ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

کریستیانو رونالدو: امیدوارم بعد از فینال خنده برلب پرتغال باشد/ رویا هنوز ادامه دارد

نویسنده: احمد اعجازی

کریستیانو رونالدو: امیدوارم بعد از فینال خنده برلب پرتغال باشد/ رویا هنوز ادامه دارد

کریستیانو رونالدو,کریستیانو رونالدو و ایرینا شایک,کریستیانو رونالدو 2015,کریستیانو رونالدو2016,کریستیانو رونالدو جونیور,کریستیانو رونالدو و پسرش,پرتغال و بلژیک,پرتغال و بلغارستان,پرتغال و دیابت,پرتغال و لاغری,پرتغال و برزیل,پرتغال و آرژانتین,پرتغال و ایران,پرتغال و سوئد,پرتغال و غنا,پرتغال و ایتالیا,نتیجه بازی پرتغال بلغارستان,نتیجه بازی پرتغال بلژیک,نتیجه بازی پرتغال وبلغارستان,نتیجه بازی پرتغال وبلژیک,نتیجه بازی پرتغال و آمریکا,نتیجه بازی پرتغال و غنا,نتیجه بازی پرتغال و سوئد,نتیجه بازی پرتغال,نتیجه بازی پرتغال و آرژانتین,نتیجه بازی پرتغال و آلمان,تیم ولز,تیم فوتبال ولز,نتیجه بازی های یورو 2016,نتیجه بازی فینال یورو 2016,نتیجه بازیهای مقدماتی یورو 2016,نتیجه بازی های یورو 2012,نتیجه بازی های دیشب یورو 2016,

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 17 تیر 1395

مهاجم تیم ملی فوتبال پرتغال ابراز امیدواری کرد در پایان دیدار پایانی رقابتهای جام ملتهای اروپا اشک شوق از چشم‌هایشان سرازیر باشد و خنده شادی بر لبانشان نقش ببندد.

به گزارش مهر، تیم فوتبال پرتغال چهارشنبه شب در مرحله نیمه نهایی رقابتهای یورو ۲۰۱۶ با دو گل از سد ولز گذشت.

برای پرتغال در این دیدار «کریستیانو رونالدو» و «نانی» گلزنی کردند.

مهاجم تیم ملی فوتبال پرتغال در خصوص دیدار پایانی که با برنده دیدار فرانسه و آلمان برگزار خواهد شد، گفت: این رویایی است که از آغاز رقابتها در سر داشتیم. امیدوارم پس ار بازی پایانی خنده بر لبمان باشد و اشک شوق از گونه هایمان سرازیر شود. من همواره رویای بردن یک جام با پرتغال را در سر داشته ام. ما به انجام آن نزدیکیم و جام را خواهیم برد.

رونالدو تصریح کرد: با کار فراوان، فروتنی و روحیه فداکاری که من همواره در دوران بازیگری خود نشان داده ام، اینگونه موارد دست یافتنی هستند. می دانیم که راه درازی خواهد بود اما ما همچنان در تورنمنت حضور داریم. از آغاز تورنمنت به این باور رسیده ایم. لحظات مشکلی را پشت سر گذاشتیم  اما این چیزی است که من همیشه به آن اعتقاد داشته ام: بهتر است که شروع ضعیفی داشته باشید اما پایان مثبتی را تجربه کنید.

مهاجم تیم ملی پرتغال که پس از شکست مقابل یونان در فینال سال ۲۰۰۴ هنوز طعم حضور در  مرحله پایانی را نچشیده است، ادامه داد: بازیکنان شایسته این پیروزی هستند. تمام تیم پزشکی پرتغال نیز. آنها در خصوص سلامتی بازیکنان به کار فوق العاده ای دست زده اند. البته ما هنوز هیچ چیز نبرده ایم  و رویا هنوز ادامه دارد.

برچسب ها : پرتغال و آرژانتین،پرتغال و ایتالیا،پرتغال و ایران،پرتغال و برزیل،پرتغال و بلژیک،پرتغال و بلغارستان،پرتغال و دیابت،پرتغال و سوئد،پرتغال و غنا،پرتغال و لاغری،تیم فوتبال ولز،تیم ولز،کریستیانو رونالدو،کریستیانو رونالدو 2015،کریستیانو رونالدو جونیور،کریستیانو رونالدو و ایرینا شایک،کریستیانو رونالدو و پسرش،کریستیانو رونالدو: امیدوارم بعد از فینال خنده برلب پرتغال باشد/ رویا هنوز ادامه دارد،کریستیانو رونالدو2016،نتیجه بازی پرتغال،نتیجه بازی پرتغال بلژیک،نتیجه بازی پرتغال بلغارستان،نتیجه بازی پرتغال و آرژانتین،نتیجه بازی پرتغال و آلمان،نتیجه بازی پرتغال و آمریکا،نتیجه بازی پرتغال و سوئد،نتیجه بازی پرتغال و غنا،نتیجه بازی پرتغال و ولز،نتیجه بازی پرتغال وبلژیک،نتیجه بازی پرتغال وبلغارستان،نتیجه بازی فینال یورو 2016،نتیجه بازی های دیشب یورو 2016،نتیجه بازی های یورو 2012،نتیجه بازی های یورو 2016،نتیجه بازیهای مقدماتی یورو 2016

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت