ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

گوشی مرموز سونی باز هم خبرساز شد

نویسنده: احمد اعجازی

گوشی مرموز سونی باز هم خبرساز شد

گوشی سونی z5,گوشی سونی z3,گوشی سونی c5,گوشی سونی اکسپریا,گوشی سونی c4,گوشی سونی z2,گوشی سونی m5,گوشی سونی z3 plus,گوشی سونی z6,گوشی سونی z1,سونی ایکس,سونی ایکس پرفورمنس,سونی اکسپریا,سونی اکسپریا ال,سونی ایکسپریا زد,سونی اکسپریا زد,سونی اکسپریا وی,سونی اکسپریا جی,سونی اکسپریا سی,سونی اکسپریا اس پی,
دو گوشی جدید سونی با شماره مدل‌های PY7-29752M و PY7-93041M  در حال ساخت هستند.

شرکت سونی قصد دارد گوشی جدیدی در نمایشگاه IFA معرفی کند. محصولی که به احتمال زیادی جایگزین گوشی Xperia X Performance می‌شود. امروز مشخص شد که سونی قصد دارد دو گوشی جدید معرفی کند. این تلفن‌های همراه هوشمند با شماره مدل‌های PY7-29752M و PY7-93041M  در دست ساخت هستند و به عنوان عضو جدید خانواده‌ی اکسپریا شناخته می‌شوند.

به‌تازگی این گوشی‌ها وارد سازمان (FCC) « کمیسیون ارتباطات فدرال آمریکا» شده‌اند تا مجوزهای لازم برای عرضه در بازار این کشور را به‌دست بیاورند. همچنین مشخص شده که این گوشی‌ها با اسم رمز Kugo در حال ساخت هستند.

در حالی که هنوز چیزی از مشخصات سخت افزاری این گوشی‌ها نمی‌دانیم، انتظار داریم که در روزهای آینده خبرهای بیشتری درباره‌ی این تلفن‌های همراه هوشمند و سخت افزار آن‌ها منتشر شود.

از آنجایی که سونی خودش را برای نمایشگاه IFA آماده می‌کند، به احتمال زیاد شاهد معرفی این گوشی‌ها خواهیم بود. سونی قطعا در این نمایشگاه پرچم‌دار جدیدش را معرفی خواهد کرد. البته در کنار گوشی‌های جدید محصولات دیگری هم به نمایش در می‌آیند. این شرکت چند روز پیش دعوت‌نامه‌های عجیبی برای کنفرانسی که در نمایشگاه IFA دارد منتشر کرده بود.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت