ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

کبابِ بچه پولدارها در ویلای لواسون!

نویسنده: علی باستانی

%da%a9%d8%a8%d8%a7%d8%a8%d9%90-%d8%a8%da%86%d9%87-%d9%be%d9%88%d9%84%d8%af%d8%a7%d8%b1%d9%87%d8%a7-%d8%af%d8%b1-%d9%88%db%8c%d9%84%d8%a7%db%8c-%d9%84%d9%88%d8%a7%d8%b3%d9%88%d9%86

 

,کباب سید لواسان,کبابی لواسان,مارتا استوارت,سرگذشت مارتا استوارت,سایت مارتا استوارت,آشپزی مارتا استوارت,کیک مارتا استوارت,کیک شکلاتی مارتا استوارت,کاردستی مارتا استوارت,کتاب مارتا استوارت,عکس مارتا استوارت,کاردستی های مارتا استوارت,کتاب آشپزی مارتا استوارت,آشپزی با مارتا استوارت,دانلود کتاب آشپزی مارتا استوارت,کیک شکلاتی به روش مارتا استوارت,کیک شکلاتی به شیوه مارتا استوارت,طرز تهیه کیک مارتا استوارت,طرز تهیه کیک شکلاتی به شیوه مارتا استوارت,طرز تهیه ی کیک شکلاتی مارتا استوارت

 

کباب بره با لیمو و سیر از مجموعه دستورغذایی های مارتا استوارت است که سایت ما طرز تهیه آن را برای شما آماده کرده است. لیمو ها در هنگام پخت کاراملی و شیرین می شوند، هنگام خوردن کباب ها آب لیمو ها را روی آن ها بچکانید تا مزه دار شوند.
مواد لازم:
  •     گوشت گوسفندی ۷۰۰ گرم
  •     لیمو ۲ عدد
  •     روغن زیتون  ۱/۴ پیمانه
  •     آبلیمو  ۲ قاشق غذاخوری
  •     سیر ۴ حبه
  •     نمک  به میزان لازم
  •     فلفل سیاه  به میزان لازم
  •     جعفری  به میزان لازم
طرز تهیه:
1- ۴ عدد سیخ برداشته و در هر کدام ۵ تکه گوشت و ۲ قاچ لیمو به سیخ بکشید. سیخ ها را در ظرفی قرار دهید.
2- در کاسه ای کوچک، روغن زیتون، آب لیمو و سیر را با هم ترکیب کنید. ترکیب را روی سیخ ها بریزید و همه جای کباب ها را به مواد آغشته کنید. اجازه دهید تا حداقل برای ۵ دقیقه و یا تا یک شب در یخچال استراحت کنند. بر روی آن ها نمک و فلفل بپاشید.
3-ماهیتابه (ای که سیخ ها در آن جای بگیرند) را روی حرارت بالا گرم کنید. آن را کمی چرب کنید. سیخ ها را در ماهیتابه گذاشته و درب آن را ببندید. سیخ ها را هرازگاهی بچرخانید و کباب ها را برای بین ۲ تا ۵ دقیقه از هر طرف بپزید (با توجه به میزان پختگی مد نظرتان). برای پخت می توانید از دستگاه گریل هم استفاده کنید.
4- کباب ها را با سس دیپ پنیر فتا و جعفری میل کنید.
نکاتی در رابطه با تهیه ی کباب بره با لیمو وسیر:

1- از گوشت راسته بره استفاده کنید. آن را به شکل ۲۰ مکعب مساوی (هر کدام حدود دو ونیم سانتی متر) خرد کنید.

2- هر لیمو را ۴ قاچ کنید.
3- به روغن زیتون اضافی برای پختن نیاز دارید.
4- سیرها را ریز خرد کنید.
5- می توانید کباب ها را با سس دیپ پنیر فتا میل کنید.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت