ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

۶ نشانه اینکه نباید رابطه تان را بر هم بزنید

نویسنده: علی باستانی

۶ نشانه اینکه نباید رابطه تان را بر هم بزنید

 

رابطه زناشویی,رابطه زناشویی تصویری,رابطه زناشویی در دوران عقد,رابطه زناشویی موفق,رابطه زناشویی با عکس,رابطه زناشویی در دوران بارداری,رابطه زناشویی در دوران قاعدگی,رابطه زناشویی از عقب,رابطه زناشویی در دوران نامزدی,رابطه زناشویی در ماه رمضان,رابطه با زن شوهردار,رابطه با زن شوهردار ایرانی,رابطه با زن شوهردار ایرانی ورسیدن شوهر,رابطه با زن شوهردار چه حکمی دارد,رابطه با زن شوهردار از نظر اسلام,ارتباط با زن شوهردار,ارتباط با زن شوهردار چه حکمی دارد,رابطه نامشروع با زن شوهردار,گناه رابطه با زن شوهردار,جرم رابطه با زن شوهردار,رابطه مقعدی,رابطه زناشویی,رابطه با زن شوهردار,رابطه,رابطه دهانی,رابطه نامشروع,رابطه شادمهر,رابطه با خواهر زن,رابطه دختر و پسر,رابطه عاشقانه,رابطه دهانی,رابطه دهانی از نظر اسلام,رابطه دهانی زناشویی,رابطه دهانی در نامزدی,رابطه دهانی برای مرد,رابطه دهانی در زناشویی,رابطه دهانی با زن,رابطه دهانی با همسر,رابطه دهانی و ایدز,رابطه دهانی چیست,رابطه نامشروع,رابطه نامشروع زنان شوهردار,رابطه نامشروع مادر و پسر,رابطه نامشروع با زن شوهردار,رابطه نامشروع لیلا فروهر,رابطه نامشروع بازیگران ایرانی,رابطه نامشروع خواهر و برادر,رابطه نامشروع با خواهر زن,رابطه نامشروع با مادر,رابطه شادمهر,رابطه شادمهر ویکی صدا,رابطه شادمهر و سالار عقیلی,رابطه شادمهر mp3,رابطه شادمهر دانلود,رابطه شادمهر و ژینا,رابطه شادمهر عقیلی,رابطه شادمهر عقیلی دانلود,رابطه شادمهر متن,رابطه – شادمهر عقیلی,رابطه با خواهر زن,رابطه با خواهر زن چه حکمی دارد,رابطه با خواهر زن متاهل,ارتباط با خواهر زن,رابطه نامشروع با خواهر زن,حکم رابطه با خواهر زن,رابطه پنهانی با خواهر زن,رابطه عشقی با خواهر زن,رابطه مخفیانه با خواهر زن,رابطه داماد با خواهر زن,رابطه دختر و پسر,رابطه دختر و پسر قبل از ازدواج,رابطه دختر و پسر در اسلام,رابطه دختر و پسر در ایران,رابطه دختر و پسر در دانشگاه,رابطه دختر و پسر از نظر روانشناسی,رابطه دختر و پسر در قرآن,رابطه دختر و پسر از نظر اسلام,رابطه دختر و پسر نوجوان,رابطه دختر و پسر از نظر قرآن,رابطه عاشقانه,رابطه عاشقانه بدون سانسور,رابطه عاشقانه با همسر,رابطه عاشقانه قبل از ازدواج,رابطه عاشقانه ماه ها,رابطه عاشقانه دختر و پسر,رابطه عاشقانه زن و شوهر,رابطه عاشقانه موفق,رابطه عاشقانه زناشویی,رابطه عاشقانه دوران نامزدی

 

 

رابطه‌تان ایدآل نیست به همین دلیل چند وقتی است به این فکر می‌کنید شاید بتوانید فرد بهتری برای خودتان پیدا کنید و شاید باید رابطه‌تان را بر هم بزنید. اگر هنوز نتوانسته‌اید تصمیم بگیرید که رابطه‌تان را بر هم بزنید یا نه، چند توصیه برایتان داریم. برهم زدن چیزی همیشه آسان‌تر از درست کردن آن است ولی مسلماً هیچوقت چون شیشه ماشینتان شکسته آن را دور نمی‌اندازید. پول می‌دهید تا برایتان شیشه نو بیندازند. درمورد رابطه هم همینطور است.

وقتی رابطه‌ای تمام می‌شود، دوره‌ای باید برای از دست رفتن ارتباط با کسی که زمانی بخشی از زندگی‌مان بود، ناراحتی بکشیم. محققانی که روی کسانیکه در غم از دست رفتن رابطه‌های عاشقانه‌شان بودند اسکن مغزی انجام دادند متوجه شدند که الگوی فعالیت مغز همه آنها شبیه به مغز کسانی است که از افسردگی رنج می‌برند.

شما برای رابطه ای که در آن هستید، زمان، انرژی، احساس و قسمت‌های دیگر زندگی‌تان را هزینه کرده‌اید. شاید هنوز وقت آن نیست که آن را تمام کنید. اینجا به شش نشانه‌ای اشاره می‌کنیم که در این تصمیمگیری کمکتان می‌کند.

۱.رابطه‌جنسی خوبی دارید.

اگر داشتن ارتباط جنسی کسالت‌بار هیچوقت بین شما و همسرتان مشکل نبوده، بهتر است با هم بمانید. اگر اینطور است شما خیلی خوش‌شانس بوده‌اید که چنین شیمی قوی‌ای با هم دارید.

هیچکس دوست ندارد کنار کسی پیر شود که عشق‌بازی با او برایش خسته‌کننده است. اگر شما و همسرتان می‌توانید رابطه‌جنسی‌تان را جذاب نگه دارید، پس کنار هم بمانید.

۲. سر چیزهای کوچک دعوا می‌کنید.

کنترل تلویزیون را دستش گرفته است و نمی‌گذارد برنامه موردعلاقه‌تان را تماشا کنید. شما برای شام سالاد درست کرده‌اید ولی همسرتان عاشق گوشت است. این جنگ و جدال‌ها به نظرتان هیچوقت تمامی ندارد و بخاطر همین می‌خواهید رابطه‌تان را تمام کنید.

ولی آیا سر مسائل مهم و اصلی هم دعوا دارید؟ اگر سر باورهار ارزش‌ها و اخلاقیات با هم جدالی ندارید، یعنی خیلی بیشتر از آنچه فکر می‌کرده‌اید با هم سازگارید. فقط باید یاد بگیرید که سر مسائل پیش پا افتاده با هم مصالحه کنید تا رابطه‌ بهتر و شادتری داشته باشید.

همه زوج‌ها با هم دعوا می‌کنند. ولی می‌توانید یاد بگیرید که چطور با داشتن علایق متفاوت زندگی خوبی کنار هم داشته باشید.

۳. کنار هم قوی‌تر هستید تا جدا جدا.

وقتی کنار او هستید آدم بهتری می‌شوید یا وقتی خودتان تنهایید؟ آیا همسرتان شما را به چالش می‌کشد؟ آیا تشویقتان می‌کند که بهتر شوید و پیشرفت کنید؟ آیا در این راه کمکتان می‌کند؟ اگر اینطور است اصلاً درست نیست رابطه‌تان را با او تمام کنید.

آدم‌های کمی هستند که بگویند کسی را پیدا کرده‌اند که از نظر روحی به آنها می‌خورد و با هم سازگاری دارند. اگر طرفتان به سلامت فکری، احساسی، جسمی و معنوی شما توجه دارد، نباید از رابطه با او بیرون بیایید.

۴. همسرتان از آرزوهای شما حمایت می‌کند.

وقتی به طرفتان گفتید که می‌خواهید از کارتان بیرون بیایید و بروید استاد قنادی شوید، به جای اینکه بگوید «واقعاً چه دلیلی داره همچین کاری کنی؟»به شما گفته است، «این عالیه!» اگر کسی اینطور از آرزوها و اهداف شما حمایت می‌کند، نباید رابطه‌تان را با او تمام کنید.

۵. چیزی را با هم ساخته‌اید.

اگر شما و طرفتان به سمت یک هدف مشترک برای ساختن یک خانواده، کار یا پروژه تلاش کرده‌اید و با هم روی آن کار کرده‌اید، می‌تواند نشانه این باشد که نباید از آن رابطه بیرون بیایید.

تمام کردن رابطه‌تان در این زمان به این معنی است که مجبور خواهید بود بخاطر آن کار او را دوباره ببینید که این به دردسرتان می‌اندازد.

۶. طرفتان می‌خواهد برای بهتر کردن رابطه‌تان تلاش کند.

اگر کسی را دارید که برای برآوردن نیازهای شما تلاش می‌کند، می‌تواند نشانه این باشد که نباید رابطه‌تان را تمام کنید. داشتن این تمایل و پشتکار برای بهتر کردن رابطه چیزی است که هر کسی ندارد. به آن توجه کنید.

از طرف دیگر، اگر طرفتان تمایلی برای تلاش کردن نشان ندهد، مقاله‌ای که مربوط به نشانه‌های تمام کردن رابطه‌ است را مطالعه کنید.

اگر تصمیم دارید رابطه‌تان را بر هم بزنید، حداقلش این است که چیزی یاد گرفته‌اید. رشد فردی بخشی از یک رابطه عاشقانه سالم است.

محققان دریافته‌اند که بعد از برهم خوردن رابطه، زنان بیشتر از مردان قدرت اصلاح ویژگی‌ها، خصوصیات و باورهای خود را داشته‌اند.

برچسب ها : ارتباط با خواهر زن،ارتباط با زن شوهردار،ارتباط با زن شوهردار چه حکمی دارد،جرم رابطه با زن شوهردار،حکم رابطه با خواهر زن،رابطه،رابطه + شادمهر عقيلی،رابطه با خواهر زن،رابطه با خواهر زن چه حکمی دارد،رابطه با خواهر زن متاهل،رابطه با زن شوهردار،رابطه با زن شوهردار از نظر اسلام،رابطه با زن شوهردار ایرانی،رابطه با زن شوهردار ایرانی ورسیدن شوهر،رابطه با زن شوهردار چه حکمی دارد،رابطه پنهاني با خواهر زن،رابطه داماد با خواهر زن،رابطه دختر و پسر،رابطه دختر و پسر از نظر اسلام،رابطه دختر و پسر از نظر روانشناسی،رابطه دختر و پسر از نظر قرآن،رابطه دختر و پسر در اسلام،رابطه دختر و پسر در ایران،رابطه دختر و پسر در دانشگاه،رابطه دختر و پسر در قرآن،رابطه دختر و پسر قبل از ازدواج،رابطه دختر و پسر نوجوان،رابطه دهانی،رابطه دهانی از نظر اسلام،رابطه دهانی با زن،رابطه دهانی با همسر،رابطه دهانی برای مرد،رابطه دهانی چیست،رابطه دهانی در زناشویی،رابطه دهانی در نامزدی،رابطه دهانی زناشویی،رابطه دهانی و ایدز،رابطه زناشویی،رابطه زناشویی از عقب،رابطه زناشویی با عکس،رابطه زناشویی تصویری،رابطه زناشویی در دوران بارداری،رابطه زناشویی در دوران عقد،رابطه زناشویی در دوران قاعدگی،رابطه زناشویی در دوران نامزدی،رابطه زناشویی در ماه رمضان،رابطه زناشویی موفق،رابطه شادمهر،رابطه شادمهر mp3،رابطه شادمهر دانلود،رابطه شادمهر عقيلي،رابطه شادمهر عقیلی دانلود،رابطه شادمهر متن،رابطه شادمهر و ژینا،رابطه شادمهر و سالار عقیلی،رابطه شادمهر ویکی صدا،رابطه عاشقانه،رابطه عاشقانه با همسر،رابطه عاشقانه بدون سانسور،رابطه عاشقانه دختر و پسر،رابطه عاشقانه دوران نامزدی،رابطه عاشقانه زن و شوهر،رابطه عاشقانه زناشویی،رابطه عاشقانه قبل از ازدواج،رابطه عاشقانه ماه ها،رابطه عاشقانه موفق،رابطه عشقی با خواهر زن،رابطه مخفیانه با خواهر زن،رابطه مقعدی،رابطه نامشروع،رابطه نامشروع با خواهر زن،رابطه نامشروع با زن شوهردار،رابطه نامشروع با مادر،رابطه نامشروع بازیگران ایرانی،رابطه نامشروع خواهر و برادر،رابطه نامشروع زنان شوهردار،رابطه نامشروع لیلا فروهر،رابطه نامشروع مادر و پسر،گناه رابطه با زن شوهردار

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت