ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

۲۳ مصری ربوده شده در لیبی آزاد شدند

نویسنده: احمد اعجازی

۲۳ مصری ربوده شده در لیبی آزاد شدند

مصری ,مصری به انگلیسی,مصری ,مصری الیوم,مصری فانتزی,مصری پور,مصری دختر,مصری قاری,مصری طالع بینی,مصری قاریان,لیبی داعش,لیبی تنر,لیبی ویکی پدیا,لیبی و داعش,لیبی ویکی,لیبی کجاست,لیبی بعد از انقلاب,لیبی اخبار,لیبی امروز,لیبی پرچم,

تاریخ انتشار : شنبه, 23 مرداد 1395

منابع مصری گزارش دادند که ۲۳ شهروند ربوده شده این کشور در لیبی با همکاری نیروهای ارتش لیبی آزاده شده و به کشور خود بازگشتند.

به گزارش تسنیم به نقل از خبرگزاری آلمان، 23 شهروند مصری که در البریقه لیبی ربوده شده بودند با همکاری ارتش این کشور و نیروهای ویژه آزاد شده و در حالیکه پرچم های مصر را در دست داشتند از طریق گذرگاه مساعد وارد خاک مصر شدند.

بر اساس این گزارش، یکی از کارگران مصری آزاد شده از چنگ شبه نظامیان مسلح در البریقه لیبی، از تلاش های عبدالفتاح السیسی رئیس جمهور مصر و نیز نیروهای ویژه لیبی، سرهنگ ونیس بوخماده فرمانده نیروهای صاعقه لیبی و خلیفه حفتر قدردانی کرد.

وی مصری ها را به عدم سفر به لیبی در شرایط فعلی دشوار این کشور فراخواند و تاکید کرد که اقتصاد لیبی با مشکلاتی مواجه است و هیچ دلاری وجود ندارد و کارگران به بازگشت به مصر می اندیشند.

وی افزود که تعداد زیادی از مصری ها تمایل به بازگشت دارند اما در انتظار تامین مالی آن هستند.

از سوی دیگر سرلشگر «علاء ابو زید» استاندار مطروح در اظهاراتی به تلویزیون مصر گفت که اوضاع در لیبی مطمئن نیست و از مصری ها می خواهیم که از سفر به این کشور خودداری کنند.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت