ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

گران‌ترین آپارتمان‌های تهران(جدول)

نویسنده: احمد اعجازی

گران‌ترین آپارتمان‌های تهران(جدول)

,گران ترین آپارتمان های تهران,عکس های از گران ترین آپارتمان تهران,گران قیمت ترین آپارتمان های تهران,گرانترین آپارتمانهای تهران,گرانترین آپارتمانهای تهران,گرانترین اپارتمان های تهران,گرانترین آپارتمانها در تهران,گرانترین آپارتمان های تهران,عکس گرانترین آپارتمان های تهران

تاریخ انتشار : سه شنبه, 04 آبان 1395

گران‌ترین آپارتمان‌های مسکونی تهران که طی ماه گذشته مورد معامله قرار گرفت در مناطق یک و سه واقع شده است.

به گزارش  دنیای اقتصاد ، طی ماه گذشته حدود 300 مورد از مجموع هشت هزار و 385 واحد مسکونی که معامله و تاکنون در سامانه اطلاعات بازار املاک ایران ثبت شده است، قیمتی بیش از 10 میلیون تومان در هر مترمربع داشته است. این آمار اگرچه غیرقطعی است و ممکن است با ثبت اطلاعات تازه‌تر توسط مشاوران املاک به روز شود، اما همین نسبت اولیه نشان می‌دهد سهم آپارتمان‌های لوکس از بازار مصرفی بسیار اندک است. البته بخشی از املاک گران‌قیمت مذکور که در طول مهرماه معامله شده، آپارتمان‌های لوکس بوده و بخش اندکی از آنها نیز خانه‌های ویلایی کلنگی هستند که سن بنای آنها بالا است و به‌رغم ماهیت تک‌واحدی به‌عنوان زمین معامله شده‌اند تا در آینده ساخت‌وساز در آنها صورت گیرد.

 

بررسی «دنیای اقتصاد» از سامانه اطلاعات بازار املاک ایران نشان می‌دهد گران‌ترین آپارتمان مسکونی معامله شده در مهرماه مربوط به یک واحد 260 مترمربعی واقع در زعفرانیه، پسیان بوده است که سن بنای آن پنج‌سال بوده و به قیمت مترمربعی 19 میلیون و 210 هزار تومان معامله شده است. یک واحد آپارتمانی کلیدنخورده به مساحت 217 مترمربع واقع در خیابان دروس و یک واحد 191 مترمربعی با سن بنای یک سال واقع در خیابان دربند نیز به قیمت مترمربعی 19 میلیون تومان معامله شده و در رتبه‌های دوم و سوم آپارتمان‌های لوکس میلیاردی در معاملات مهرماه قرار گرفته‌اند.گران‌ترین آپارتمان‌های تهران(جدول)

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت