ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

گزارش تصویری رو نمایی از محصولات آئودی در ایران

نویسنده: احمد اعجازی

audi_fesi77

آئودی q5,آئودی q5 در جزیره کیش,قیمت آئودی q5,مشخصات آئودی q5,آئودی a4,آئودی a4 2006,آئودی a4 2014,آئودی a4 1994,آئودی a4 مدل 2008,آئودی a4 کروک,ائودی a4 2008,قیمت ائودی a4,مشخصات آئودی a4,ماشین آئودی a4,آئودی a8,ائودی a8,آئودی a8l,ائودی a8 2014,قیمت آئودی a8,قیمت ائودی a8 در ایران,ماشین آئودی a8,مشخصات فنی آئودی a8,عکس آئودی a8,عکس ماشین آئودی a8,آئودی r8,آئودی r8 اسپایدر,آئودی r8 در تهران,آئودی r8 گلزار,آئودی r8,آئودی r8 در ایران,آئودی r8 2013,آئودی r8 gt,آئودی r8 2014,قیمت آئودی r8 در تهران,آئودی q3,مشخصات آئودی q3,قیمت آئودی q3,آئودی رامک خودرو,آئودی s8,قیمت آئودی s8,مشخصات آئودی s8,آئودی مدل s8,آئودی شاسی بلند,آئودی شاسی بلند,قیمت آئودی شاسی بلند,عکس آئودی شاسی بلند,عکس ماشین آئودی شاسی بلند,آئودی ویکی پدیا

گزارش تصویری رو نمایی از محصولات آئودی در ایران (2)

وشنبه شب برج میلاد تهران میزبان جشن و مراسم رونمایی از معرفی خودروهای آئودی در ایران بود. برنامه ای که توسط گروه صنعتی رامک خودرو به عنوان شرکت مسئول در فروش و خدمات پس از فروش آئودی برگزار می شد.

این مراسم با حضور جمعی از ورزشکاران و هنرمندان بزرگ و شناخته شده، اجرای موسیقی و برنامه های جانبی همراه بود که در تصاویر ضمیمه مطلب قابل مشاهده هستند.

آئودی، با دست پر به بازار خودرو کشورمان وارد شده است و با توجه به قوانین فعلی واردات، تقریبا تمامی مدل های ممکن را به ایران آورده است.

A4 (سدان چهار درب سایز کوچک) ، A5 (مدل های کوپه، کانورتیبل و کوپه چهار درب بر اساس پلت فرم A4) ، آ6 (A6) سدان چهار درب سایز متوسط) و A7 (سدان کوپه چهار درب بر اساس پلت فرم A6) با مجموعه موتور های چهار سیلندر توربو با حجم 2.0 لیتر از جمله مدل های سواری کوپه،کانورتیبل و اسپرت این برند هستند.

 

گزارش تصویری رو نمایی از محصولات آئودی در ایران (3)

Q3 و Q5 به ترتیب به عنوان کراس اوور های سایز کوچک و سایز متوسط با موتورهای 2.0 لیتری توربو و سیستم چهار چرخ متحرک کوآترو (ویژه آئودی) تحولی در بازار کراس اوور های کشور ایجاد خواهند کرد.

گزارش تصویری رو نمایی از محصولات آئودی در ایران (4)

مشخصات و عملکرد فوق العاده سیستم کوآترو باعث تمایز این محصولات نسبت به سایر خودروهای رقیب در بازار می شود. در واقع آئودی به عنوان ابداع کننده سیستم کوآترو سابقه ای طولانی و درخشان در ساخت خودروهای چهار چرخ متحرک با عملکرد فوق العاده دارد.

گزارش تصویری رو نمایی از محصولات آئودی در ایران (5)

در نهایت گل سر سبد و یکی از اسپرت ترین خودروها در سبد محصولات آئودی، مدل TT است که در دو مدل کوپه و رودستر به ایران وارد خواهد شد.

شتاب صفر تا صد 6.1 ثانیه ای و لذت رانندگی فوق العاده از جمله مشخصات این مدل هستند که TTS را به یکی از برترین کوپه های اسپرت بازار بدل کرده اند.

گزارش تصویری رو نمایی از محصولات آئودی در ایران (6)

 

سدان سایز متوسط لوکس و کار آمد A6  و مدل کوپه چهار درب A7 دیگر خودروهای کامل از نظر مشخصات فنی هستند.پیشرانه 2.0 لیتری این مدل با قدرت تولیدی 252 اسب بخار و گشتاور 370 نیوتن متر نیروی خود را در اختیار جعبه دنده 7 سرعته اتوماتیک با قابلیت انتقال نیرو به چهار چرخ قرار می دهد.

شتاب گیری صفر تا صد 6.5 ثانیه ای از جمله دیگر مشخصات قابل توجه  مدل A6 است،اما این رقم برای مدل سنگین وزن تر A7 تا حدود 6.9 ثانیه افزایش می یابد.

گزارش تصویری رو نمایی از محصولات آئودی در ایران (7)مدل A5 اسپرت بک (کوپه چهار درب) نیز از نظر انتقال نیرو مشخصاتی مشابه نمونه A6 دارد و به موتوری با قدرت 230 اسب بخار و گشتاور 350 نیوتن متر مجهز است. شتاب گیری صفر تا صد 6.5 ثانیه ای این مدل را بدل به یکی از سریع ترین خودروهای لوکس و اسپرت موجود در بازار می کند.

سایر مدل هایی که به سیستم چهار چرخ متحرک کوآترو مجهز نیستند، براساس پلت فرم دیفرانسیل جلو شکل گرفته اند و از برترین تکنولوژی های فنی، رفاهی و ایمنی بهره می برند.

گزارش تصویری رو نمایی از محصولات آئودی در ایران (8)

موتور های چهار سیلندر توربو 2.0 لیتری اشتراکات فنی فراوانی با یکدیگر دارند اما قدرت تولیدی آن ها بسته به مدل و مشخصات فنی از 180 اسب بخار برای مدل Q3 ، 190 اسب بخار برای مدل A4 تا 230 اسب بخار برای TT ، Q5، A5 و 252 اسب بخار برای سری A6 و A7 متفاوت است.

 

گزارش تصویری رو نمایی از محصولات آئودی در ایران (9)

طیف گسترده تجهیزات رفاهی و امکانات

آئودی بی شک در تکنولوژی های رفاهی و ایمنی دست کمی از خودروهای رقیب ندارد و برای خودروهای وارد شده به ایران نیز دست اندارکاران امر و کارشناسان فروش شرکت “رامک خودرو” طیف وسیعی از تجهیزات را متناسب با خواسته مصرف کنندگان برای این مدل ها تدارک دیده اند.

گزارش تصویری رو نمایی از محصولات آئودی در ایران (10)

از جمله این تجهیزات می توان به انواع پوشش چرم فضای کابین، تا سامانه نمایش اطلاعات روی شیشه جلو، دوربین و رادارهای کمک رانندگی، سیستم استارت / استاپ در جهت کاهش مصرف سوخت و آلایندگی تا سامانه های ارتباط جمعی و مجموعه سیستم صوتی BOSE را در مدل های مختلف شامل می شود. در آینده امکان سفارش سازی خودروها بر اساس درخواست مشتریان نیز وجود خواهد داشت.

گزارش تصویری رو نمایی از محصولات آئودی در ایران (11)

گفتنی است که قیمت و جزییات مربوط به زمان فروش محصولات آئودی هنوز اعلام نشده و این مهم در مراسم افتتاح نمایشگاه مرکزی این برند در هفته آینده صورت خواهد گرفت.

گزارش تصویری رو نمایی از محصولات آئودی در ایران (12) گزارش تصویری رو نمایی از محصولات آئودی در ایران (13) گزارش تصویری رو نمایی از محصولات آئودی در ایران (14) گزارش تصویری رو نمایی از محصولات آئودی در ایران (15)

برچسب ها : آئودي r8،آئودي در ايران،آئودي شاسي بلند،آئودي مدل s8،آئودی a4،آئودی a4 1994،آئودی a4 2006،آئودی a4 2014،آئودی a4 کروک،آئودی a4 مدل 2008،آئودی a8،آئودی a8l،آئودی q3،آئودی q5،آئودی q5 در جزیره کیش،آئودی q7 در ایران،آئودی q7 در تهران،آئودی r8،آئودی r8 2013،آئودی r8 2014،آئودی r8 gt،آئودی r8 اسپایدر،آئودی r8 در ایران،آئودی r8 در تهران،آئودی r8 گلزار،آئودی s8،آئودی tt در ایران،آئودی در ایران،آئودی رامک خودرو،آئودی شاسی بلند،آئودی ویکی پدیا،ائودي a8،ائودی a4 2008،ائودی a8 2014،خرید ائودی در ایران،خودرو آئودی،خودرو آئودی tt،خودرو آئودی تی تی،خودروسازی آئودی،خودروهای آئودی،خودروهای آئودی موجود در ایران،خودروی آئودی،خودروی آئودی q5،خودروی جدید آئودی فرمان ندارد،شرکت خودروسازی آئودی،عکس آئودی a8،عکس آئودی در ایران،عکس آئودی شاسی بلند،عکس خودروی آئودی،عکس ماشین آئودی a8،عکس ماشین آئودی شاسی بلند،عکس ماشین ائودی در ایران،فروش آئودی tt در ایران،فروش آئودی در ایران،قيمت آئودي در ايران،قیمت آئودی a8،قیمت آئودی q3،قیمت آئودی q5،قیمت آئودی q7 در ایران،قیمت آئودی r8 در ایران،قیمت آئودی r8 در تهران،قیمت آئودی s8،قیمت آئودی tt در ایران،قیمت آئودی در ایران،قیمت آئودی شاسی بلند،قیمت ائودی a4،قیمت ائودی a8 در ایران،قیمت انواع آئودی در ایران،قیمت خودرو آئودی در ایران،قیمت خودروهای آئودی،قیمت خودروهای ائودی در ایران،قیمت خودروی آئودی،قیمت خودروی آئودی tt،قیمت خودروی آئودی تی تی،قیمت روز آئودی تی تی در ایران،قیمت روز آئودی در ایران،قیمت ماشین ائودی در ایران،ماشین آئودی a4،ماشین آئودی a8،مشخصات آئودی a4،مشخصات آئودی q3،مشخصات آئودی q5،مشخصات آئودی s8،مشخصات فنی آئودی a8،نمايندگي آئودي در ايران،نمايندگي شركت آئودي در ايران،نمایندگی آئودی tt در ایران،نمایندگی آئودی ایران،نمایندگی آئودی در ایران،نمایندگی خودرو آئودی در ایران،نمایندگی رسمی آئودی در ایران،نمایندگی فروش آئودی در ایران،نمایندگی های آئودی در ایران

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت