ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

گوینده خبر مرگ احسان علیخانی توبیخ شد

نویسنده: احمد اعجازی

گوینده خبر مرگ احسان علیخانی توبیخ شد

احسان علیخانی و همسرش,احسان علیخانی در خندوانه,احسان علیخانی قبیله,احسان علیخانی اینستاگرام,احسان علیخانی و همسر سابقش,احسان علیخانی و خواهرانش,احسان علیخانی و آزاده نامداری,احسان علیخانی قبلا ازدواج کرده,احسان علیخانی سالومه,احسان علیخانی و محسن افشانی,گوینده خبر شبکه یک,گوینده خبر افشار,گوینده خبر خانم رزمجو,گوینده خبر خانم صادق زاده,گوینده خبر حیاتی,گوینده خبر بابان,گوینده خبر ونزوئلا,گوینده خبر حسنی دخت,گوینده خبر خانم حسینی,گوینده خبر ورزشی,مرگ گوینده خبر,مرگ گوینده خبر ورزشی,

تاریخ انتشار : دوشنبه, 18 مرداد 1395

تهیه کننده ویژه برنامه المپیک شبکه ورزش گفت: توتونچی گزارشگر برنامه توبیخ شده است و مدیران هم به سرعت این توبیخ را انجام دادند و قطعا از این اتفاق به سادگی عبور نخواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجو، تهیه کننده ویژه برنامه المپیک شبکه ورزش در رابطه خبر اعلام مرگ احسان علیخانی توسط مجری این برنامه گفت: “توتونچی” گزارشگر برنامه توبیخ شده است و مدیران هم به سرعت این توبیخ را انجام دادند و قطعا از این اتفاق به سادگی عبور نخواهند کرد.

از آنجایی که توتونچی تنها گزارشگر اعزامی به این مسابقات است نمی‌توانیم به او بگوییم که دیگر حق گزارش ندارد. باید هر توبیخی صورت می‌گیرد بعد از مسابقات باشد تا مخاطبان از گزارش و پوشش المپیک محروم نشوند.

 

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت