ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

۲۰۰ کلاهک اتمی رژیم صهیونیستی به سمت ایران نشانه رفته است

نویسنده: احمد اعجازی

۲۰۰ کلاهک اتمی رژیم صهیونیستی به سمت ایران نشانه رفته است

,رژیم صهیونیستی,رژیم صهیونیستی چیست,رژیم صهیونیستی اسرائیل,رژیم صهیونیستی شر مطلق,رژیم صهیونیستی داعش,جنایات رژیم صهیونیستی,رئیس رژیم صهیونیستی,تاریخچه رژیم صهیونیستی,جمعیت رژیم صهیونیستی,پهپاد رژیم صهیونیستی,جنایات رژیم صهیونیستی در غزه,تصاویر جنایات رژیم صهیونیستی,جنایات رژیم صهیونیست,تصاویر جنایات رژیم صهیونیستی در غزه,فیلم جنایات رژیم صهیونیستی,جنایات جدید رژیم صهیونیستی,آخرین جنایات رژیم صهیونیستی,مشهورترین جنایات رژیم صهیونیستی,جنایت های رژیم صهیونیستی,رئیس جمهور رژیم صهیونیستی,رئیس جدید رژیم صهیونیستی,تاریخچه رژیم صهیونیستی,تاریخچه شکل گیری رژیم صهیونیستی,تاریخچه پیدایش رژیم صهیونیستی,تاریخچه تاسیس رژیم صهیونیستی,تاریخچه ی رژیم صهیونیستی,پهپاد جاسوسی رژیم صهیونیستی,سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی توسط سپاه,سرنگونی پهپاد جاسوسی رژیم صهیونیستی,سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی,شکار پهپاد رژیم صهیونیستی,فیلم پهپاد رژیم صهیونیستی,سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در نطنز,پهپاد ساقط شده رژیم صهیونیستی,کلاهک اتمی,کلاهک اتمی ایران,کلاهک اتمی چیست,کلاهک اتمی روسیه,کلاهک اتمی امریکا,کلاهک اتمی عربستان,کلاهک اتمی کره شمالی,کلاهک های اتمی اسرائیل,کلاهک های اتمی آمریکا,کلاهک های اتمی ایران,کلاهک های اتمی روسیه,تعداد کلاهک های اتمی روسیه,تعداد کلاهک اتمی امریکا

تاریخ انتشار : شنبه, 27 شهریور 1395

جزئیات یک رایانامه متعلق به وزیر خارجه پیشین آمریکا افشاء می کند که رژیم صهیونیستی ۲۰۰ کلاهک اتمی در اختیار دارد که تمامی آنها را به سمت تهران نشانه رفته است.

به گزارش مهر به نقل از روزنامه «ایندپندنت»، جزئیات یک رایانامه متعلق به «کالین پاول» وزیر امور خارجه پیشین آمریکا افشاء می کند که رژیم صهیونیستی ۲۰۰ کلاهک اتمی در اختیار دارد که تمامی آنها را به سمت تهران نشانه رفته است.

هرچند رژیم صهیونیستی با پیروی از سیاست «ابهام هسته ای» همواره از صحبت در مورد نوع و اندازه سلاحهای خود امتناع کرده است؛ برخی ناظران برآورد می کنند که این رژیم غاصب ۴۰۰ کلاهک اتمی دراختیار دارد.

کالین پاول در این رایانامه افشاء شده خطاب به «جفری لیدز»- یکی از شرکای تجاری خود- به سخنرانی «بنیامین نتانیاهو» در کنگره آمریکا و هشدار وی علیه توافق هسته ای با ایران اشاره می کند؛ توافقی که به اِزای رفع تحریمهای مالی و نفتی بین المللی، قابلیت هسته ای تهران را محدود می سازد. وی در این رایانامه می نویسد: «نتایج مذاکرات آن چیزی نیست که وی [نتانیاهو] انتظار دارد».

کالین پاول در ادامه می نویسد: «بهرحال، ایرانیان اگر هم [یک سلاح هسته ای] بسازند، نمی توانند از آن استفاده کنند. مقامات ایران می دانند که اسرائیل ۲۰۰ کلاهک اتمی در اختیار دارد که تمامی آنها به سمت تهران نشانه رفته است، و ما [آمریکا] نیز هزاران [کلاهک اتمی] در اختیار داریم.

با آنکه کالین پاول آشکارا توافق هسته ای ایران را تأیید کرده است- وی در سپتامبر ۲۰۱۵ در گفتگو با شبکه «اِن بی سی» اعلام کرد که این «یک توافق بسیار خوب است»- اما در گفتگو با لیدز ابراز تردید کرد که ایران قادر باشد «ظرف یکسال» یک سلاح اتمی را به معرض آزمایش گذارد.

در رایانامه مزبور، این سیاستمدار و ژنرال بازنشسته آمریکایی به صراحت اذعان کرد که چنانچه ایران قاطعانه درپی دستیابی به سلاح هسته ای بود، تحریمها برای بازداشتن تهران از این تصمیم کفایت نمی کرد.

وی می نویسد:‌«آنها [ایرانیان]، به درستی، می گویند که از حق غنی سازی [اورانیوم] برای تأمین انرژی برخوردارند. روسها در احداث یک نیروگاه هسته ای در بوشهر مشارکت داشتند…. بنیامین نتانیاهو نیز مانند نیروهای جاسوسی ما دوست دارد بگوید «یک سال بعد». آنها هر سال این حرف را تکرار می کنند. [ساخت سلاح هسته ای] به این آسانی ها نیست».

لازم به ذکر است که این رایانامه های افشاء شده متعلق به پاول حاوی سخنانی توهین آمیز از جانب این دیپلمات عالیرتبه آمریکایی خطاب به دونالد ترامپ است که وی را «یک رسوایی ملی و فردی منفور در سطح بین المللی» می خواند. پاول در اشاره به هیلاری کلینتون، وی را یک سیاستمدار «آزمند و نه تحول طلب» معرفی می نماید.

گفتنی است که در رایانامه دیگری متعلق به کالین پاول، وی در پاسخ به درخواست «کن دوبرشتاین» رئیس پیشین ستاد رونالد ریگان- رئیس جمهور سابق آمریکا- مبنی بر عدم حمایت آشکار از توافق هسته ای با ایران، این توافق را «برای کشور [آمریکا] و متحدان آن مفید خواند».

 

برچسب ها : آخرین جنایات رژیم صهیونیستی،پهپاد جاسوسی رژیم صهیونیستی،پهپاد رژیم صهیونیستی،پهپاد ساقط شده رژیم صهیونیستی،تاريخچه رژيم صهيونيستي،تاریخچه پیدایش رژیم صهیونیستی،تاریخچه تاسیس رژیم صهیونیستی،تاریخچه رژیم صهیونیستی،تاریخچه شکل گیری رژیم صهیونیستی،تاریخچه ی رژیم صهیونیستی،تصاویر جنایات رژیم صهیونیستی،تصاویر جنایات رژیم صهیونیستی در غزه،تعداد کلاهک اتمی امریکا،تعداد کلاهک های اتمی روسیه،جمعیت رژیم صهیونیستی،جنایات جدید رژیم صهیونیستی،جنایات رژیم صهیونیست،جنایات رژیم صهیونیستی،جنایات رژیم صهیونیستی در غزه،جنایت های رژیم صهیونیستی،رئیس جدید رژیم صهیونیستی،رئیس جمهور رژیم صهیونیستی،رئیس رژیم صهیونیستی،رژیم صهیونیستی،رژیم صهیونیستی اسرائیل،رژیم صهیونیستی چیست،رژیم صهیونیستی داعش،رژیم صهیونیستی شر مطلق،سرنگونی پهپاد جاسوسی رژیم صهیونیستی،سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی،سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی توسط سپاه،سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در نطنز،شکار پهپاد رژیم صهیونیستی،فیلم پهپاد رژیم صهیونیستی،فیلم جنایات رژیم صهیونیستی،کلاهک اتمی،کلاهک اتمی امریکا،کلاهک اتمی ایران،کلاهک اتمی چیست،کلاهک اتمی روسیه،کلاهک اتمی عربستان،کلاهک اتمی کره شمالی،کلاهک های اتمی آمریکا،کلاهک های اتمی اسرائیل،کلاهک های اتمی ایران،کلاهک های اتمی روسیه،مشهورترین جنایات رژیم صهیونیستی

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت