ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

کمال تبریزى «مارمولک ٢» را مى سازد

نویسنده: علی باستانی

کمال تبریزى «مارمولک ٢» را مى سازد

 

کمال تبریزى,مارمولک فیلم,مارمولک فیلم کامل,مارمولک خانگی,مارمولک دانلود,مارمولک به انگلیسی,مارمولک پرویز پرستویی,مارمولک چی میخوره,مارمولک کامل بدون سانسور,مارمولک در خواب,مارمولک بزرگ,فیلم مارمولک,فیلم مارمولک با زیرنویس انگلیسی,فیلم مارمولک بدون سانسور,فیلم مارمولک دانلود,فیلم مارمولک در یوتیوب,فیلم مارمولک اپارات,فیلم مارمولک youtube,فیلم مارمولک آنلاین,فیلم مارمولک بدون سانسور انلاین,فیلم مارمولک یوتیوب,

 

در حالی که پیش از این منوچهر محمدی تهیه کننده “مارمولک” شایعات مربوط به ساخت قسمت دوم فیلم را تکذیب کرده بود کمال تبریزى خبر از ساخت “مارمولک۲” داد.
کمال تبریزی در گفتگویی ویدیویی با تی وی پلاس در این باره گفت: فکر مى کنم وقت آن است بعد از مدت ها دوباره کارى با آقاى پرستویى انجام بدهم. الان با یک تهیه کننده خیلى خوب به یک ایده خیلى خوب رسیدیم و به این نتیجه رسیدیم شخصیت اول مرد آن را آقاى پرستویى مى تواند خیلى خوب، باورپذیر و متفاوت اجرا کند. این نقش تا به حال در کارنامه کارى ایشان نبوده. ایشان این روزها سرشان خیلى شلوغ است و مرتبا هم پیشنهاد دارند امیدوارم براى “مارمولک ٢” دوباره شرایط همکارى با آقاى پرستویى پیش بیاید.

این کارگردان در ادامه درباره روند ساخت فیلم “مارمولک٢” گفت: این روزها داریم روى طرح و ایده کار مى کنیم وقتى به نتیجه مطلوب برسیم اولین کار این است که با آقاى محمدى در میان خواهیم گذاشت و انشاالله به زودی کار را شروع خواهیم کرد.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت