ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

کشف عجیبی که به معادلات ریاضی کمک می‌کند

نویسنده: احمد اعجازی

کشف عجیبی که به معادلات ریاضی کمک می‌کند

معادلات ریاضی حل نشده,معادلات ریاضی مهندسی,معادلات ریاضی هفتم,معادلات ریاضی هشتم,معادلات ریاضی جالب,معادلات ریاضی اول دبیرستان,معادلات ریاضی در اکسل,معادلات ریاضی نظریه ریسمان,معادلات ریاضی,معادلات ریاضی,بازی های کامپیوتری 2016,بازی های کامپیوتری جدید,بازی های کامپیوتری 2016,بازی های کامپیوتری 2017,بازی های کامپیوتری,بازی های کامپیوتری 2014,بازی های کامپیوتری رایگان,بازی های کامپیوتری دخترانه,بازی های کامپیوتری 2013,بازی های کامپیوتری کم حجم,کشف عجیب در عربستان,کشف عجیب,کشف موجود عجیب در پارس جنوبی,کشف موجودات عجیب در ایران,کشف موجودات عجیب,کشف موجود عجیب,کشف های عجیب,کشف موجود عجیب در ژاپن,کشف موجود عجیب در دریاچه ارومیه,کشف موجود عجیب در ایران,
مطالعات اخیر نشان داده‌اند دانش آموزانی که بازی کامپیوتری انجام می‌دهند نمره بیشتری در امتحانات خود می‌گیرند.

به گزارش  باشگاه خبرنگاران ، دبیران استرالیایی در تلاش هستند که بازی‌های کامپیوتری را در طول درس‌های خود برای دانش‌آموزان خود به کار بگیرند.

طی مطالعات انجام شده در دانشگاه‌های استرالیا مشخص شده است که انجام دادن بازی‌های کامپیوتری به دانش‌آموزان کمک می‌کند که در درس‌هایی مثل ریاضی، علوم و مهارت خواندن نمره‌های بیشتری کسب کنند.

 

این مطالعه در دو گروه از دانش‌آموزان مورد مطالعه قرار گرفت، گروهی که بازی‌های کامپیوتری می‌کردند و گروهی که در شبکه های اجتماعی عضو بودند و وقت خود را با به اشتراک گذاشتن مطالب می‌گذراندند.

در نتیجه این مطالعه مشخص شد آن گروهی که بازی‌های کامپیوتری از جمله بازی‌های اکشن اول شخص می‌کردند به طور میانگین 20 نمره از میانگین کل کلاس بیشتر گرفته بودند.

 

اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون,انش آموزان

 

این در حالی است که افرادی که وقت خود را در صفحه‌های اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر گذرانده بودند، 20 نمره از میانگین کل کلاس کمتر نمره داشتند.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت