ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

کنسول جدید نینتندو بالاخره معرفی شد

نویسنده: علی باستانی

%da%a9%d9%86%d8%b3%d9%88%d9%84-%d8%ac%d8%af%db%8c%d8%af-%d9%86%db%8c%d9%86%d8%aa%d9%86%d8%af%d9%88-%d8%a8%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%ae%d8%b1%d9%87-%d9%85%d8%b9%d8%b1%d9%81%db%8c-%d8%b4%d8%af

 

,کنسول جدید نینتندو,قیمت کنسول جدید نینتندو

 

پس از ماه‌ها شایعه و درز اطلاعات مختلف درباره‌ی کنسول ‌Nintendo NX، شرکت نینتندو رسما از کنسول جدید خود به اسم «سوییچ» (Switch) رونمایی کرده است. همانطور که شنیده بودیم، کنسول Nintendo Switch هیبریدی است و یک کنسول خانگی و دستی را همزمان در خود جای داده است.
در خانه، کنسول Nintendo Switch به داک مخصوص خود متصل می‌شود. این داک به تلویزیون وصل است و کاری می‌کند تا بازی را روی تلویزیون تجربه کنید. با بلند کردن کنسول Switch از روی داک، بدون هیچ وقفه‌ای بازی روی خود صفحه‌ی کنسول ادامه پیدا می‌کند و می‌توانید همان تجربه‌ی بازی را بیرون از خانه هم داشته باشید.

دسته‌های کنسول Switch در کنار آن قرار می‌گیرند. این دسته‌ها را می‌توان حتی جدا و از آن‌ها برای انجام بازی‌های دو نفره استفاده کرد. می‌توان در خانه دسته‌ها را در یک نگهدارنده قرار داد تا شبیه به دسته‌ی بازی شوند یا اینکه از یک دسته‌ی معمولی که جدا فروخته می‌شود استفاده کرد.

 نینتندو Switch؛ کنسولی که بیرون از خانه هم سرگرم‌تان می‌کند

بازی‌های Nintendo Switch‌ روی کارتریج عرضه می‌شوند. پردازنده‌ی این کنسول هم Nvidia Tegra است.

قرار است شرکت‌های مختلفی برای کنسول Switch بازی بسازند. برای مثال می‌توانیم در تریلر رونمایی از این کنسول ببینیم که بازی‌های NBA 2K و Skyrim روی این کنسول اجرا می‌شوند؛ بازی‌های خود نینتندو یعنی ماریو و زلدا هم که به جای خود.

برای اینکه تمام و کمال نحوه‌ی کارایی کنسول Nintendo Switch را ببینید، پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی معرفی این کنسول را تماشا کنید.

کنسول Nintendo Switch در ماه مارس سال آینده‌ی میلادی (اواخر اسفند تا اوایل فروردین) وارد بازار خواهد شد.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت