ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

چگونه بفهمیم اکانت شبکه اجتماعی ما هک شده است

نویسنده: احمد اعجازی

چگونه بفهمیم اکانت شبکه اجتماعی ما هک شده است

,هک اکانت شبکه های اجتماعی,هک اکانت اینستاگرام,هک اکانت اینستاگرام بدون روت,هک اکانت اینستاگرام اندروید بدون روت,هک اکانت اینستاگرام اندروید,هک اکانت اینستاگرام با کامپیوتر,هک اکانت اینستاگرام دیگران,آموزش هک اکانت اینستاگرام,روش هک اکانت اینستاگرام,نحوه هک اکانت اینستاگرام,هک شدن اکانت اینستاگرام,هک اکانت تلگرام,هک اکانت تلگرام دیگران,هک اکانت تلگرام با کامپیوتر,آموزش هک اکانت تلگرام,هک کردن اکانت تلگرام,هک اکانت در تلگرام,نحوه هک اکانت تلگرام,هک اکانت Psn,اکانت هک شده Psn,هک اکانت کلش دیگران,اموزش هک اکانت کلش دیگران,هک اکانت کلش اف کلنز دیگران,هک اکانت دیگران در کلش,هک اکانت دیگران در کلش اف کلنز,روش هک اکانت کلش دیگران,برنامه هک اکانت کلش دیگران,دانلود برنامه هک اکانت کلش دیگران,اموزش هک اکانت کلش اف کلنز دیگران,چگونه اکانت کلش دیگران را هک کنیم,هک اکانت فیسبوک,هک اکانت فیسبوک با بک ترک,هک اکانت فیس بوک با موبایل,هک اکانت فیسبوک دیگران,هک اکانت فیسبوک آشیانه,هک انلاین اکانت فیسبوک,هک اکانت های فیسبوک,هک اکانت فیس بوک,آموزش هک اکانت فیسبوک,روش هک اکانت فیسبوک,هک اکانت کلش,هک اکانت کلش اف کلنس,هک اکانت کلش او کلنز,هک اکانت کلش,اموزش هک اکانت کلش اف کلنز,اموزش هک اکانت کلش,هک شدن اکانت کلش,روش هک اکانت کلش,هک اکانت Ps4,اکانت هک شده Ps4

یکی از راههای پیشگیری از هک اکانت ، تغییر پسورد خود به صورت دوره‌ای است

 

اخیرا شبکه‌های اجتماعی یکی از نزدیک‌ترین دوستان افراد جامعه محسوب می‌شود به طوری که هر فرد خواه بزرگسال یا نوجوان یا حتی کودک، از یک یا چند شبکه اجتماعی استفاده می‌کنند. در این شبکه‌ها، خصوصی‌ترین اطلاعات افراد وجود دارد که این اطلاعات شامل اطلاعات هویتی، عکس‌ و فیلم شخصی، پیام‌های خصوصی، اطلاعات دوستان و‌… می‌باشد. حال تصور کنید در صورتی که این اکانت‌ها هک شود چه اتفاقی می‌افتد؟

 

در این مقاله 5 نشانه را که نشان می‌دهد اکانت شبکه اجتماعی شما هک شده است را بیان می‌کنیم. در صورت مشاهده حتی یکی از این موارد، حتما گزارش خود را با پلیس فتا مطرح کنید. این نشانه‌ها به شرح زیر است:

 

1 . پست‌هایی را در دیوار شبکه اجتماعی خود می‌بینید که شما هیچ‌گاه آن را بارگذاری ننموده‌اید:

بله عجیب است اما در صورتی که اکانت شما هک شده باشد، مطالب نامرتبط و ناخواسته بر روی دیوار شبکه اجتماعی شما، بدون این‌که خودتان دخل و تصرفی در آن داشته باشید، نمایان می‌شود. اگر با چنین موردی روبرو شدید، حتما این پست را delete کنید و در سریع‌ترین زمان، پسورد اکانت خود را عوض کنید.

 

2 . شخصی از یک مکان جغرافیایی دیگر، به حساب کاربری شما وارد شده است:

اخیرا شبکه‌های اجتماعی این قابلیت را دارند که به شما بگویند که مکان جغرافیایی شما در آخرین ورود به حساب کاربریتان کجا بوده است. حال اگر مشاهده کردید که این مکان مثلا از کشور آلمان بوده است، بدانید که حسابل شما هک شده است و سریعا پسورد را عوض کنید.

 

3 . اسپم‌های تبلیغاتی به طور عجیبی به پیج شما هجوم می‌آورند:

تا حالا در مورد like jacking شنیده‌اید؟ like jacking مشتق شده از clickjacking است اما بیشتر در شبکه‌های اجتماعی مثل Instagram و facebook اتفاق می‌افتد. روند کار به این صورت است که شما را فریب می‌دهند که یک صفحه‌ای که به نظر جذاب می‌رسد، وارد شوید مثلا ” 10 گاف بزرگ در تلویزیون” یا “‌عطسه خنده‌دار پاندا”‌. این صفحه از دو لایه تشکیل شده است:لایه جلویی که شما یک پاندای با نمک و خنده‌دار را می‌بینید و لایه پشتی که یک دکمه like در فیسبوک شخصی دیگر کلیک می‌شود و در واقع شما صفحه مد نظر را like می‌کنید و تا زمانی که صفحه شما موجود است، همواره این صفحات تبلیغاتی را مشاهده می‌کنید.

 

4 . شما قادر نیستید که به صفحه خود log in کنید:

اگر مطمئن هستید که پسورد را اشتباه وارد نمی‌کنید، اما نمی‌توانید وارد صفحه خود شوید، احتمالا یک هکر به اکانت شما دسترسی پیدا کرده است و پسورد شما را عوض کرده است.

 

5 . در صفحه خود مشاهده می‌کنید که ناگهان تعداد زیادی از افراد را که نمی‌شناسید، را follow کرده‌اید:

اصولا هیچ شخصی، افرادی را که نمی‌شناسد و مراوده‌ای با آن‌ها ندارد را در صفحه شبکه‌های اجتماعی خود follow نمی‌کند. اگر مشاهده کردید که این افراد در لیست شما به طور ناگهانی اضافه شده‌اند، بدانید که فقط اکانت شما هک شده است.

راهکار برای همه مشکلات فوق این است که پسورد خود را به صورت دوره‌ای عوض کنید و حتما از آنتی‌ویروس‌های به روز شده برای device خود استفاده کنید.

برچسب ها : آموزش هک اکانت اینستاگرام،آموزش هک اکانت تلگرام،آموزش هک اکانت فیسبوک،اکانت هک شده Ps4،اکانت هک شده Psn،اموزش هک اکانت کلش،اموزش هک اکانت کلش اف کلنز،اموزش هک اکانت کلش اف کلنز دیگران،اموزش هک اکانت کلش دیگران،برنامه هک اکانت کلش دیگران،چگونه اکانت کلش دیگران را هک کنیم،چگونه بفهمیم اکانت شبکه اجتماعی ما هک شده است،دانلود برنامه هک اکانت کلش دیگران،روش هک اکانت اینستاگرام،روش هک اکانت فیسبوک،روش هک اکانت کلش،روش هک اکانت کلش دیگران،نحوه هک اکانت اینستاگرام،نحوه هک اکانت تلگرام،هك اكانت فيس بوك،هك اكانت كلش،هك كردن اكانت تلگرام،هک اکانت Ps4،هک اکانت Psn،هک اکانت اینستاگرام،هک اکانت اینستاگرام اندروید،هک اکانت اینستاگرام اندروید بدون روت،هک اکانت اینستاگرام با کامپیوتر،هک اکانت اینستاگرام بدون روت،هک اکانت اینستاگرام دیگران،هک اکانت تلگرام،هک اکانت تلگرام با کامپیوتر،هک اکانت تلگرام دیگران،هک اکانت در تلگرام،هک اکانت دیگران در کلش،هک اکانت دیگران در کلش اف کلنز،هک اکانت شبکه های اجتماعی،هک اکانت فیس بوک با موبایل،هک اکانت فیسبوک،هک اکانت فیسبوک آشیانه،هک اکانت فیسبوک با بک ترک،هک اکانت فیسبوک دیگران،هک اکانت کلش،هک اکانت کلش اف کلنز دیگران،هک اکانت کلش اف کلنس،هک اکانت کلش او کلنز،هک اکانت کلش دیگران،هک اکانت های فیسبوک،هک انلاین اکانت فیسبوک،هک شدن اکانت اینستاگرام،هک شدن اکانت کلش

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت