ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

گریم متفاوت متیو مک‌کانهی در فیلمی جدید / عکس

نویسنده: احمد اعجازی

گریم متفاوت متیو مک‌کانهی در فیلمی جدید / عکس

متیو مک کانهی,متیو مک فادین,متیو مک کی,متیو مک کانی,متیو مک کانهی و همسرش,متیو مک کانری,متیو مک کاناگی,متیو مک کانوی,متیو مک کانهی اسکار,متیو مک کاناهی اسکار,گریم متفاوت مصطفی زمانی,گریم متفاوت فاطمه گودرزی,گریم متفاوت اشکان خطیبی,گریم متفاوت بازیگران ایرانی,گریم متفاوت امیر حسین رستمی,گریم متفاوت مونا فرجاد,گریم متفاوت محسن تنابنده,گریم متفاوت بازیگران,گریم متفاوت الناز شاکردوست,گریم متفاوت فاطمه معتمد آریا,

تاریخ انتشار : جمعه, 01 مرداد 1395

فیلم جدید متیو مک‌کانهی با نام «طلا» از 25 دسامبر اکران می‌شود.

به گزارش خبرآنلاین، مک‌کانهی در این فیلم نقش یک جوینده طلا ظاهر می‌شود اما این جوینده در دنیای جدید زندگی می‌کند. او برای پیدا کردن طلا به یک زمین‌شناس مشتاق می‌پیوندد و به دل جنگل‌های اندونزی گام می‌گذارد.

استیون گیگان کارگردانی این اثر سینمایی را برعهده دارد. گیگان کارگردان «سیریانا» یک بار برای نوشتن فیلمنامه «قاچاق» جایزه اسکار بهترین فیلمنامه اقتباسی را از آن خود کرده است. فیلمنامه «طلا» را پاتریک ماسیت و جان زینمن نوشته‌اند.

برایس دالاس هاوارد، ادگار رامیرز، کوری استال، توبی کبل و بروس گرین‌وود دیگر بازیگران «طلا» هستند.

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

کمپانی تی‌دبلیو دایمنشن به عنوان توزیع‌کننده «طلا» تا پایان سال 2016 سه فیلم دیگر نیز در نوبت اکران دارد. «بنیان‌گذار» با بازی مایکل کیتون در نقش بنیان‌گذار مک‌دونالد ری کراک از 5 اوت، «دست‌ها سنگی» فیلمی درباره مشت‌زنی به نام روبرتو دوران از 26 اوت و «Lion» از 25 نوامبر در آمریکا اکران خواهند شد.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت