ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

یاهو تصاویر غیر اخلاقی را فیلتر می‌کند

نویسنده: علی باستانی

%db%8c%d8%a7%d9%87%d9%88-%d8%aa%d8%b5%d8%a7%d9%88%db%8c%d8%b1-%d8%ba%db%8c%d8%b1-%d8%a7%d8%ae%d9%84%d8%a7%d9%82%db%8c-%d8%b1%d8%a7-%d9%81%db%8c%d9%84%d8%aa%d8%b1-%d9%85%db%8c%e2%80%8c%da%a9%d9%86

 

,یاهو تصاویر,یاهو تصاویر زن,یاهو تصاویر,تصاویر یاهو مسنجر,تصاویر یاهو متحرک,یاهو فارسی تصاویر,دیدن تصاویر یاهو,تصاویرسکسی یاهو,تصاویر یاهو گروپ,تصاویر یاهو برای وبلاگ,یاهو عکس زن,تصاویر زنان یاهو,عکس یاهو مسنجر,عکس یاهو مسنجرم عوض نمیشه,عکس یاهو مسنجر متحرک,تصاویر متحرک یاهو مسنجر,ضبط تصاویر وبکم یاهو مسنجر,برنامه ضبط تصاویر وبکم یاهو مسنجر,تصاویر متحرک یاهو برای وبلاگ,عکس یاهو متحرک,عکس متحرک یاهو مسنجر,تصاویر متحرک یاهو گروپ,تصویر متحرک یاهو,دانلود تصاویر متحرک یاهو,یاهو فارسی عکس,دیدن عکس یاهو مسنجر,دیدن عکس یاهو,دیدن عکس یاهو افراد,دیدن عکس یاهو ایدی,دیدن عکس یاهو مسنجر افراد,دیدن عکس یاهو بزرگ,دیدن عکس یاهو دیگران,دیدن تصویر در یاهو,تصاویرسکس یاهو,عکس یاهو گروپ,عکس های یاهو برای وبلاگ,عکس یاهو برای وبلاگ

 

مسئولین شرکت یاهو، تصاویر ضد اخلاقی را فیلتر می کنند. به نقل از اینگجت، شرکت یاهو قرار است انتشار تصاویر ضد اخلاقی را در این سایت فیلتر کند.
مسئولین یاهو اعلام کرده اند که برای اجرای این پروژه، نوعی هوش مصنوعی در سایت خود راه اندازی خواهند کرد تا قادر به شناسایی و تعریف کلمات مرتبط با «هرزه نگاری» باشد و به عبارت دیگر یک کد برای آن تعریف کنند.

نکته جالب این است که مقامات ارشد گوگل اعلام کرده اند، با اجرای این پروژه می توان چشمان پاک را از آلوده شدن به این تصاویر مصون نگه داشت! در حال حاضر علت اصلی آن به طور دقیق ذکر نشده است.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت