ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

گریم متفاوت متیو مک‌کانهی در فیلمی جدید

نویسنده: علی باستانی

گریم متفاوت متیو مک‌کانهی در فیلمی جدید

 

متیو مک کانهی,گریم متفاوت مصطفی زمانی,گریم متفاوت فاطمه گودرزی,گریم متفاوت اشکان خطیبی,گریم متفاوت,گریم متفاوت بازیگران ایرانی,گریم متفاوت امیر حسین رستمی,گریم متفاوت مونا فرجاد,گریم متفاوت محسن تنابنده,گریم متفاوت بازیگران,گریم متفاوت الناز شاکردوست,فیلم خارجی طلای کثیف,فیلم خارجی روزهای طلایی,

 

فیلم جدید متیو مک‌کانهی با نام «طلا» از 25 دسامبر اکران می‌شود.
مک‌کانهی در این فیلم نقش یک جوینده طلا ظاهر می‌شود اما این جوینده در دنیای جدید زندگی می‌کند. او برای پیدا کردن طلا به یک زمین‌شناس مشتاق می‌پیوندد و به دل جنگل‌های اندونزی گام می‌گذارد.

استیون گیگان کارگردانی این اثر سینمایی را برعهده دارد. گیگان کارگردان «سیریانا» یک بار برای نوشتن فیلمنامه «قاچاق» جایزه اسکار بهترین فیلمنامه اقتباسی را از آن خود کرده است. فیلمنامه «طلا» را پاتریک ماسیت و جان زینمن نوشته‌اند.

گریم متفاوت متیو مک‌کانهی در فیلمی جدید / عکس

برایس دالاس هاوارد، ادگار رامیرز، کوری استال، توبی کبل و بروس گرین‌وود دیگر بازیگران «طلا» هستند.

کمپانی تی‌دبلیو دایمنشن به عنوان توزیع‌کننده «طلا» تا پایان سال 2016 سه فیلم دیگر نیز در نوبت اکران دارد. «بنیان‌گذار» با بازی مایکل کیتون در نقش بنیان‌گذار مک‌دونالد ری کراک از 5 اوت، «دست‌ها سنگی» فیلمی درباره مشت‌زنی به نام روبرتو دوران از 26 اوت و «Lion» از 25 نوامبر در آمریکا اکران خواهند شد.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت