ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

یکی از وحشیانه ترین شکنجه های داعش

نویسنده: احمد اعجازی

یکی از وحشیانه ترین شکنجه های داعش

شکنجه های داعش,شکنجه های داعش,شکنجه های داعش اپارات,شکنجه های داعش در عراق,شکنجه های داعش فیلم,شکنجه های داعش عکس,شکنجه های داعش برای زنان,شکنجه های داعش با عقرب,شکنجه های داعش کلیپ,شکنجه های داعش جدید,شکنجه های داعش اپارات,شکنجه های گروه داعش اپارات,شکنجه های داعش در عراق,شکنجه های داعش فیلم,دانلود فیلم شکنجه های داعش,فیلمهای شکنجه های داعش,فیلم از شکنجه های داعش,فیلم شکنجه های گروه داعش,فیلم هایی از شکنجه های داعش,شکنجه های داعش عکس,عکسهای شکنجه های داعش,عکس از شکنجه های داعش,عکسهایی از شکنجه های داعش,عکسهای جدید شکنجه های داعش,عکس شکنجه های گروه داعش,شکنجه های داعش برای زنان,شکنجه های داعش به زنان,شکنجه های داعش علیه زنان,شکنجه های داعش بر زنان,شکنجه های داعش با عقرب,شکنجه های داعش کلیپ,دانلود کلیپ شکنجه های داعش,شکنجه های داعش جدید,جدیدترین شکنجه های داعش,عکسهای جدید شکنجه های داعش
یکی از حامیان گروه تروریستی داعش، یک سرباز استرالیایی را به طرز بی رحمانه ای در زندان شکنجه کرد.

 

به گزارش سرویس بین‌الملل جام نیـوز به نقل از دیلی تلگراف، یکی از حامیان گروه تروریستی داعش در زندان “مید نورث کست” استرالیا به هم سلولی خود که یک سرباز استرالیایی بود حمله کرد. وی از یک شیء تیز استفاده کرد تا به منظور مجازات این سرباز عبارت “e4e” به معنای “چشم در برابر چشم” را روی سر وی حک کند.  این حامی داعش حتی یک حوله روی سر قربانی 40 ساله قرار داد و آب جوش روی سر او ریخت. این سرباز با وضع بحرانی به بیمارستان منتقل شد.

 

سرباز استرالیایی که در کشور تیمور شرقی در جنوب شرق آسیا خدمت کرده به دلیل سابقه حملات و جنایات در پرونده خود در زندان به سر می برد.

 

مقامات ارشد زندان گفتند این جوان متهاجم 18 ساله از حامیان گروه تروریستی داعش محسوب می شد. وی پیشتر نیز از طریق ایمیل تصاویری از گردن زنی برای عناصر گروه تروریستی داعش ارسال کرده بود. گزارشها حاکی از آن است که این جوان تصویر پرچم گروه تروریستی داعش را روی دیوار سلول خود نیز کشیده بود.

 

گروه تروریستی داعش از شعار “چشم در برابر چشم” برای شکنجه و مجازات های وحشیانه مردم و حتی عناصر خود استفاده می کند.  درگیری میان زندانیان پنجشنبه عصر در این زندان در غرب شهر کمپسی در “ولز جنوبی نو” در استرالیا رخ داد.

 

پیتر سورین، مأمور سازمان “خدمات اصلاحی” با تأیید خبر درگیری گفت: این دو نباید در یک سلول قرار داده می شدند. این یک اشتباه بزرگ بود و در حال حاضر این مسئله مورد بررسی قرار گرفته است. / باشگاه خبرنگاران

 

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت