ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

گوگل آخرین نسخه پیش‌نمایش اندروید ۷٫۰ نوقا را منتشر کرد

نویسنده: احمد اعجازی

گوگل آخرین نسخه پیش‌نمایش اندروید ۷٫۰ نوقا را منتشر کرد

اندروید 7 برای سامسونگ,اندروید 7 برای سونی,اندروید 7 سامسونگ,اندروید 7 برای نکسوس 5,اندروید 7 برای نوت 4,اندروید 7 کی میاد,اندروید 7 برای htc,اندروید 7 برای s6,اندروید 7 برای lg g4,اندروید 7 برای الجی,پیش نمایش اندروید n,پیش نمایش اندروید 6,پیش نمایش اندروید 7,پیش نمایش اندروید 5,پیش نمایش اندروید m,پیش نمایش اس ام اس اندروید,نوقا تبریز,نوجا مثلجه,نوقا سویت,نوقا المنادیل,نوغا بیضاء,نوقا الرشته,نوقا سمیره,نوقا یا لوکا,نوقا سوغات تبریز,نوقا هیلتون جنیف,
گوگل آخرین نسخه پیش‌نمایش اندروید ۷٫۰ نوقا را منتشر کرد

امروز شرکت گوگل آخرین نسخه پیش‌نمایش اندروید ۷٫۰ نوقا برای توسعه‌دهندگان را در دسترس قرار داده است. به نظر می‌رسد این نسخه جدید سیستم عامل اندروید تقریبا آماده است و به نسخه اصلی و نهایی‌اش بسیار نزدیک شده. در واقع پس از این نسخه شاهد نسخه نهایی اندروید نوقا خواهیم بود. چند هفته دیگر که گوشی‌های نکسوس جدید بیرون بیایند نسخه نهایی این سیستم عامل هم روی آنها نصب خواهد شد.

اما آخرین نسخه از پیش‌نمایش اندروید ۷٫۰ باگ‌های مختلف این سیستم عامل را رفع کرده است. به توسعه‌دهندگان گفته شده این نسخه عرضه شده نسخه بسیار نزدیک به نسخه نهایی خواهد بود. بنابراین حالا توسعه‌دهندگان می‌توانند بر روی این اندروید اپ‌های‌شان را آزمایش کنند و آن اپ‌ها را برای اجرای کاربران بر روی نسخه نهایی اندروید نوقا آماده کنند.

اگر دستگاه‌تان را برای استفاده از برنامه اندروید بتا ثبت کرده باشید به زودی نوتیفیکیشن به‌روزرسانی را دریافت خواهید کرد. البته در نظر داشته باشید که دستگاه‌ شما باید از این نسخه‌های پیش‌نمایش پشتیبانی کند. احتمالا خیلی‌ها منتظرند تا بلاخره اندروید جدید هم نهایی شود و امکانات خود را در گوشی‌های جدیدی که این اندروید را با خود دارند به نمایش بگذارد. باید مدتی منتظر بمانیم چون زمان زیادی تا عرضه نسخه نهایی اندروید نوقا نمانده.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت