یا یک اعتراض مسالمت‌آمیز؟

وی در پایان گفت: دادگاه در آخرین جلسه درخواست شفاهی من را قبول نکرد در هر صورت من درخواست خود را برای گرفتن استعلام به صورت کتبی تقدیم دادگاه کردم و باید دادگاه در این زمینه پاسخی به درخواست من داشته باشد.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت