ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

گلکسی S7 اکتیو در آزمون ضد آب ناموفق بود

نویسنده: احمد اعجازی

95-04-4jnews2242

گلکسی s7 edge,گلکسی s7,گوشی گلکسی s7,گوشی سامسونگ گلکسی s7,سامسونگ گلکسی s7,مشخصات گلکسی s7,قیمت گلکسی s7,موبایل گلکسی s7,عکس گلکسی s7,قیمت گوشی گلکسی s7,گوشی های ضد آب سامسونگ,گوشی های ضد آب سونی,گوشی های ضد آب اپل,گوشی های ضد آب اچ تی سی,گوشی های ضد آب htc,گوشی های ضد آب 2016,گوشی های ضد آب هواوی,گوشی های ضد آب ال جی,گوشی های ضد آب و ضد ضربه,گوشی های ضد آب ارزان,
سامسونگ گوشی‌های گلکسی S7، گلکسی S7 Edge و گلکسی S7 Active را ضد آب ساخته و گفته که این محصولات تا عمق ۱٫۵ متری و تا ۳۰ دقیقه در برابر نفوذ آب مقاوم هستند.

به همین دلیل کارمندان مجله‌ی Consumer Reports تصمیم گرفته‌اند این گوشی‌ها را در شرایطی که سامسونگ گفته آزمایش کنند. در این آزمایش گوشی‌های گلکسی S7 و گلکسی S7 Edge آسیب ندیدند و پس از مدت زمان طی شده، می‌شد با آن‌ها کار کرد؛ اما شرایط در گلکسی S7 Active متفاوت بود و این گوشی نتوانست بدون آسیب از این آزمایش خارج شود.

در آزمایش انجام شده، آب از دوبین جلویی و کناره‌های صفحه نمایش وارد گوشی می‌شود و در عملکرد آن مشکل به وجود می‌آورد. حتی آن‌قدر آب وارد گوشی می‌شود که با خارج کردن محل سیم‌کارت، آب از آن خارج می‌شود. شاید فکر کنید که گوشی مورد آزمایش قرار گرفته، خراب بوده یا مشکل داشته است. این آزمایش‌ها روی یک مدل دیگر از گلکسی S7 Active هم اجرا می‌شوند و نتیجه آن دقیقا مانند مدل قبلی بود.

Galaxy-S7-Active-2

افرادی که این آزمایش را انجام داده‌اند، با سامسونگ تماس گرفته‌اند و این شرکت گفته که روی این موضوع تحقیق خواهد کرد. گوشی S7 Active در حالی با این مشکل مواجه شد که مدل‌های معمولی در برابر نفوذ آب مقاوم هستند و با مشکل مواجه نشدند. البته این احتمال وجود دارد که شرایط فشار آب در تست جدیدی که روی مدل Active صورت گرفته با فشار آب در تستی که روی گوشی‌های گلکسی S7 انجام شده، متفاوت باشد. حتی این احتمال وجود دارد که هر دو گوشی مورد آزمایش قرار گرفته مشکل داشته‌اند.

 

این خبر درحالی منتشر شد که سامسونگ بروزرسان اندروید ۶٫۰٫۱ را برای مدل قبلی این گوشی که گلکسی S6 Active نام داشت، منتشر کرده است. این بروزرسان ۱٫۴ گیگابایت حجم دارد و به صورت OTA قابل دانلود است.

 

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت