ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

کاخ سفید: بشار اسد مشروعیت ندارد

نویسنده: علی باستانی

کاخ سفید بشار اسد مشروعیت ندارد

 

کاخ سفید,کاخ سفید نوروز,کاخ سفید سعدآباد,کاخ سفید رشت,کاخ سفید ایران,کاخ سفید ترکیه,کاخ سفید تهران,کاخ سفید اردوغان,کاخ سفید در امریکا,کاخ سفید ایران رشت,بشار اسد,بشار اسد سفیانی,بشار اسد شیعه,بشار اسد در ایران,بشار اسد هری,بشار اسد سقوط,بشار اسد و خانواده,بشار اسد قاتل,بشار اسد ایران,بشار اسد علوی,مشروعیت,مشروعیت چیست,مشروعیت ولایت فقیه,مشروعیت جهت معامله,مشروعیت نظام سیاسی,مشروعیت اسرائیل,مشروعیت و مقبولیت,مشروعیت در اسلام,مشروعیت حکومت,مشروعیت انتخابات,

 

سخنگوی کاخ سفید در کنفرانس خبری خود ادعا کرد: بشار اسد مشروعیت خود را برای حکومت بر سوریه از دست داده است.

ارنست در واکنش به سخنان بشار اسد در پارلمان سوریه با بیان این که اظهارات وی نشان دهنده تغییر در مواضع و تغییر در افکار وی نیست ادعا کرد: اسد مشروعیت خود را برای حکومت بر سوریه از دست داده است. اسد به ارتش خود دستور بمباران با بمب های بشکه ای را ضد غیرنظامیان بیگناه می دهد.

رژیم اسد اقدام به جلوگیری از انتقال کمک های بشردوستانه برای صدها هزار نفر از سوری های آسیب دیده کرده است. این موضوع سبب شده است که وی نتواند به لفاظی های خود درباره متحد کردن کشورش عمل کند. این موضوع نمی تواند روی دهد.

وی در ادامه هم چنین ادعا کرد: حضور اسد در این مقام تنها سبب بدتر شدن اوضاع و افزایش خشونت در این کشور می شود. زمان ترک وی از قدرت فرارسیده است تا جامعه بین المللی بتوانند از مردم سوریه در راهی سیاسی که برای کشورشان انتخاب کرده اند،حمایت کنند. ارنست گفت: ما بارها موضع خود را بیان کرده ایم و سخنان اسد نمی تواند موضع ما را تغییر دهد.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت