ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

کوچک کردن بینی با آرایش صحیح

نویسنده: admin

b1ba9ac8be3b4fbab5ace5a2afc416ac

کوچک کردن بینی با آرایش صحیح کوچک نشان دادن بینی با آرایش بینی کوچک با ارایش کوچک کننده بینی با آرایش چگونه با ارایش بینی کوچک داشته باشیم با آرایش بینی تان را کوچک کنید چگونه بینی را با ارایش کوچک کنیم کوچک نشان دادن بینی با آرایش چگونه با آرایش بینی را کوچک نشان دهیم چگونه با آرایش بینی را کوچک کنیم؟ کوچک شدن بینی با ارایش چگونه بینی خود را با آرایش کوچک کنیم نحوه کوچک کردن بینی با آرایش چگونه بینی خود را با ارایش کوچک نشان دهیم آرایش بینی بزرگ آرایش بینی گوشتی ارایش بینی پهن آرایش بینی های بزرگ آرایش بینی قوز دار آرایش بینی کشیده ارایش بینی های گوشتی آرایش بینی استخوانی آرایش بینی بلند آرایش بینی های گوشتی ارایش بینی افتاده آرایش انواع بینی اموزش ارایش بینی آرایش انحراف بینی آرایش بینی های استخوانی آموزش آرایش بینی آموزش آرایش بینی بزرگ آرایش بینی بزرگ آرایش بینی برای کوچک نشان دادن ارایش برای بینی های بزرگ ارایش برای بینی کشیده ارایش صورت با بینی بزرگ ارایش برای بینی گوشتی آرایش بینی پهن نحوه آرایش بینی پهن آرایش برای بینی های پهن ارایش تصویری بینی آرایش بعد از جراحی بینی چگونگی ارایش بینی چگونه آرایش بینی آرایش بینی دراز گریم بینی در آرایش ارایش کوچک نشان دادن بینی ارایش برای بینی دراز ارایش کوچک نشون دادن بینی بینی در آرایش روش آرایش بینی آرایش روی بینی آرایش برای کوچک شدن بینی ارایش کوچک شدن بینی طرز آرایش بینی طریقه آرایش بینی طریقه آرایش بینی گوشتی آرایش بینی عقابی ارایش بینی عملی عکس ارایش بینی آرایش بعد از عمل بینی آرایش بینی کج کلیپ آرایش بینی آرایش کوچک بینی ارایش کوچک کننده بینی ارایش بینی گرد نحوه آرایش بینی های گوشتی آرایش گریم بینی مدل آرایش بینی گوشتی نحوه آرایش بینی گوشتی مدل آرایش بینی مدل ارایش بینی بزرگ نحوه آرایش بینی آرایش صورت و بینی ارایش صورت برای بینی های بزرگ مدل آرایش برای بینی های بزرگ

یک آرایش صورت حرفه ای می توانید عیب های مختلفی که در صورت تان وجود دارد را از بین ببرد. به عنوان مثال با آرایش مناسب می توانید بینی های بزرگ را کوچک و قلمی نشان دهید.

چگونه با آرایش بینی مان را کوچک کنیم؟

اگر بینی بزرگی دارید و دوست دارید که آن را کوچکتر نشان دهید، می‌توانید با استفاده از چند روش آرایشی آن را براحتی کوچکتر از آنچه که هست نشان دهید. در اینجا روش آسان کوچک کردن بینی با آرایش را به شما آموزش می‌دهیم.

قدم اول برای کوچک کردن بینی با آرایش

صورت خود را با شوینده مورد نظرتان کاملا پاک کنید و بعد صورت را با آب ولرم بشویید و با حوله‌ای نرم آن را کاملا خشک کنید .

قدم دوم کوچک کردن بینی با آرایش

پنبه را با کمی مرطوب کننده آغشته کنید . بعد اضافی‌های آن را از پنبه بگیرید تا زیاد مرطوب نشود ، بعد با پنبه تمام صورت خود را با آن پاک کنید به غیر از ناحیه دور چشم‌ها و لب‌ها .

قدم سوم کوچک کردن بینی با آرایش

پد آرایشی خود را با کمی آب مرطوب کنید و آب اضافی آن را قبل از مالیدن به صورت از پنبه بگیرید . بعد مقداری کرم پودر مورد نظرتان را روی پد بریزید. دقت کنید که مقداری کرم پودر نباید زیاد باشد. به اندازه یک سکه ۵ تومانی باشد کافی است . بعد پد را از وسط از روی کرم پودر تا کنید تا کرم کاملا روی سطح پد پخش شود .

قدم چهارم کوچک کردن بینی با آرایش

برای شروع کرم پودر زدن بهتر است از پیشانی شروع کنید و این کار را ادامه دهید تا کار کرم زدن به خط زیری چانه برسد . تمام سطح صورت را به جز ابروها با کرم پودر بپوشانید و مطمئن شوید که کرم پودر کاملا روی سطح پوست صورت‌تان خوابیده است. بعد از آن کار یکسان سازی سطح پوست به پایان می‌رسد .

قدم پنجم کوچک کردن بینی با آرایش

برس قلم‌موی پنکک را روی دست‌تان به حالت چرخشی حرکت دهید و بعد آن را با کمی پنکک که یک درجه از کرم پودرتان تیره‌تر است آغشته کنید. با یک ضربه آرام اضافه پنکک را از روی برس قلم‌مو پاک کنید و بعد به آرامی روی نوک بینی‌تان با قلم‌مو به صورت ضربه‌ای پنکک بزنید، همچنین ناحیه زیر بینی ، چون با این کار بینی حالت کوتاه‌تری به خود می‌گیرد. بعد برس قلم‌مو را همینطور به آرامی اطراف سوراخ بینی و دو طرف قسمت پایینی بینی که نزدیک نوک دماغ است به صورت ضربه‌ای پنکک بزنید . با این تکنیک بینی‌تان را از قبل باریکتر کنید و به فرم دلخواه‌تان دست پیدا کنید .

برچسب ها : آرايش بيني بزرگ،آرايش بيني هاي گوشتي،آرایش انحراف بینی،آرایش انواع بینی،آرایش برای بینی های پهن،آرایش برای کوچک شدن بینی،آرایش بعد از جراحی بینی،آرایش بعد از عمل بینی،آرایش بینی استخوانی،آرایش بینی برای کوچک نشان دادن،آرایش بینی بزرگ،آرایش بینی بلند،آرایش بینی پهن،آرایش بینی دراز،آرایش بینی عقابی،آرایش بینی قوز دار،آرایش بینی کج،آرایش بینی کشیده،آرایش بینی گوشتی،آرایش بینی های استخوانی،آرایش بینی های بزرگ،آرایش روی بینی،آرایش صورت و بینی،آرایش کوچک بینی،آرایش گریم بینی،آموزش آرایش بینی،آموزش آرایش بینی بزرگ،ارایش برای بینی دراز،ارایش برای بینی کشیده،ارایش برای بینی گوشتی،ارایش برای بینی های بزرگ،ارایش بینی افتاده،ارایش بینی پهن،ارایش بینی عملی،ارایش بینی گرد،ارایش بینی های گوشتی،ارایش تصویری بینی،ارایش صورت با بینی بزرگ،ارایش صورت برای بینی های بزرگ،ارایش کوچک شدن بینی،ارایش کوچک کننده بینی،ارایش کوچک نشان دادن بینی،ارایش کوچک نشون دادن بینی،اموزش ارایش بینی،با آرایش بینی تان را کوچک کنید،بینی در آرایش،بینی کوچک با ارایش،چگونگی ارایش بینی،چگونه آرایش بینی،چگونه با آرایش بینی را کوچک کنیم؟،چگونه با آرایش بینی را کوچک نشان دهیم،چگونه با ارایش بینی کوچک داشته باشیم،چگونه بینی خود را با آرایش کوچک کنیم،چگونه بینی خود را با ارایش کوچک نشان دهیم،چگونه بینی را با ارایش کوچک کنیم،روش آرایش بینی،طرز آرایش بینی،طریقه آرایش بینی،طریقه آرایش بینی گوشتی،عکس ارایش بینی،كوچك نشان دادن بيني با آرايش،کلیپ آرایش بینی،کوچک شدن بینی با ارایش،کوچک کردن بینی با آرایش صحیح،کوچک کننده بینی با آرایش،کوچک نشان دادن بینی با آرایش،گریم بینی در آرایش،مدل آرایش برای بینی های بزرگ،مدل آرایش بینی،مدل آرایش بینی گوشتی،مدل ارایش بینی بزرگ،نحوه آرایش بینی،نحوه آرایش بینی پهن،نحوه آرایش بینی گوشتی،نحوه آرایش بینی های گوشتی،نحوه كوچك كردن بيني با آرايش

نظرات کاربران
1 دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت