ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

یک بشقاب پُر از مواد مغذی

نویسنده: علی باستانی

یک بشقاب پُر از مواد مغذی

 

مواد مغذی برای مو,مواد مغذی برای موی سر,مواد مغذی برای رشد مو,مواد مغذی برای تقویت مو,مواد غذایی مغذی برای مو,مواد مغذی برای ریزش مو,مواد مغذی برای رشد موها,مواد مغذی برای پوست,مواد مغذی برای پوست صورت,مواد مغذی مو,مواد مغذی برای تقویت اسپرم,مواد غذایی برای تقویت اسپرم مردان,مواد مغذی برای افزایش اسپرم,مواد غذایی مفید برای تقویت اسپرم,مواد غذایی مناسب برای تقویت اسپرم,بهترین مواد غذایی برای تقویت اسپرم,چه مواد غذایی برای تقویت اسپرم مفید است,مواد غذایی مقوی برای تقویت اسپرم,مواد مغذی برای تقویت اسپرم,مواد غذایی برای تقویت اسپرم و تخمک,مواد مغذی در بارداری,مواد مغذی در دوران بارداری,مواد مغذی بارداری,مواد مغذی در ماه اول بارداری,مواد مغذی دوران بارداری,مواد مغذی برای بارداری,مواد مغذی جهت بارداری,مواد مغذی در دوران بارداری,مواد غذایی مغذی در دوران بارداری,مصرف مواد مغذی در بارداری,مواد مغذی محافظ,مواد مغذی محافظ,مواد مغذی محافظ بدن,مواد مغذی محافظ کدامند,مواد مغذی محافظ کدام است,مواد مغذی محافظ بدن,مواد مغذی محافظ چیست,مواد مغذی محافظ بدن کدامند,مواد مغذی محافظ در بدن,مواد مغذی محافظ بدن چیست,مواد مغذی برای مغز,مواد مغذی برای مغز جنین,مواد مغذی برای مغز استخوان,مواد مغذی برای رشد مغز جنین,مواد مغذی برای مغز,مواد مغذی برای تقویت مغز,مواد مغذی تقویت مغز,مواد مغذی برای تقویت حافظه,مواد غذایی برای تقویت حافظه,مواد غذایی برای تقویت حافظه جنین,مواد غذایی برای تقویت حافظه کودکان,مواد غذایی مفید برای تقویت حافظه,مواد غذایی مناسب برای تقویت حافظه,چه مواد غذایی برای تقویت حافظه مفید است,چه مواد غذایی برای تقویت حافظه خوب است,مواد غذایی موثر برای تقویت حافظه,مواد غذایی که برای تقویت حافظه مفیدند,مواد مغذی برای پوست,مواد مغذی برای پوست و مو,مواد مغذی برای پوست صورت,مواد مغذی برای ترمیم پوست,مواد مغذی پوست,بهترین مواد مغذی برای پوست,مواد مغذی پوست صورت,مواد مغذی پوست و مو,مواد مغذی در دوران بارداری,مواد مغذی در دوران بارداری,مواد مغذی در دوران حاملگی,مواد غذایی مغذی در دوران بارداری,مواد مغذی دوران بارداری,مواد مغذی برای دوران بارداری,مواد مغذی دوران بارداری,مواد مغزی در دوران بارداری,مواد مغذی برای کم خونی,مواد غذایی برای کم خونی,مواد غذایی برای کم خونی شدید,مواد غذایی برای کم خونی کودکان,مواد غذایی مناسب برای کم خونی,مواد غذایی برای درمان کم خونی,مواد غذایی برای رفع کم خونی,مواد غذایی که برای کم خونی مفید است,چه مواد غذایی برای کم خونی مفید است؟,بهترین مواد غذایی برای کم خونی

 

 

اگر می خواهید در یک بشقاب مقدار قابل توجهی پروتئین، چربی سالم و مواد مغذی سبزیجاتی مانند سیر، گوجه فرنگی و لوبیا سبز را داشته باشید این دستور غذایی را به شما توصیه می کنم. طعم فوق العاده تیلاپیا در کنار سبزیجات فوق العاده خواهد شد و حتما از این غذا لذت خواهید برد.

مواد لازم:

 • 4 عدد گوجه فرنگی کوچک، به صورت طولی به دو نیم تقسیم شده باشند
 • اسپری پخت یا مقداری روغن
 • سه چهارم قاشق چای خوری نمک
 • یک دوم قاشق چای خوری فلفل سیاه
 • یک قاشق غذا خوری روغن زیتون
 • 2 حبه سیر، که نازک برش خورده باشند
 • 340 گرم لوبیا سبز پاک کرده
 • یک چهارم فنجان سس مایونز کلزا
 • 2 قاشق چای خوری آبلیمو تازه
 • یک و یک دوم قاشق چای خوری ترخون خرد شده
 • یک قاشق چای خوری سس خردل
 • 4 عدد فیله تیلاپیا
 • یک سوم فنجان پودر سوخاری
 • 8 قطعه لیمو

 

طرز تهیه:

1- فر را تا دمای 500 درجه گرم کنید.

2- گوجه فرنگی را رو به بالا در یک سینی روکش شده با فویل که با اسپری پخت و یا مقداری روغن چربش کردید قرار دهید. گوجه فرنگی ها را هم با اسپری پخت یا مقداری روغن چرب کنید. به صورت مساوی یک چهارم قاشق چای خوری نمک و یک چهارم قاشق چای خوری فلفل را روی گوجه فرنگی ها بریزید. در دمای 500 درجه به مدت 5 دقیقه بپزید.

3- درجه حرارت فر را تا 450 درجه کاهش دهید ( سینی را از فر در نیاورید ). یک چهارم قاشق چای خوری نمک، روغن، سیر، و لوبیا سبز را در یک قطعه فویل بزرگ با هم ترکیب کنید، فویل را تکان دهید تا مواد چرب شوند. فویل را دو مرتبه تا کنید، و به شکل یک بسته محکم مهر و مومش کنید. پاکتی که درست کردید را در سینی پخت کنار گوجه فرنگی ها قرار دهید. در دمای 450 درجه و به مدت 20 دقیقه بپزید.

4- سس مایونز، آبلیمو، ترخون، و سس خردل را در یک کاسه با هم ترکیب کنید. خوب بهم بزنیدشان. به فیله ها یک چهارم قاشق چای خوری نمک و یک چهارم قاشق چای خوری فلفل باقی مانده را بزنید. میکس مایونزی را که درست کردید را به صورت مساوی روی یک طرف فیله ها بمالید. روی ترکیب مایونز پودر سوخاری را بریزید. سپس با اسپری پخت یا مقداری روغن فیله ها را چرب کنید.

5- سینی را از فر دربیاورید، گوجه فرمگی و پاکت فویلی که لوبیا سبز در آن قرار دارد را به یک طرف سینی ببرید. فیله ها در طرف دیگر سینی بچینید. به مدت 6 دقیقه در دمای 450 درجه بپزید. درجه فر را تا آخر بالا ببرید و اجازه دهید سینی 3 دقیقه دیگر در آن بماند. تیلاپیا را با لوبیا، گوجه فرنگی و لیمو سرو کنید.

تیلاپیا به همراه لوبیا سبز سیری و گوجه فرنگی کبابی

اطلاعات تغذیه ای:

مواد گفته شده در این دستور غذایی برای 4 وعده در نظر گرفته شده است. هر وعده شامل یک فیله تیلاپیا، دو نصف گوجه فرنگی، و سه چهارم فنجان لوبیا سبز است.

اطلاعاتی که در ادامه می آید مربوط به یک وعده از این غذا می باشد.

 • کالری: 297
 • چربی: 10.6
 • چربی اشباع: 1.5 گرم
 • چربی غیر اشباع: 5.7 گرم
 • چربی حاوی حلقه های غیر اشباع: 2.5 گرم
 • پروتئین: 37 گرم
 • کربوهیدرات: 14 گرم
 • فیبر: 4 گرم
 • کلسترول: 85 میلی گرم
 • آهن: 2 میلی گرم
 • سدیم: 608 میلی گرم
 • کلسیم: 65 میلی گرم
برچسب ها : بهترین مواد غذایی برای تقویت اسپرم،بهترین مواد غذایی برای کم خونی،بهترین مواد مغذی برای پوست،چه مواد غذایی برای تقویت اسپرم مفید است،چه مواد غذایی برای تقویت حافظه خوب است،چه مواد غذایی برای تقویت حافظه مفید است،چه مواد غذایی برای کم خونی مفید است؟،مصرف مواد مغذی در بارداری،مواد غذایی برای تقویت اسپرم مردان،مواد غذایی برای تقویت اسپرم و تخمک،مواد غذایی برای تقویت حافظه،مواد غذایی برای تقویت حافظه جنین،مواد غذایی برای تقویت حافظه کودکان،مواد غذایی برای درمان کم خونی،مواد غذایی برای رفع کم خونی،مواد غذایی برای کم خونی،مواد غذایی برای کم خونی شدید،مواد غذایی برای کم خونی کودکان،مواد غذایی که برای تقویت حافظه مفیدند،مواد غذایی که برای کم خونی مفید است،مواد غذایی مغذی برای مو،مواد غذایی مغذی در دوران بارداری،مواد غذایی مفید برای تقویت اسپرم،مواد غذایی مفید برای تقویت حافظه،مواد غذایی مقوی برای تقویت اسپرم،مواد غذایی مناسب برای تقویت اسپرم،مواد غذایی مناسب برای تقویت حافظه،مواد غذایی مناسب برای کم خونی،مواد غذایی موثر برای تقویت حافظه،مواد مغذي براي تقويت اسپرم،مواد مغذي براي مغز،مواد مغذي در دوران بارداري،مواد مغذي دوران بارداري،مواد مغذي محافظ،مواد مغذي محافظ بدن،مواد مغذی بارداری،مواد مغذی برای افزایش اسپرم،مواد مغذی برای بارداری،مواد مغذی برای پوست،مواد مغذی برای پوست صورت،مواد مغذی برای پوست و مو،مواد مغذی برای ترمیم پوست،مواد مغذی برای تقویت اسپرم،مواد مغذی برای تقویت حافظه،مواد مغذی برای تقویت مغز،مواد مغذی برای تقویت مو،مواد مغذی برای دوران بارداری،مواد مغذی برای رشد مغز جنین،مواد مغذی برای رشد مو،مواد مغذی برای رشد موها،مواد مغذی برای ریزش مو،مواد مغذی برای کم خونی،مواد مغذی برای مغز،مواد مغذی برای مغز استخوان،مواد مغذی برای مغز جنین،مواد مغذی برای مو،مواد مغذی برای موی سر،مواد مغذی پوست،مواد مغذی پوست صورت،مواد مغذی پوست و مو،مواد مغذی تقویت مغز،مواد مغذی جهت بارداری،مواد مغذی در بارداری،مواد مغذی در دوران بارداری،مواد مغذی در دوران حاملگی،مواد مغذی در ماه اول بارداری،مواد مغذی دوران بارداری،مواد مغذی محافظ،مواد مغذی محافظ بدن،مواد مغذی محافظ بدن چیست،مواد مغذی محافظ بدن کدامند،مواد مغذی محافظ چیست،مواد مغذی محافظ در بدن،مواد مغذی محافظ کدام است،مواد مغذی محافظ کدامند،مواد مغذی مو،مواد مغزی در دوران بارداری

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت