ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

کتانی های لوکس برای پولدارها +قیمت ها و توضیحات

نویسنده: احمد اعجازی

کتانی های لوکس برای پولدارها + تصاویر

کتانی های گران قیمت,کتونی های گران قیمت,

در این مطلب کفش کتانی هایی را به شما معرفی می کنیم که پولدارها و سلبریتی ها حاضرند برای بدست آوردن آنها ارقام عجیب و غریبی را بپردازند.

 

کتانی های لوکس و گرانقیمت برای سلبریتی ها

در این مطلب کفش کتانی هایی را به شما معرفی می کنیم که پولدارها و سلبریتی ها حاضرند برای بدست آوردن آنها ارقام عجیب و غریبی را بپردازند.

در دنیای امروزی بسیاری از افراد مخصوصآ قشر جوان تمایل بیشتری به مدگرایی و خاص بودن پیدا کرده اند چنانچه برخی از این افراد هزینه های گزافی را برای پوشاک خود صرف می کنند.
برای بسیاری از افراد که کاربرد پذیری و اولویت در زندگی آنها اهمیت دارد، کفش وسیله ای است که برای محافظت از پا در مقابل گرما و سرما و جلوگیری از آسیب رسیدن به پا مورد استفاده قرار می گیرد.
اما اگر بخواهیم راجع به این دسته از افراد صحبت کنیم خبری از محصولات لوکس و سرگرمی و این دست مسائل نخواهد بود، زیرا در دنیای دیگر که دنیای لوکس سلبریتی ها و پولدارها است در بسیاری مواقع اقدامات سنجیده و خرج حساب شده خیلی جایی ندارد و این مساله قضیه را جذاب می کند.در حالی که کمپانی های کفش ساز بسیاری در دنیا وجود دارد که با کمتر از یکصد دلار کفشی به شما عرضه می کند که براحتی یک یا دوسال جواب می دهد و بسیاری از آنها با وجود ارزان بودن همچنان زیبا و مد روز هستند، افراد بسیاری نیز وجود دارند که چندین هزار دلار و در برخی مواقع صدها هزار دلار برای کفش خود هزینه می کنند. در اینجا کتانی هایی را به شما معرفی می کنیم که پولدارها و سلبریتی ها حاضرند برای بدست آوردن آنها ارقام عجیب و غریبی را بپردازند.
کتانی پارانورمن فوم پوزیت برند نایکی« Nike Paranorman Foamposite»

قیمت 3000 دلار(حدود یازده میلیون تومان)

کتانی های لوکس برای پولدارها + تصاویر

این کتانی ها در سال 2012 و به همراه فیلم انیمیشن ترسناک پارانورمن «ParaNorman» توسط کمپانی نایکی به بازار عرضه شد. از این کتانی های زیبا تنها 800 نسخه تولید شده است و از جزئیات آن می توان به تصاویر گرافیکی مرتبط با این انیمیشن و درخشیدن در تاریکی اشاره کرد. تنها راه دستیابی به این کتانی ها در زمان عرضه از طریق توئیتر و برنده شدن در مسابقه توئیتری این فیلم بوده است. امروزه این کفش‎ها را فقط می توان در وب سایت«eBay»با قیمتی حدود سه هزار دلار تهیه کرد.
کتانی دانک پاریس برند نایکی « Nike Dunk Paris Edition»

قیمت 3500 دلار (حدود سیزده میلیون تومان)

کتانی های لوکس برای پولدارها + تصاویر

تولید این کتانی ها به سال 2003 بازمی گردد و تنها 200 نمونه از این کتانی ها تولید شده است. هر کدا از این کتانی ها کاملا منحصربفرد است و تمامی آنها با الهام از آثار نقاش اکسپرسیونیست فرانسوی برنارد بافت طراحی شده است. یک جفت از این کتانی ها در سایت« eBay»به مبلغ پانزده هزار دلار قیمت‎گذاری شده بود که البته مشخص نیست که آیا کسی این مبلغ را برای یک جفت کتانی پرداخت کرده است یا خیر. اگر بتوانید نسخه ای از این کتانی را پیدا کنید بالاترین قیمت 3500 دلار خواهد بود.
کتانی ایر جردن رترو 2 برند نایکی« Air Jordan Retro II»نسخه« The Way I Am»

قیمت 3500 دلار (حدود سیزده میلیون تومان)

کتانی های لوکس برای پولدارها + تصاویر

اِسلیم شِیدی یا همان اِمینم خواننده مطرح موسیقی هیپ هاپ به کتانی های نایکی بویژه نسخه ایر جوردن علاقه بسیاری دارد. او همیشه گفته است که با مدل های مختلف کتانی های ایر جردن بزرگ شده است، به همین مناسبت در سال 2008 با همکاری نایکی این نسخه ویژه از ایر جردن را تولید کرد که بخش هایی از ترانه معروف او« The Way I Am»بر روی آنها نقش بسته است. تنها 313 نمونه از این کتانی ها تولید شده است که این رقم اشاره ظریفی به پیش شماره زادگاه امینم یعنی شهر دیترویت دارد. این کتانی ها خیلی نایاب نیست اما باید برای خرید آن 3500 دلار بپردازید.
کتانی ای ساق بلند کریستال برند کریستین لوبوتان« Christian Louboutin Crystal»

قیمت 4000 تا 5000 هزار دلار (چهارده تا هجده میلیون تومان)

کتانی های لوکس برای پولدارها + تصاویر

کریستین لوبوتان طراح کفش فرانسوی سال هاست که جذاب ترین و لوکس ترین کفش های مردانه و زنانه را تولید می کند. با اینکه این برند بیشتر به دلیل کفش های مجلسی پاشنه بلند خود شناخته می شود، اما عرضه کتانی لوکس از این برند نیز اتفاق عجیبی نیست. لوکس بودن بیش از حد برگ برنده این برند فرانسوی است. کتانی های زیبای این برند با کریستال های سوارووسکی پوشیده شده است که آنها را بیشتر به یک اثر هنری نزدیک کرده است.
کتانی کروم هارتس ژئو برند ریک اُونز« Rick Owens Chrome Hearts Geo »

قیمت 5000 دلار (حدود هجده میلیون تومان)

کتانی های لوکس برای پولدارها + تصاویر

ریک اونز طراح لباس و کفش آمریکایی بیش از بیست سال است که بهترین و خاص ترین ها را در دنیای مد و لباس و بویژه دنیای کتانی طراحی و تولید می کند. در حالی که نسخه‎های معمولی این کتانی ها 1000 تا 3000 دلار به فروش می رسد، این کتانی ویژه با همکاری برند« Chrome Hearts»که بروزرسانی همان کتانی ها است و صد البته لوکس تر است 5000 دلار قیمت گذاری شده است.
کتانی ایر جردن 5 رترو نسخه« T23 Tokyo»

قیمت 5000 دلار (حدود هجده میلیون تومان)

کتانی های لوکس برای پولدارها + تصاویر

این کتانی های زیبای زرد و مشکی به مناسبت مسابقات بسکتبال توکیو 23 در سال 2011 طراحی و تولید شده است. این کتانی ها به شدت مورد علاقه مجموعه‎داران غربی است زیرا تعداد بسیار محدودی از آنها بیرون از ژاپن یافت می شود. هیچ نمونه ای از این کفش تقریبا برای فروش یافت نمی شود اگر هم بتوانید مدلی را پیدا کنید احتمالا اندازه پای شما نخواهد بود.
کتانی های دانکس برند نایکی« Gold Nike Dunks»

قیمت 6000 دلار (حدود بیست و دو میلیون دلار)

 کتانی های لوکس برای پولدارها + تصاویر

سال 2015 مصادف است با سی امین سالگرد تولید کتانی های دانکس برند نایکی. این کتانی یکی از نمادین ترین کتانی های برند نایکی است. به همین مناسبت هنرمند خلاق کِنت کورتنی «Kenneth Courtney» پنج جفت از این کتانی ها را در طلای 24 عیار فرو کرده است. همه این پنج جفت سایز 44 بوده و بسیار نایاب هستند. 6000 هزار دلار قیمت چند سال پیش این کتانی است و حتما این روزها قیمت بیش از اینها خواهد بود.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت