ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

گود بای پارتی چربی ها!

نویسنده: علی باستانی

گود بای پارتی چربی ها!

 

ماسک لیمو ترش,ماسک لیمو,ماسک لیمو و عسل,ماسک لیمو ترش و عسل,ماسک لیمو شیرین,ماسک لیموترش برای پوست,ماسک لیمو ترش با عسل,ماسک لیمو برای صورت,ماسک لیمو ترش برای پوست صورت,ماسک لیموترش برای جوش,روغن بادام تلخ,روغن بادام شیرین,روغن بادام,روغن بادام برای مو,روغن بادام تلخ برای پوست,روغن بادام تلخ برای موی سر,روغن بادام برای پوست,روغن بادام زمینی,روغن بادام شیرین برای دور چشم,روغن بادام تلخ برای سیاهی دور چشم,فلفل سیاه,فلفل سیاه برای سرماخوردگی,فلفل سیاه در بارداری,فلفل سیاه برای پسردار شدن,فلفل سیاه و سرماخوردگی,فلفل سیاه نکوبیده,فلفل سیاه و فشار خون,فلفل سیاه و تعیین جنسیت,فلفل سیاه خواص دارویی,فلفل سیاه و لاغری,ماسک قهوه برای صورت,ماسک قهوه للشعر,ماسک قهوه برای مو,ماسک قهوه ترکیه,ماسک قهوه,ماسک قهوه للوجه,ماسک صورت قهوه,ماسک صورت با قهوه,ماسک قهوه للشعر,خواص ماسک قهوه,دارچین,دارچین به انگلیسی,دارچین برای لاغری,دارچین و قند خون,دارچین و عسل برای لاغری,دارچین و عسل,دارچین عسل,دارچین در بارداری,دارچین و فشار خون,دارچینی,ماسک روغن دارچینرزماری,رزماری خواص,رزماری برای مو,رزماری چیست,رزماری برای ریش,رزماری به انگلیسی,رزماری در غذا,رزماری برای ابرو,رزماری مو,رزماری و ریزش مو,ماسک دارچین,ماسک دارچین و عسل,ماسک دارچین و آبلیمو,ماسک دارچین برای صورت,ماسک دارچین با عسل,ماسک دارچین برای پوست,ماسک دارچین عسل,ماسک دارچین و لیمو,ماسک دارچین و عسل و سرکه,ماسک دارچین با آبلیمو,پودر پاپریکا,ماسک شکلات تلخ,ماسک شکلات,ماسک شکلات,ماسک شکلات برای صورت,خواص ماسک شکلات,فواید ماسک شکلات,ماسک شکلات برای پوست,ماسک شکلات و توت فرنگی,ماسک شکلات سیاه,پارافین,پارافین مایع,پارافین تراپی چیست,پارافین تراپی,پارافین جامد,پارافین ژله ای,پارافین روی سیب,پارافین چیست,پارافین درمانی,چای سبز,چای سبز تیما,چای سبز خواص,چای سبز و زنجبیل,چای سبز و لاغری,چای سبز و فشار خون,چای سبز و کبد,چای سبز و بارداری,چای سبز و لیمو,چای سبز چیست,گریپ فروت,گریپ فروت و خواص آن,گریپ فروت و فشار خون,گریپ فروت و لاغری,گریپ فروت و دیابت,گریپ فروت در بارداری,گریپ فروت برای لاغری,گریپ فروت و سرماخوردگی,ماسک هویج,ماسک هویج برای پوست,ماسک هویج و عسل,ماسک هویج برای صورت,ماسک هویج برای پوست چرب,ماسک هویج برای مو,ماسک هویج برای پوست خشک,ماسک هویج وسیب,ماسک هویج برای پوست صورت,ماسک هویج و ماست,قهوه,قهوه تلخ,قهوه سبز,قهوه عربیه,قهوه وداع,قهوه اسپرسو,قهوه ترک,قهوه ساز,قهوه جوش,قهوه خانه,نارنگی,نارنگی به انگلیسی,نارنگی برای سرماخوردگی,نارنگی یافا,نارنگی پاکستانی,نارنگی سرماخوردگی,نارنگی چت,نارنگی خواص,نارنگی ژاپنی,نارنگی در بارداری,

 

همه خانم‌ها در آرزوی داشتن اندام مناسب و عاری از هرگونه چربی انباشته شده هستند. چربی‌های انباشته شده یا سلولیت، یکی از معضلاتی است که ممکن است هر کسی با آن درگیر باشد.

این روزها بازار ماسک‌های لاغرکننده بسیار داغ شده‌ است و طرفداران زیادی به سمت این محصولات جذب شده‌اند. در این مطلب  ما به شما آموزش می‌دهیم چگونه ماسک آنتی‌سلولیت طبیعی در منزل خود بسازید و بدون صرف هزینه گزاف و متحمل شدن عوارض جانبی محصولات شیمیایی به نتیجه ایده‌آل خود برسید.

البته بهتراست قبل از استفاده، با پزشک خود درباره آن ترکیب و عوارض احتمالی ناشی از آن، مشورت کنید.

ماسک لیمو، روغن بادام و فلفل سیاه

این ماسک به خوبی سلولیت‌های بدن را از بین می‌برد و به کلاژن‌سازی پوست کمک می‌کند
مواد لازم:

 • آب لیموترش طبیعی. . . . . . . . . . . . . . . 20قطره
 • روغن بادام. . . . . . . . . . . . . . . .  100ml
 • عصاره فلفل سیاه. . . . . . . . . 10قطره

روش ساخت: مواد بالا را با هم ترکیب کنید و در یک محفظه شیشه‌ای در جای خشک‌ و خنک و دور از نور خورشید قرار دهید.

روش استفاده: این ترکیب را هر شب روی پوست تمیز به مدت پنج دقیقه ماساژ دهید. قبل از استفاده محلول را خوب تکان دهید.

هشدار: از این ترکیب روی پوست آسیب‌دیده و حساس استفاده نکنید.

در طول دوره مصرف این ماسک، از کرم ضدآفتاب استفاده کنید. (اگر محل مصرف در معرض تابش مستقیم نور آفتاب است.)


ماسک قهوه، روغن بادام و دارچین

این ترکیب، سلول‌های لیپولیز(سلول تجزیه‌کننده چربی‌های میان‌بافت) را افزایش می‌دهد و به دفع چربی‌های رسوب‌شده کمک می‌کند.

روش ساخت ماسک آنتی‌سلولیت طبیعی در منزل

مواد لازم:

 • قهوه اسپرسو. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . سه قاشق‌غذاخوری
 • روغن بادام. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 50lm
 • پودر دارچین. . . . . . . . . . . . . . . . . . . یک قاشق غذاخوری
 • روغن لانولین (روغن پشم گوسفند). . . . . . . . . یک قاشق غذاخوری (برای نرم‌کنندگی)
 • عصاره گریپ‌فروت. . . . . . . . . . . . 10قطره (اختیاری)

روش ساخت: روغن بادام و لانولین را به روش بن‌ماری(حرارت غیر مستقیم)، با هم ترکیب کنید و سپس در یک قوطی بریزید و با اضافه کردن دارچین و قهوه مخلوط را خوب به هم بزنید تا یک ترکیب غلیظ به دست آید.

روش استفاده: ترکیب را به مدت پنج دقیقه روی قسمت‌های مورد نظر ماساژ دهید و سپس دانه‌های درشت قهوه را با آب گرم از بدن پاک کنید و اجازه دهید باقی‌مانده مواد برای مدت طولانی و تا هروقت که می‌توانید روی پوست شما بماند و سپس بشویید.

از این ترکیب هفته‌ای سه بار استفاده کنید.


ماسک روغن دارچین و رزماری

این ترکیب در مدت 30 روز به رفع سلولیت بدن کمک می‌کند.

روش ساخت ماسک آنتی‌سلولیت طبیعی در منزل

مواد لازم:

 • روغن دارچین. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 100ml
 • روغن طبیعی رزماری. . . . . . . 20قطره

روش ساخت: مواد بالا را با هم ترکیب کنید تا جایی که خوب با هم مخلوط شوند.

روش استفاده: بهترین زمان استفاده از این ترکیب، بعد از استحمام و روی پوست مرطوب است.

حتما ترکیب را روی قسمت مورد نظر ماساژ دهید. در ابتدا قسمت مورد نظر را با فشار سفت ماساژ دهید و سپس آنقدر ماساژ دهید تا ترکیب جذب پوست شود. اگر احساس کردید پوست شما داغ یا قرمز شده ‌است، نباید بترسید چراکه اینها از تاثیرات طبیعی این ترکیب است.

از این کرم آنتی‌سلولیت برای مدت یک ماه، هر شب استفاده کنید.


ماسک دارچین، پاپریکا، فلفل سیاه و روغن دارچین

این ماسک، علاوه بر رفع چربی‌های انباشته شده به رفع شل‌شدگی پوست ناشی از چاقی و لاغری هم کمک می‌کند.

روش ساخت ماسک آنتی‌سلولیت طبیعی در منزل

مواد لازم:

 • دارچین. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . یک قاشق‌غذاخوری
 • پاپریکا. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . یک قاشق‌غذاخوری
 • فلفل‌سیاه. . . . . . . . . . . . . . . . . . یک قاشق‌غذاخوری
 • روغن دارچین(به مقداری که مخلوط بالا حالت کرم به خود بگیرد)

روش ساخت: مواد بالا را با هم ترکیب کنید تا به شکل کرمی نه چندان سفت و رقیق دربیاید.

روش استفاده: برای تاثیر بهتر، این مواد را روی قسمت‌های مورد نظر خود، چهار تا پنج دقیقه ماساژ دهید تا جایی که پوست قرمز شود و بلافاصله با آب سرد بشویید.

از این کرم آنتی‌سلولیت، هفته‌ای دوبار استفاده کنید.


ماسک شکلات، پارافین، چای سبز و گریپ‌فروت

روش ساخت ماسک آنتی‌سلولیت طبیعی در منزل

این ماسک آنتی‌سلولیت در رفع سلولیت قسمت ران، پهلو و باسن بسیار موثر است.

مواد لازم:

 • شکلات تلخ رنده شده. . . . . . . . . . . یک پیمانه
 • پارافین. . . . . . . . . . . . . . یک و نیم پیمانه
 • عصاره چای سبز. . . . . . . 7 قطره
 • آب گریپ‌فروت طبیعی. . . . . . 10 قطره

روش ساخت: پارافین را به صورت بن‌ماری (حرارت غیر‌مستقیم)، آب کرده و بعد شکلات را به آن اضافه می‌کنیم، سپس عصاره چای‌سبز و گریپ‌فروت را به آن اضافه می‌کنیم.

روش استفاده: بهترین زمان استفاده از این ماسک، روی پوست گرم و داخل حمام است.

روی محل مورد نظر، این ترکیب را به مدت 20 دقیقه ماساژ دهید و سپس آن را با آب گرم بشویید.

تاثیر این ماسک سریع و شگفت‌آور است! از این ماسک هفته‌ای یک یا دوبار استفاده کنید.


ماسک هویج، قهوه و نارنگی

این ماسک به رفع سلول‌های مرده و سلول‌های چربی انباشته شده کمک می‌کند.

روش ساخت ماسک آنتی‌سلولیت طبیعی در منزل

مواد لازم:

 • روغن هویج. . . . . . . . . . . 100ml
 • قهوه دم‌شده. . . . . . . . 4قاشق غذاخوری
 • آب نارنگی طبیعی. . . . . . 20قطره

روش ساخت: مواد بالا را با هم ترکیب کنید و خوب هم بزنید.

روش مصرف: بهتر است این ماسک را روی تمام قسمت‌های بدن ماساژ دهید تا پوست‌تان کمی قرمز شود. سپس آن را با  آب گرم بدون استفاده از صابون یا شامپوی بدن بشویید.

از این ترکیب هفته‌ای دوبار استفاده کنید.

نکته

ماسک‌های گیاهی به دلیل آنکه عاری از هرگونه مواد شیمیایی و غیرطبیعی هستند، بی‌خطر و بدون عوارض جانبی جبران‌ناپذیری هستند.

ماسک‌های آموزش داده شده بالا، می‌تواند تاثیرات مفید و موثری بر روند لاغری و رفع سلولیت و چربی‌های انباشته شده شما بگذارد. در روش ساخت آن نهایت دقت و تلاش را به کار ببرید و با صبوری منتظر نتایج شگفت‌انگیز آن باشید؛ چراکه روند تاثیرگذاری آن ممکن است متفاوت باشد.

اگر هرگونه حساسیتی دارید، بهتر است با پزشک معالج خود مشورت کنید.

برچسب ها : پارافین،پارافین تراپی،پارافین تراپی چیست،پارافین جامد،پارافین چیست،پارافین درمانی،پارافین روی سیب،پارافین ژله ای،پارافین مایع،پودر پاپریكا،چای سبز،چای سبز تیما،چای سبز چیست،چای سبز خواص،چای سبز و بارداری،چای سبز و زنجبیل،چای سبز و فشار خون،چای سبز و کبد،چای سبز و لاغری،چای سبز و لیمو،خواص ماسك شكلات،خواص ماسك قهوه،دارچین،دارچین برای لاغری،دارچین به انگلیسی،دارچین در بارداری،دارچین عسل،دارچین و عسل،دارچین و عسل برای لاغری،دارچین و فشار خون،دارچین و قند خون،دارچینی،دانلود گودبای پارتی جعفر،رزماری برای ابرو،رزماری برای ریش،رزماری برای مو،رزماری به انگلیسی،رزماری چیست،رزماری خواص،رزماری در غذا،رزماری مو،رزماری و ریزش مو،روغن بادام،روغن بادام برای پوست،روغن بادام برای مو،روغن بادام تلخ،روغن بادام تلخ برای پوست،روغن بادام تلخ برای سیاهی دور چشم،روغن بادام تلخ برای موی سر،روغن بادام زمینی،روغن بادام شیرین،روغن بادام شیرین برای دور چشم،فلفل سیاه،فلفل سیاه برای پسردار شدن،فلفل سیاه برای سرماخوردگی،فلفل سیاه خواص دارویی،فلفل سیاه در بارداری،فلفل سیاه نکوبیده،فلفل سیاه و تعیین جنسیت،فلفل سیاه و سرماخوردگی،فلفل سیاه و فشار خون،فلفل سیاه و لاغری،فوايد ماسك شكلات،قهوة عربية،قهوة وداع،قهوه،قهوه اسپرسو،قهوه ترک،قهوه تلخ،قهوه جوش،قهوه خانه،قهوه ساز،قهوه سبز،گریپ فروت،گریپ فروت برای لاغری،گریپ فروت در بارداری،گریپ فروت و خواص آن،گریپ فروت و دیابت،گریپ فروت و سرماخوردگی،گریپ فروت و فشار خون،گریپ فروت و لاغری،گود بای،گود بای بارتی جعفر،گود بای پارتی جعفر،گود بای پارتی جعفر mp3،گود بای پارتی جعفر اپارات،گودبای پارتی جعفره،گودبای پارتی محمود،گودبای پارتیه جعفر،گودبای جعفر،ماسك روغن دارچینرزماری،ماسك شكلات،ماسك شكلات تلخ،ماسك صورت با قهوه،ماسك صورت قهوه،ماسك قهوة،ماسك قهوة للشعر،ماسك قهوة للوجه،ماسك قهوه براي صورت،ماسك قهوه براي مو،ماسك قهوه تركيه،ماسك قهوه للشعر،ماسک دارچین،ماسک دارچین با آبلیمو،ماسک دارچین با عسل،ماسک دارچین برای پوست،ماسک دارچین برای صورت،ماسک دارچین عسل،ماسک دارچین و آبلیمو،ماسک دارچین و عسل،ماسک دارچین و عسل و سرکه،ماسک دارچین و لیمو،ماسک شکلات،ماسک شکلات برای پوست،ماسک شکلات برای صورت،ماسک شکلات سیاه،ماسک شکلات و توت فرنگی،ماسک لیمو،ماسک لیمو برای صورت،ماسک لیمو ترش،ماسک لیمو ترش با عسل،ماسک لیمو ترش برای پوست صورت،ماسک لیمو ترش و عسل،ماسک لیمو شیرین،ماسک لیمو و عسل،ماسک لیموترش برای پوست،ماسک لیموترش برای جوش،ماسک هویج،ماسک هویج برای پوست،ماسک هویج برای پوست چرب،ماسک هویج برای پوست خشک،ماسک هویج برای پوست صورت،ماسک هویج برای صورت،ماسک هویج برای مو،ماسک هویج و عسل،ماسک هویج و ماست،ماسک هویج وسیب،نارنگی،نارنگی برای سرماخوردگی،نارنگی به انگلیسی،نارنگی پاکستانی،نارنگی چت،نارنگی خواص،نارنگی در بارداری،نارنگی ژاپنی،نارنگی سرماخوردگی،نارنگی یافا

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت