ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

«کوچه بی نام» پا به نمایش خانگی گذاشت

نویسنده: علی باستانی

«کوچه بی نام» پا به نمایش خانگی گذاشت

 

کوچه بی نام,کوچه بی نام فیلم کامل,کوچه بی نام سینما,کوچه بی نام نقد,کوچه بی نام کامل,کوچه بی نام اپارات,کوچه بی نام فیلم,کوچه بی نام انلاین,کوچه بی نام تورنتو,کوچه بی نام مونترال,نمایش خانگی,نمایش خانگی سنتی,نمایش خانگی فیلمهای سینمایی,نمایش خانگی جدید,نمایش خانگی میعاد,نمایش خانگی طبقه حساس,نمایش خانگی ابله,نمایش خانگی فیلم استرداد,نمایش خانگی فیلم چ,نمایش خانگی,

 

نسخه نمایش خانگی فیلم «کوچه بی‌نام» ساخته هاتف علیمردانی وارد شبکه نمایش خانگی شد.
منصور لشکری قوچانی، تهیه‌کننده این فیلم در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی ایسنا با اعلام این خبر گفت: متاسفانه طی روزهای گذشته شاهد عرضه نسخه غیرقانونی این فیلم بودیم که تصمیم گرفتیم به سرعت نسخه اصلی را وارد شبکه نمایش خانگی کنیم و طی چهار روز با همراهی موسسه هنر اول، موفق به انجام این کار شدیم.وی ادامه داد: متاسفانه دست‌هایی برای ضربه زدن به سینما در کار است و این کار تنها برای سودجویی مالی انجام نمی‌شود.

این تهیه‌کننده از قول مساعد صداوسیما جهت پخش تیزرهای این فیلم خبر داد و گفت: قرار است به مردم گفته شود تا نسخه اصلی «کوچه بی‌نام» را تهیه کنند. خوشبختانه صداوسیما همراهی خوبی داشته و امیدوارم شهرداری هم پایِ کار بیاید و به تبلیغات محیطی فیلم‌ها کمک کند.

لشکری قوچانی این روزها در حال پیش‌تولید فیلم «قاتل اهلی» به کارگردانی مسعود کیمیایی است.

در «کوچه بی‌نام» که چندی پیش در سینماها اکران شد، بازیگرانی چون باران کوثری، فرهاد اصلانی، پانته‌آ بهرام، ستاره پسیانی و فرشته صدر عرفایی به ایفای نقش می‌پردازند.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت