ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

آخرین جزئیات وصیت‌نامه نوجوان ۱۳ ساله

نویسنده: احمد اعجازی

آخرین جزئیات وصیت‌نامه نوجوان ۱۳ ساله

خودکشی دنیا جهانبخت,خودکشی هادی پاکزاد,خودکشی با قرص خواب,خودکشی در ایران,خودکشی با قرص,خودکشی خانواده رایدل,خودکشی دختر شیرازی,خودکشی با سیانور,خودکشی با ترامادول,خودکشی با تیغ,خودکشی نوجوان ایرانی در آلمان,خودکشی نوجوان,خودکشی نوجوان ایرانی,خودکشی نوجوان مورد تعرض,خودکشی نوجوان جده,خودکشی نوجوان عربستان,خودکشی نوجوان مورد تعرض در عربستان,خودکشی نوجوان ایرانی مورد تعرض,خودکشی نوجوان فرودگاه جده,خودکشی نوجوان ایرانی در عربستان,

تاریخ انتشار : دوشنبه, 21 تیر 1395

جزئیات وصیت‌نامه نوجوان ۱۳ ساله‌ای که امروز عصر خود را حلق‌آویز کرد منتشر شد.

به گزارش فارس، آخرین بررسی‌ها از حادثه عصر امروز در خیابان سبلان حکایت از آن دارد که نوجوان 13 ساله به نام رضا به دلیل مسائل درسی به زندگی خود پایان داده است.

یک منبع مطلع از وصیت‌نامه این متوفی به خبرنگار فارس گفت: رضا در وصیت‌نامه‌اش نوشته است که کسی مقصر وقوع این حادثه نیست و خودش این تصمیم را گرفته است.

این منبع مطلع گفت:‌ مادر این نوجوان در اولین اظهاراتش مدعی شده است که رضا در امتحانات پایانی سال تحصیلی در 2 درس تجدید شده و نمره قبولی نیاورده است و همین امر باعث ناراحتی وی بوده که منجر به این اقدامش شده است.

عصر امروز مأموران مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تهران بزرگ از وقوع یک حادثه منجر به فوت در خیابان سبلان، خیابان داودآبادی با خبر شدند. مأموران با حضور در صحنه دریافتند نوجوانی 13 ساله در اتاقش خود را حلق‌آویز کرده است.

این در حالی است که برخی از مسئولان سازمان‌های امدادی مدعی شدند این فرد 30 سال سن داشته است که بررسی‌های تکمیلی حکایت از آن دارد که این نوجوان قطعاً 13 سال سن داشته است.

 

 

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت