ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

ژرار دوپاردیو در «فقط یک‌بار زندگی می‌کنی»

نویسنده: علی باستانی

%da%98%d8%b1%d8%a7%d8%b1-%d8%af%d9%88%d9%be%d8%a7%d8%b1%d8%af%db%8c%d9%88-%d8%af%d8%b1-%d9%81%d9%82%d8%b7-%db%8c%da%a9%e2%80%8c%d8%a8%d8%a7%d8%b1-%d8%b2%d9%86%d8%af%da%af%db%8c-%d9%85%db%8c

 

,ژرار دوپاردیو,ژرار دوپاردیو روسیه,ژرار دوپاردیو,ما فقط یکبار زندگی میکنیم,تو فقط یکبار زندگی میکنی

 

ژرار دوپاردیو بازیگر کهنه‌کار فرانسوی و سانتیاگو سگورا سینماگر اسپانیایی در فیلم اکشن کمدی «فقط یک‌بار زندگی می‌کنی» (You Only Live Onece) ایفای نقش می‌کنند. در حال حاضر، عوامل سازنده این پروژه در بوینوس آیرس آرژانتین مشغول فیلمبرداری هستند.
فدریکو کوئه‌وا بدلکار باسابقه سینما که به عنوان دستیار کارگردان در فیلم‌های «کیش آدمکش» و «راز چشم‌هایشان» فعالیت داشته، کارگردانی این پروژه را به عنوان اولین فیلم بلند کارنامه خود برعهده دارد.

علاوه‌بر بازیگران یاد شده، پیتر لانزانی (بازیگر «قبیله»)، پابلو راگو (بازیگر «چشم‌ها»)، هوگو سیلوا (بازیگر «من خیلی هیجان‌زده‌ام») و کارلوس آرسس (بازیگر «شب بزرگ من») سایر بازیگران این پروژه سینمایی را تشکیل می‌دهند.

داستان «فقط یک‌بار زندگی می‌کنی» روایتگر ماجرای شخصیتی به نام «لئو» است؛ مردی اشتباهی که در مکانی اشتباهی و در زمانی اشتباهی حضور دارد. کوئه‌وا این پروژه را «فیلمی کاملا منحصربه‌فرد» دانسته و آن را به عنوان «یک کمدی اکشن با کیفیت که تلفیقی از بدلکاری‌های عظیم، خنده و روایتی عاشقانه است» توصیف کرده است. به گفته یکی از تهیه‌کنندگان فیلم، حتی بازیگران نقش مکمل نیز از میان بزرگ‌ترین ستاره‌های گیشه آرژانتین و اسپانیا انتخاب شده‌اند.

دوپاردیوی 67 ساله که در سال 1991 اولین و تنها نامزدی جایزه اسکار خود را به دست آورد، همچنان جزو بازیگران بسیار پرمشغله سینما به شمار می‌رود. او همچنین قرار است به زودی در پروژه‌ای سینمایی با عنوان «باخ» در نقش یوهان سباستین باخ آهنگساز قرن هفدهمی آلمان جلوی دوربین برود.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت