ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

یک بازیگر زن معروف دیگر به GEM پیوست!! + عکس

نویسنده: احمد اعجازی

یک بازیگر زن معروف دیگر به GEM پیوست!! + عکس/پریس افکاری به شبکه جم پیوست

پردیس افکاری,پردیس افکاری facebook,پردیس افکاری عکس,پردیس افکاری,پردیس افکاری بازیگر,پردیس افکاری و دخترش,پردیس افکاری,پردیس افکاری,دختر پردیس افکاری,خانم پردیس افکاری,بازیگر زن معروف هندی,بازیگر زن معروف هالیوود,بازیگر زن معروف ایرانی,بازیگر زن معروف خارجی,بازیگر زن معروف ایتالیایی,بازیگر زن معروف در عروسی مسلمان,بازیگر زن معروف پورنو,بازیگر زن معروف هالیوودی,بازیگر زن معروف کره ای,بازیگر زن معروف فرانسوی,

پردیس افکاری به GEM پیوست

بعد از رابعه اسکویی، بازیگرانی نه چندان مطرح مانند صدف طاهریان و بهارک صالح نیا و البته یک هنرور به نام ساناز زرین مهر، یک بازیگر زن دیگر به جم پیوست

این بازیگر زن پردیس افکاری است که از اواخر دهه شصت و با ایفای نقش در آثاری همچون “گزل” و “دخترک کنار مرداب” وارد سینما شده بود و در طی سالهای بعد نیز اغلب ایفاگر نقشهای مکمل آثار سینمایی بود.

شنیده های یکی از رسانه های حکایت از آن دارد که پردیس افکاری به دعوت مهدی مظلومی کارگردان سریال “بدون شرح” که خودش ماههاست مشغول کار برای جم است، به ترکیه رفته و در تلفیلمی به نام “شهر قشنگ” از محصولات جم مشغول ایفای نقش است.

جالب است که نام این تلفیلم یادآور هفته نامه “شهر قشنگ” است که داستان مهمترین محصول کارنامه کارگردانی مظلومی یعنی “بدون شرح” در آن می گذشت!!! آخرین فیلمهای اکران شده افکاری ۵۱ ساله، “شور شیرین” و “گیرنده” بودند که در این بین “شور شیرین” به واسطه تصویرسازی بخشهایی از زندگی شهید محمود کاوه بیشتر مورد توجه قرار گرفت؛ البته افکاری در این فیلم ایفاگر یک نقش کاملا منفی بود.

افکاری به موازات سینما سابقه فعالیتهای تلویزیونی هم داشت و از جمله در سریالهای “در مسیر زاینده رود”،”فکر پلید” و “پنج کیلومتر تا بهشت” بازی کرده بود.

سینما ژورنال

 

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت