ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

کاهش وزن با این دانه های شگفت انگیز

نویسنده: احمد اعجازی

کاهش وزن با این دانه های شگفت انگیز

,کاهش وزن,کاهش وزن سریع,کاهش وزن با ورزش,کاهش وزن ناگهانی,کاهش وزن در بارداری,کاهش وزن در دوران شیردهی,کاهش وزن در ماه رمضان,کاهش وزن سریع با ورزش,کاهش وزن با بدنسازی,کاهش وزن در یک هفته,کاهش وزن سریع در یک ماه,کاهش وزن سریع در یک هفته,کاهش وزن سریع با تردمیل,کاهش وزن سریع بعد از زایمان,کاهش وزن سریع با قرص,کاهش وزن سریع و کبد چرب,کاهش وزن سریع با رژیم,کاهش وزن سریع در ماه رمضان,کاهش وزن با ورزش بدنسازی,کاهش وزن با ورزش و رژیم,کاهش وزن با ورزش دو,کاهش وزن با ورزش و تغذیه,کاهش وزن با ورزش در خانه,کاهش وزن با ورزش هوازی,کاهش وزن با ورزش در یک ماه,کاهش وزن با ورزش پیلاتس,کاهش وزن با ورزش زومبا,کاهش وزن ناگهانی نشانه چیست,کاهش وزن ناگهانی در بارداری,علت کاهش وزن ناگهانی کودکان,کاهش وزن ناگهانی,علت کاهش وزن ناگهانی,دلیل کاهش وزن ناگهانی,علت کاهش وزن ناگهانی چیست,کاهش ناگهانی وزن بدن,عوارض کاهش وزن ناگهانی,کاهش وزن در دوران بارداری,کاهش وزن در اوایل بارداری,راههای کاهش وزن در بارداری,دلایل کاهش وزن در بارداری,کاهش وزن در زمان بارداری,خطرات کاهش وزن در بارداری,چگونگی کاهش وزن در بارداری,کاهش وزن در دوره بارداری,کاهش وزن در ابتدای بارداری,کاهش وزن در دوران شیردهی,کاهش وزن در زمان شیردهی,راههای کاهش وزن در دوران شیردهی,رژیم کاهش وزن در دوران شیردهی,روشهای کاهش وزن در دوران شیردهی,علت کاهش وزن در دوران شیردهی,چگونگی کاهش وزن در دوران شیردهی,کاهش وزن دوران شیردهی,جلوگیری از کاهش وزن در دوران شیردهی,کاهش وزن در ماه رمضان,راههای کاهش وزن در ماه رمضان,روش کاهش وزن در ماه رمضان,چگونگی کاهش وزن در ماه رمضان,راه کاهش وزن در ماه رمضان,کاهش وزن ماه رمضان,جلوگیری از کاهش وزن در ماه رمضان,برنامه غذایی کاهش وزن در ماه رمضان,کاهش وزن سریع با رژیم و ورزش,کاهش وزن با بدنسازی,کاهش وزن با تمرینات بدنسازی,برنامه کاهش وزن با بدنسازی,برنامه غذایی کاهش وزن با بدنسازی,کاهش وزن در یک هفته,کاهش سریع وزن در یک هفته,4کیلو کاهش وزن در یک هفته,بیشترین کاهش وزن در یک هفته,5کیلو کاهش وزن در یک هفته,رژیم کاهش وزن در یک هفته,روشهای کاهش وزن در یک هفته,کاهش وزن در عرض یک هفته,روش کاهش وزن در یک هفته,فیبرهای غذایی,فیبرهای غذایی چیست,فیبرهای غذایی محلول,فیبرهای غذایی کدامند,فیبرهای غذایی,انواع فیبرهای غذایی,بهترین فیبرهای غذایی,منبع فیبرهای غذایی,نقش فیبرهای غذایی,ترکیبات فیبرهای غذایی,فیبرهای نوری,فیبرهای نوری نسل سوم,فیبرهای نوری پلیمری,فیبرهای نوری تک حالته,فیبرهای نوری,انواع فیبرهای نوری,پاشندگی در فیبرهای نوری,نسل جدید فیبرهای نوری,نحوه اتصال فیبرهای نوری,تفاوت فیبرهای نوری,فیبرهای محلول در آب,فیبرهای محلول در اب,فیبرهای گیاهی محلول در آب,فیبرهای محلول,فیبرهای محلول,فیبرهای محلول ونامحلول,فیبرهای محلول کدامند,فیبرهای غیر محلول,انواع فیبرهای محلول و نامحلول,فیبرهای گیاهی,فیبرهای گیاهی چیست,فیبرهای گیاهی,انواع فیبرهای گیاهی,فیبرهای رژیمی,انواع فیبرهای رژیمی,فیبرهای رحمی,فیبرهای عضلانی,فیبرهای عضلانی سریع,فیبرهای عضلانی قلب,فیبرهای عضلانی,انواع فیبرهای عضلانی,پاره شدن فیبرهای عضلانی,پارگی فیبرهای عضلانی,درمان پارگی فیبرهای عضلانی,فیبرها کدامند,فیبرها کدامند

داروهای گیاهی برای کاهش وزن

 

زمانی که صحبت از لاغری به میان می آید بحث دانه ها نیز پررنگ تر می شود. چون این دانه های کوچک حاوی خواصی هستند که نمی توان از آن چشم پوشی کرد. با ما همراه باشید تا با ۴ دانه و بذر مفید برای کاهش وزن بیشتر آشنایتان کنیم.
ما همیشه گفته ایم که رژیم یا ماده غذایی معجزه گری برای کاهش وزن وجود ندارد. لاغر شدن و رسیدن به تناسب اندام نیاز به تلاش و به ویژه برنامه غذایی خاص و سالمی دارد که نه تنها باعث چربی سوزی بشود بلکه سلامتی را نیز ارتقا دهد. فیبرهای غذایی جزو ضروریات کاهش وزن محسوب می شوند و به همین دلیل امروزه زمانی که صحبت از لاغری به میان می آید بحث دانه ها نیز پررنگ تر می شود. چون این دانه های کوچک حاوی خواصی هستند که نمی توان از آن چشم پوشی کرد. با ما همراه باشید تا با 4 دانه و بذر مفید برای کاهش وزن بیشتر آشنایتان کنیم.
دانه دانه لاغری
همانطور که گفته شد فیبرها برای کاهش وزن در اوج سلامتی بدن لازم و ضروری هستند. این ترکیبات مغذی به کنترل عملکرد دستگاه گوارش و دفع مواد زائد از بدن کمک می کنند. به طور مثال باید بدانید که داشتن رژیمی سرشار از فیبر برای مقابله با دیابت موثر است. البته خواص فیبرها به همین جا ختم نمی شود. فیبرها باعث کاهش خطر بیماری های قلبی می شوند و برای حفظ و کنترل کلسترول خون مفید هستند. یادتان باشد که دانه ها سرشار از فیبر هستند، انرژی و باکتری های خوبی به بدن می رسانند که به تقویت فلور روده کمک می کنند. آیا کسی را می شناسید که تخمه آفتابگردان و تخمه کدو دوست نداشته باشد؟ این دانه ها بسیار خوشمزه هستند و میان وعده های خوبی محسوب می شوند. زمانی که تصمیم به لاغری گرفته اید بدانید که این دانه ها و تخمه ها همیار رژیمتان هستند و به چربی سوزی، ایجاد احساس سیری و افزایش سوخت و ساز بدن کمک می کنند. توصیه می کنیم این دانه ها را به سالادها، میلک شیک و غیره اضافه کنید و از خواص آن ها بهره ببرید.
تخم شربتی
حتماً در خصوص فواید و خواص تخم شربتی زیاد شنیده اید. این دانه های کوچک سرشار از فیبرهای محلول و غیرمحلول در آب هستند. اگر به طور مرتب از این دانه ها مصرف کنید تأثیر زیادی در افزایش سوخت و ساز بدن و کاهش تدریجی وزن دارد. یادتان باشد تخم شربتی تأثیر زیادی در گردش خون دارد چون حاوی درصد زیادی اسیدهای چرب امگا 3 و امگا 6 می باشد. این اسیدهای چرب به کاهش کلسترول بد و تری گلیسیرید و همچنین افزایش کلسترول خوب کمک زیادی می کنند. اگر می خواهید از خواص لاغرکنندگی تخم شربتی بهره ببرید لازم است که اول سری به عطاری ها یا سوپرمارکت محله تان بزنید و این دانه های ریز را تهیه کنید. کافی است روزانه دو تا سه قاشق چایخوری تخم شربتی را به سالادها، ماست، میلک شیک اضافه کنید و یا اینکه از آن شربت تهیه کنید. البته حتماً حواستان به شیرینی آن باشد چون قرار است با این دانه ها لاغر شوید. می توانید از شیرین کننده های طبیعی فاقد کالری مانند عصاره گیاه استویا استفاده کنید.

روشهای کاهش وزن,بهترین رژیم غذایی برای کاهش وزن

مصرف تخم شربتی، تأثیر زیادی در افزایش سوخت و ساز بدن و کاهش تدریجی وزن دارد

 

تخم کتان
در همین بخش خودمان نیز بارها در خصوص خواص تخم یا بذر کتان نوشته ایم. بی دلیل نیست که تخم کتان روز به روز شهرت بیشتری در بین مردم پیدا می کند. این دانه های کوچک حاوی میزان زیادی فیبر بوده و بهترین منبع گیاهی شناخته شده اسیدهای چرب امگا 3 محسوب می شوند. علاوه بر این تخم کتان سرشار از میزان زیادی استروژن بوده و به طور خلاصه دانه های شگفت انگیزی هستند. نتایج پژوهش ها نشان می دهد که با مصرف تخم کتان، فیبر بیشتری در مقایسه با مصرف غلات وارد بدن می شود. این دانه ها برای مقابله با یبوست و کاهش میزان کلسترول خون موثر عمل می کنند و در مقایسه با ماهی نیز امگا 3 بیشتری به بدن می رسانند. این بذرهای پرخاصیت نیز در عطاری ها به فروش می رسند. می توانید این دانه ها را در ماست، سالاد، میلک شیک و غیره ریخته و مصرف کنید. مطمئن باشید از طعم آن نیز خوشتان می آید.

کاهش وزن،کاهش وزن سریع،راههای کاهش وزن

تخم کتان حاوی میزان زیادی فیبر بوده و در کاهش وزن تاثیر بسزایی دارد

 

دانه خردل
دانه خردل طعم خوبی دارد و شما می توانید برای خوشمزه تر کردن ماهی، گوشت و سالادها از آن استفاده کنید. دانه خردل مکمل طبیعی امگا 3، کلسیم، فیبر، آهن، منیزیم، فسفر، پروتئین، سلنیوم و زینک است. این دانه های کوچک برای بهبود هضم غذا مفید هستند چون ترکیباتی دارند که باعث ترشح شیره معده می شود. توصیه می کنیم در آشپزی و تهیه غذاهایتان از این دانه ها غافل نشوید. از آن ها برای سالادها و غذاهایی مانند ماهی، بوقلمون یا مرغ و همچنین گوشت کم چرب استفاده کرده و از خواص لاغری آن ها بهره ببرید.

کاهش وزن،کاهش وزن سریع،راههای کاهش وزن

دانه های خردل برای بهبود هضم غذا مفید هستند و باعث کاهش وزن می شوند
تخمه آفتابگردان
همه تخمه آفتابگردان را دوست دارد و به نوعی پای ثابت تماشای فیلم و فوتبال است. البته توصیه می کنیم از انواع خام (بدون نمک) آن ها استفاده کنید. چون نمک موجود در آن ها نه تنها تأثیری در کاهش وزن ندارند بلکه برعکس باعث تجمع آب در بافت ها شده و به کلیه ها آسیب می زند. اما در خصوص تأثیر آن ها روی کاهش وزن باید بگوییم که این دانه ها باعث ایجاد احساس سیری می کنند، در افزایش سوخت و ساز بدن نقش دارند و سرشار از اسید اولئیک، لینولئیک، پالمیتیک، استئاریک، آراشیدیک و لسیتین هستند. ترکیبات مذکور به کاهش میزان چربی بد خون و افزایش چربی خون خوب کمک می کنند. تخمه آفتابگردان به عملکرد خوب کبد نیز کمک می کند. فیبرهای موجود در این دانه ها به ویژه باعث کاهش جذب کلسترول در روده ها شده و اجازه نمی دهد چربی ها در بدن تجمع کنند. اما حواستان باشد که نباید روزانه بیش از یک مشت کوچک یا دو قاشق غذاخوری از این دانه ها استفاده کنید. چون بیش از این میزان باعث افزایش دریافت کالری می شود. بنابراین لازم است که حد تعادل را رعایت کنید. می توانید تخمه را به عنوان میان وعده میل کنید.

کاهش وزن،کاهش وزن سریع،راههای کاهش وزن

تخمه آفتابگردان باعث ایجاد احساس سیری می شود در افزایش سوخت و ساز بدن نقش دارد

برچسب ها : 4کیلو کاهش وزن در یک هفته،5کیلو کاهش وزن در یک هفته،انواع فیبرهای رژیمی،انواع فیبرهای عضلانی،انواع فیبرهای غذایی،انواع فیبرهای گیاهی،انواع فیبرهای محلول و نامحلول،انواع فیبرهای نوری،برنامه غذایی کاهش وزن با بدنسازی،برنامه غذایی کاهش وزن در ماه رمضان،برنامه کاهش وزن با بدنسازی،بهترین فیبرهای غذایی،بیشترین کاهش وزن در یک هفته،پارگی فیبرهای عضلانی،پاره شدن فیبرهای عضلانی،پاشندگی در فیبرهای نوری،ترکیبات فیبرهای غذایی،تفاوت فیبرهای نوری،جلوگیری از کاهش وزن در دوران شیردهی،جلوگیری از کاهش وزن در ماه رمضان،چگونگی کاهش وزن در بارداری،چگونگی کاهش وزن در دوران شیردهی،چگونگی کاهش وزن در ماه رمضان،خطرات کاهش وزن در بارداری،درمان پارگی فیبرهای عضلانی،دلایل کاهش وزن در بارداری،دلیل کاهش وزن ناگهانی،راه کاهش وزن در ماه رمضان،راههای کاهش وزن در بارداری،راههای کاهش وزن در دوران شیردهی،راههای کاهش وزن در ماه رمضان،رژیم کاهش وزن در دوران شیردهی،رژیم کاهش وزن در یک هفته،روش کاهش وزن در ماه رمضان،روش کاهش وزن در یک هفته،روشهای کاهش وزن در دوران شیردهی،روشهای کاهش وزن در یک هفته،علت کاهش وزن در دوران شیردهی،علت کاهش وزن ناگهانی،علت کاهش وزن ناگهانی چیست،علت کاهش وزن ناگهانی کودکان،عوارض کاهش وزن ناگهانی،فيبرها كدامند،فيبرهاي عضلاني،فيبرهاي غذايي،فيبرهاي گياهي،فيبرهاي محلول،فيبرهاي محلول در اب،فيبرهاي نوري،فیبرها کدامند،فیبرهای رحمی،فیبرهای رژیمی،فیبرهای عضلانی،فیبرهای عضلانی سریع،فیبرهای عضلانی قلب،فیبرهای غذایی،فیبرهای غذایی چیست،فیبرهای غذایی کدامند،فیبرهای غذایی محلول،فیبرهای غیر محلول،فیبرهای گیاهی،فیبرهای گیاهی چیست،فیبرهای گیاهی محلول در آب،فیبرهای محلول،فیبرهای محلول در آب،فیبرهای محلول کدامند،فیبرهای محلول ونامحلول،فیبرهای نوری،فیبرهای نوری پلیمری،فیبرهای نوری تک حالته،فیبرهای نوری نسل سوم،كاهش سريع وزن در يك هفته،كاهش وزن با بدنسازي،كاهش وزن در دوران شيردهي،كاهش وزن در ماه رمضان،كاهش وزن در يك هفته،كاهش وزن ناگهاني،کاهش ناگهانی وزن بدن،کاهش وزن،کاهش وزن با بدنسازی،کاهش وزن با تمرینات بدنسازی،کاهش وزن با ورزش،کاهش وزن با ورزش بدنسازی،کاهش وزن با ورزش پیلاتس،کاهش وزن با ورزش در خانه،کاهش وزن با ورزش در یک ماه،کاهش وزن با ورزش دو،کاهش وزن با ورزش زومبا،کاهش وزن با ورزش هوازی،کاهش وزن با ورزش و تغذیه،کاهش وزن با ورزش و رژیم،کاهش وزن در ابتدای بارداری،کاهش وزن در اوایل بارداری،کاهش وزن در بارداری،کاهش وزن در دوران بارداری،کاهش وزن در دوران شیردهی،کاهش وزن در دوره بارداری،کاهش وزن در زمان بارداری،کاهش وزن در زمان شیردهی،کاهش وزن در عرض یک هفته،کاهش وزن در ماه رمضان،کاهش وزن در یک هفته،کاهش وزن دوران شیردهی،کاهش وزن سریع،کاهش وزن سریع با تردمیل،کاهش وزن سریع با رژیم،کاهش وزن سریع با رژیم و ورزش،کاهش وزن سریع با قرص،کاهش وزن سریع با ورزش،کاهش وزن سریع بعد از زایمان،کاهش وزن سریع در ماه رمضان،کاهش وزن سریع در یک ماه،کاهش وزن سریع در یک هفته،کاهش وزن سریع و کبد چرب،کاهش وزن ماه رمضان،کاهش وزن ناگهانی،کاهش وزن ناگهانی در بارداری،کاهش وزن ناگهانی نشانه چیست،منبع فیبرهای غذایی،نحوه اتصال فیبرهای نوری،نسل جدید فیبرهای نوری،نقش فیبرهای غذایی

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت