ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

کاهش چهار درجه ای دمای هوای تهران در 72 ساعت آینده

نویسنده: احمد اعجازی

کاهش چهار درجه ای دمای هوای تهران در 72 ساعت آینده

,دمای هوای تهران,دمای هوای تهران در شهریور ماه,دمای هوای تهران به سانتیگراد,دمای هوای تهران,دمای هوای تهران در هفته گذشته,دمای هوای تهران در حال حاضر,دمای هوای تهران در 24 ساعت آینده,دمای هوای تهران الان,دمای هوای تهران در روزهای گذشته,دمای هوای تهران در تابستان,دمای هوای تهران هم اکنون,دمای هوای تهران اکنون,دمای هوای تهران امروز و فردا,دمای هوای تهران در یک هفته گذشته,جدول دمای هوای تهران در هفته گذشته,دمای هوای تهران هفته گذشته,نمودار دمای هوای تهران در هفته گذشته,دمای هوای تهران در هفته ی گذشته,دمای هوای شهر تهران در هفته گذشته,دمای هوای تهران حال حاضر,دمای هوا تهران الان,دمای هوای تهران در سه روز گذشته,دمای هوای تهران در روز گذشته,دمای هوای تهران در چند روز گذشته,متوسط دمای هوای تهران در تابستان

تاریخ انتشار : سه شنبه, 06 مهر 1395

اداره کل هواشناسی استان تهران با پیش بینی کاهش محسوس دما و وزش باد شدید طی 72 ساعت آینده در سطح استان، اعلام کرد: دمای هوای تهران نیز دراین مدت چهار درجه کاهش می یابد.

به گزارش ایرنا از اداره کل هواشناسی استان تهران، آسمان استان در سه روز آینده صاف تا کمی ابری و گاهی همراه با وزش باد پیش بینی شده است.

 

براساس این گزارش، در پاره ای نقاط به ویژه بخش های جنوبی و غربی استان تهران از اواخر وقت چهارشنبه و طی روز پنجشنبه شاهد وزش باد شدید و احتمال گرد و خاک خواهیم بود.

 

اداره کل هواشناسی استان تهران، کمینه و بیشنیه دمای شهر تهران را در روز سه شنبه (18 و 32)، چهارشنبه (20 و 32) و پنجشنبه (16 و 28) درجه سانتیگراد پیش بینی کرده است.

 

برهمین اساس، ورامین و فیروزکوه با 33 و 3 درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و خنک ترین مناطق استان تهران در 24 ساعت گذشته بوده اند.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت